А фибички, шнолички, диадемки слагате ли си като излизате?

  • 2 751
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Или предпочитате свободно пусната коса, или прилежно вързана?

# 1
  • Мнения: 433
Аз не слагам. Пускам си свободно косата, в най-лошия случай, когато ме мързи да я оправям слагам шапка.

# 2
  • Мнения: 6 155
Не слагам  Naughty

# 3
  • Мнения: 3 098
Преди,когато ми беше много дълга косата,да.Правех си всякакви при4ески,но сега е доста по_къса и няма нужда.
Диадеми не съм използвала.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 271
Слагала съм, но по принцип не го правя. Използвам помощни средства само, когато искам по-специална прическа, иначе казвам на фризьорката да ме подстригва така, че да няма нужда от такива неща прическата.

# 5
  • Мнения: 9 092
Зависи от прическата...слагам си често, но сега зимата нося шапка и тези елементи във фризурата отпадат Crazy

# 6
  • Мнения: 5 103
Не слагам в много редки случай ако я брибера я хващам с шнола.

# 7
  • Мнения: 5 317
В последно време фиби и диадеми почти не слагам.Шноли често. 

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Покрай децата задължително си връзвам косата на кок със шнола, защото много скубят! Close
Слагам и диадема, защото ме дразни коса по челото.
Навън ако е влажно или при вятър също я връзвам, за да не ми се развали прическата. Като вляза на закрито я разпускам.
В задимени помещения също я връзвам, да  поеме по-малко цигарен дим.

# 9
  • Мнения: 5 140
Диадеми не слагам  Naughty
Косата я връзвам постоянно,шнолки слагам като съм на кеф и имам подходяща  такава.Преди време слагах постоянно,но вече по рядко.

# 10
  • Мнения: 8 505
Пусната или вързана цялата.Или пък с кърпа или шапка.

# 11
  • Мнения: 2 047
  Обичам да слагам шноли - малки и големи, за цялата коса  или за бретона само. Нося я и пусната понякога, но в последно време все повече ме дразни, ако се вее свободна.

# 12
  • Мнения: 7 186
Не слагам. Понякога я вързвам, но рядко. Обикновено като съм спортно облечена.

# 13
  • гр.София
  • Мнения: 269
Пусната или вързана цялата.Или пък с кърпа или шапка.

Абсолютно същото е и при мен Wink

# 14
  • Мнения: 1 100
Слагам всичко освен диадеми...просто не ги търпя newsm78

# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Слагам туй-онуй, не търпя коса по лицето си и съм принудена да окачвам всякакви работи по черепа -ластици, шнолички, фибички, въшки, бълхи, диадема - според фризурата... Финтифлюшки. Wink

# 16
  • Мнения: 4 362
Много обичам фибичките ,но за съжаление все не се харесвам като си ги сложа  Rolling Eyes ,дано имам момиченце,че да слагам на нея  Laughing

# 17
  • Мнения: 3 248
Предпочитам да съм със спусната коса. С вързана не се харесвам, защото много ми изпъквах бузите, като се ухиля...а аз много се хиля! Ето така -  Mr. Green!
Така че, най-общо казано не ги предпочитам фибичките, а за диадемите да не говоря!
Въпреки, че от няколко месеца са пуснали едни големи шноли, във формата на пеперуди и други насекоми Laughing, които са отпупани с камъчета...много съм им навита! Wink

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Преди доста често,откакто се роди Алекс-доста рядко.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969

И аз не слагам Peace

# 20
  • Мнения: 521
Ami az q izpravqm s presa i mn rqdko q vyrzvam

# 21
  • Мнения: 781
Слагам Flutter и фибички и диадеми и шноли, но  често нося косата си и небрежно пусната или прилежно вързана Crazy зависи от настроението и тоалета  Grinning Абе да живее разнообразието!!!! Wink

# 22
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Откакто родих слагам само един ластик. Направо съм се срастнала с него, но няма друг начин ако не искам да съм оскубана от малкия. Иначе много обичам дълга коса и джунджуриики по нея.

# 23
  • Мнения: 2 910
Слагам Flutter и фибички и диадеми и шноли, но често нося косата си и небрежно пусната или прилежно вързана Crazy зависи от настроението и тоалета Grinning Абе да живее разнообразието!!!! Wink

И аз така Peace

# 24
  • Мнения: 1 520
Като мома много се занивах с косата си. Имах всякакви приспособления. Винаги е била дълга. Но сега вече не й слагам нищо - или вързана, или пусната. Но напоследък нещо не я харесвам и се чудя дали не е време за Генерална промяна.  Confused

# 25
  • Мнения: 5 299
СЕга главно със спусната коса, но чат- пат ползвам щипка за коса Grinning

# 26
  • Мнения: 10 758
  Обичам да слагам шноли - малки и големи, за цялата коса  или за бретона само. Нося я и пусната понякога, но в последно време все повече ме дразни, ако се вее свободна.
И аз съм така.

# 27
  • Мнения: 1 370
Косата ми е постоянно вързана и затова си купувам, много често различни видове ластици. Но други неща не слагам по главта си

# 28
  • Мнения: 1 798
Диадеми-не,бузките ми много се виждат Flutter,но фиби-и-и-и-и,леле,имам много и все си ровичкам из тях,докато си избера.Имам и топченца ,които вплитам в плитките си/като минах 25 и почнах да се връщам назад, Embarassedхи-хи/.

# 29
  • Мнения: 4 546
понякога си слагам шнола от тези издължените. харесвам се много така, но шнолите се скапват доста бързо и не мога всяка седмица да си купувам по 1-2. така че - само за по-специални случаи  Grinning

# 30
# 31
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Не ми ходят на физиономията и не слагам.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 356
Откак се роди бебка ходя само вързана и съвсем съм отвикнала с пусната коса  Confused
Фиби слагам ако някой кичур пада много и ме дразни, а с диадема ходя вкъщи.

# 33
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Много обичам всякакви финтифлюшести неща за глава, без диадеми, че с тях приличам на селска тетка. Основно ползвам големи шноли и щипки, но и други най=шарени фибички, ластичета и прочие имам.

# 34
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Да слагам-фибички, шнолички и прочие джуджки. Grinning.Диадеми точно- не, но много се харесвам с кърпа за глава лятото. Wink.

# 35
  • Мнения: 4 390
Слагам щипка за коса, шнола или ластик. Обикновено, вкъщи ми е прибрана косата, когато тичам навън по малкото също.

# 36
  • Мнения: 6 164
Нищо не слагам.
Вкъщи си връзвам опашка с ластик.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 621
Не, нищо не търпя по косата си от изброените:naughty: Пускам си я свободно да се вее, в краен случай когато много ми пречи я връзвам с ластик  Laughing

# 38
  • Мнения: 35 961
диадема си слагам, когато си слагам маски на лицето в банята Simple Smile
понякога шнола, фиби - не, но сега косата ми е къса и май от нищо нямам мужда

# 39
  • София
  • Мнения: 9 470
Вкъщи ходя само със шнола и една ролка на големия бритон, за да не ме дразни нищо.
 Twisted Evil
Но навън -само естествено пусната коса. Peace Grinning

# 40
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Диадеми не слагам, но шноли много често.Връзвам я цялата или само отчасти. Понякога слагам и фиби.

# 41
  • Мнения: 1 259
Да най-редовно си слагам лентички и шноли.И кърпи от време на време.

# 42
Ами много обичам фибичките, в зависимост от тоалета и настроението са цветни или черни, иначе не понасям да ми е вързана косата и затоеа се ограничавам само до фибичките Simple Smile

# 43
  • Мнения: 7 430
Постоянно си слагам и купувам  Party това ми е като мания и си имам страхотна колекция -  в къщи си стоя винаги вързана и с фибичка  Mr. Green

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Слагам шноли или вързалки, много ме дразни косата (в последните години, явно ме гони нервата).
Рядко я нося напълно пусната, за определени поводи.

# 45
  • Мнения: 4 629
Понякога нося диадема. Фиби не обичам. Често си нося косата вързана

# 46
  • Мнения: 2 596
Не слагам такива работи в косата си.

# 47
  • Мнения: 1 999
В къщи слагам понякога, но навън съм с пусната коса или на опашка.

# 48
постоянно вързана от 2 год. и 4мес. поради наличие на сладко детенце, скубещо дълга коса. Дали има и други на които им идва идеята да се острижат, ама доста късо newsm78 , от друга страна се възхищавам на жените, които успяват да поддържат дълга коса, явно са много организирани....ммда

# 49
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Преди карах само с ластик, но тази година взех, че си купих разни шнолички и щипки. Харесвам и диадема, ама не мога нещо да я сложа така, че да ми отива.  hahaha Май не е от диадемата.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт