А фибички, шнолички, диадемки слагате ли си като излизате?

  • 2 733
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Слагам туй-онуй, не търпя коса по лицето си и съм принудена да окачвам всякакви работи по черепа -ластици, шнолички, фибички, въшки, бълхи, диадема - според фризурата... Финтифлюшки. Wink

# 16
  • Мнения: 4 362
Много обичам фибичките ,но за съжаление все не се харесвам като си ги сложа  Rolling Eyes ,дано имам момиченце,че да слагам на нея  Laughing

# 17
  • Мнения: 3 248
Предпочитам да съм със спусната коса. С вързана не се харесвам, защото много ми изпъквах бузите, като се ухиля...а аз много се хиля! Ето така -  Mr. Green!
Така че, най-общо казано не ги предпочитам фибичките, а за диадемите да не говоря!
Въпреки, че от няколко месеца са пуснали едни големи шноли, във формата на пеперуди и други насекоми Laughing, които са отпупани с камъчета...много съм им навита! Wink

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Преди доста често,откакто се роди Алекс-доста рядко.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969

И аз не слагам Peace

# 20
  • Мнения: 521
Ami az q izpravqm s presa i mn rqdko q vyrzvam

# 21
  • Мнения: 781
Слагам Flutter и фибички и диадеми и шноли, но  често нося косата си и небрежно пусната или прилежно вързана Crazy зависи от настроението и тоалета  Grinning Абе да живее разнообразието!!!! Wink

# 22
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Откакто родих слагам само един ластик. Направо съм се срастнала с него, но няма друг начин ако не искам да съм оскубана от малкия. Иначе много обичам дълга коса и джунджуриики по нея.

# 23
  • Мнения: 2 910
Слагам Flutter и фибички и диадеми и шноли, но често нося косата си и небрежно пусната или прилежно вързана Crazy зависи от настроението и тоалета Grinning Абе да живее разнообразието!!!! Wink

И аз така Peace

# 24
  • Мнения: 1 520
Като мома много се занивах с косата си. Имах всякакви приспособления. Винаги е била дълга. Но сега вече не й слагам нищо - или вързана, или пусната. Но напоследък нещо не я харесвам и се чудя дали не е време за Генерална промяна.  Confused

# 25
  • Мнения: 5 299
СЕга главно със спусната коса, но чат- пат ползвам щипка за коса Grinning

# 26
  • Мнения: 10 758
  Обичам да слагам шноли - малки и големи, за цялата коса  или за бретона само. Нося я и пусната понякога, но в последно време все повече ме дразни, ако се вее свободна.
И аз съм така.

# 27
  • Мнения: 1 370
Косата ми е постоянно вързана и затова си купувам, много често различни видове ластици. Но други неща не слагам по главта си

# 28
  • Мнения: 1 798
Диадеми-не,бузките ми много се виждат Flutter,но фиби-и-и-и-и,леле,имам много и все си ровичкам из тях,докато си избера.Имам и топченца ,които вплитам в плитките си/като минах 25 и почнах да се връщам назад, Embarassedхи-хи/.

# 29
  • Мнения: 4 546
понякога си слагам шнола от тези издължените. харесвам се много така, но шнолите се скапват доста бързо и не мога всяка седмица да си купувам по 1-2. така че - само за по-специални случаи  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт