А слънчеви очила през зимните месеци носите ли?

  • 2 232
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Гледам някой мадами носят, отиват им.

Аз лично не нося.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 271
Нося, докато карам. Зима, лято - няма значение, щом има слънце, слагам цайсите  Sunglasses

# 2
  • Мнения: 3 098
Нося ги по всяко време на годината.Имам много светли о4и и ме дразни светлината.Тук не може да се каже,4е има зима,но в България задължително при сняг ги носех даже оЩе пове4е,тъй като снега отразява.

# 3
  • Мнения: 9 088
Нося задължително, защото съм с лещи, очите ми са светли и...просто не мога да гледам когато има слънце, даже започват да ми сълзят.

# 4
  • Мнения: 3 342
Задължително, ако слънцето или снегът ми пречат да виждам добре и да се чувствам комфортно. Какво като е зима... newsm78

# 5
  • Мнения: 5 103
мойте очи са зелени. но явно не им е проблем светлината не неслагам шрез зимата

# 6
  • Мнения: 3 153
Нося, когато е слънчево, защото ме заболяват очите от снега!

# 7
  • Мнения: 5 391
Стоят ми и зимата в дамската чанта,ако е много непоносимо слънчево-слагам.

# 8
  • Мнения: 258
Нося задължително, защото съм с лещи, очите ми са светли и...просто не мога да гледам когато има слънце, даже започват да ми сълзят.

Ами, като изключим цвета на очите, няма какво повече да добавя.  Wink Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 317
Нося.Очите ми са светли и много ме дразни снега.

# 10
  • Мнения: 5 140
Нося, когато е слънчево, защото ме заболяват очите от снега!


Аз също нося когато е слънчево.

# 11
  • Мнения: 8 505
Да.Нося през цялата година,аз съм със сини очи и светлината много ме дразни.А когато шофирам-задължително.

# 12
# 13
  • Мнения: 1 558
 И аз нося, очите ми са сини ( ако това има съществено значение), а щом шофирам съм с очила задължително. Просто макар, че изглеждат мнгоо тъмни, с тях ми е по-контрастно, но и стъклата са им поляризирани.

# 14
  • Мнения: 377
Нося, докато карам. Зима, лято - няма значение, щом има слънце, слагам цайсите Sunglasses

И аз така. Дори като има сняг слънцето ми дразни очите много повече от колкото лятото.

Общи условия

Активация на акаунт