Месечни помощи за дете (детски надбавки) - инфо, документи, въпроси - 6

  • 152 472
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Момичета, другия месец трябва да подам документи са детски - и понеже все не мога да запомня от кога до кога - щом подавам ноември, ми трябва бележка за доходите от ноември,2011 до октомври,2012?
  bouquet

Да.Правилно

# 706
  • Мнения: 2 286
Много благодаря! Hug

# 707
  • София
  • Мнения: 1 197
здравейте,
предстой ми подаване на документи за детски, за втора година. искам да попитам, някой знае ли след като миналата година съм подала документ за семейно положение от общината, тази трябва ли пак да вадя такъв Rolling Eyes

# 708
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 377
здравейте,
предстой ми подаване на документи за детски, за втора година. искам да попитам, някой знае ли след като миналата година съм подала документ за семейно положение от общината, тази трябва ли пак да вадя такъв Rolling Eyes


Да, защото може да се е променило  Peace

# 709
  • Мнения: 221
здравейте,
предстой ми подаване на документи за детски, за втора година. искам да попитам, някой знае ли след като миналата година съм подала документ за семейно положение от общината, тази трябва ли пак да вадя такъв Rolling Eyes



Аз смятам, че не е необходимо.При нас не се изисква.Ако имат съмнения могат да проверят в национална база население.

# 710
  • София
  • Мнения: 1 197
за протокола: не ми го искаха, но ме накараха да напиша и подпиша, че нямам промяна в семейното положение. ooooh!

# 711
  • Мнения: 2 286
На мен в едната община ми го искаха, в другата община казаха, че не изискват такъв документ.
 Crazy Всеки си прави каквото си реши и както намери за удобно Crossing Arms

# 712
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
И на мен не са ми искали, нито съм подписвала нещо, за да удостоверя.

# 713
  • Мнения: 221
Безсмислено е да ви карат да се подписвате допълнително.С подписа си в края на молба-декларация гарантирате за посочени верни данни.Точка 13 от декларацията гласи:Известно ми е, че за неверни данни,посочени в молба-декларацията,нося наказатеЛна отговорност по чл.313 от НК.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Какъв документ трябва да ми издадат от банката,  който да удостоверява, че аз съм титуляра на банковата сметка, по която се превеждат детските? newsm78

# 715
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Служебна бележка / удостоверение...като кажете в банката те си знаят.Важното е бележката да има печат от банката.

# 716
  • Варна
  • Мнения: 355
Какъв документ трябва да ми издадат от банката,  който да удостоверява, че аз съм титуляра на банковата сметка, по която се превеждат детските? newsm78
На моя пише Уверение, т.е. уверение за банкова сметка, издават го на момента.
ПП: Писала съм заедно с pantera666

# 717
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Благодаря ви момичета!   bouquet

# 718
  • around the world
  • Мнения: 651
Служебна бележка / удостоверение...като кажете в банката те си знаят.Важното е бележката да има печат от банката.
За детските надбавки: Към документите описани на първа страница трябва да се приложи и удостоверение от банката, така ли?

# 719
  • Мнения: 1 167
ЗДравейте момичета Hug
Имам един въпрос,тези дни ще пускам документи за детски.На удостоверението за доходите ми (от октомври 2011 до септември 2012) не е включен ноември 2011,но за сметка на това декември 2011 имам 2 суми.Въпроса ми е на декларацията в графичката,където се попълват доходите за ноември 0 ли да пиша? newsm78
Сорри за въпроса,но в нашето бюро са много "агресивни" Mr. Green и не ми се влиза в конфрунтации с тях,а счетоводителката не мога да я открия.

Общи условия

Активация на акаунт