Дюкан ще ме направи елегантна с фигура шармантна - 257

  • 34 767
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Аз си знам, че съм невидима, но ще направя още един опит да попитам Бронте пилешките и кюфтета дали са готови или сама си ги е правила.

# 46
  • София
  • Мнения: 239
И да питам тази седмица кой ден се пада лунен? Сега гледам и мисля, че май е петък, но не съм сигурна, та да питам да знам как да си направя схемата Simple Smile

http://lunaf.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2011/

А по принцип луната каква роля има в нашия режим...ако има няква тактика и действа ,да я споделите  ако може...

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
3 и 4 фазничките си правят протеиновите дни по време на лунния цикъл. За първите две фази няма никакво отношение.

# 48
  • Мнения: 78
tqna, да почивам задължително. Два дни тренирам,а на третия почивам Simple Smile
Надявам като се нормализират нещата при мен да се престраша и да минавам в 4-та вече Simple Smile

Вещи, благодаря   bouquet

# 49
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Гала, изглеждаш невероятно! Поздравления и успех с последните кг!
 

# 50
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добра ви вечер  Hug
               tunata, просто не знае колко добра услуга ти прави с това подканяне милия  hahaha А ти се справяш чудесно   bouquet
               dory77, браво и на теб   bouquet
               bub.ka, направо като по учебник  Peace Ще се радвам да се видим  Hug
               GalaEluard, страхотна промяна, адмирации   bouquet
               Бронте, те сърчицата сигурно отдавна са свършили, ама да ти дам някоя идея за следващия път - на фрикасе, на фалшива шкембе чорба, задушени с млечно сосче... Н че на шишчета не са вкусни, ама на мен ще ми трябват барем три кила, че да се наям така  Blush Видиш ли какво те е питала Вещи?
               Я, кали 08! Жива ли си, душо кукурузена  Hug
               bi_bi, 5 кг за месец са просто прекрасен резултат, по-бързото отслабване вече не е здравословно. За МЦ-то си вземи две неща - първото е тест за бременност и ако той не е причината - рибено масло. Аз доста време си търся вече любимия кетчуп без захар, но той потъна някъде в дебрите на българската търговска недалновидност... А горчицата ми е точно тази. Е, има и по-малки разфасофки де, ама те не са за нашата къща.
               ragdoll, ти пък щото си една дебееела... А, уча аз, вятър и мъгла  Blush
               Ох, Натали Никол, още се търкалям от смях с твоя нос  Joy Ми ... да ти е честит винаги добре напудрен  hahaha Peace
               desislava_87, бодни му на носа два тампона с ракия и до неделя ще си пушка  Peace
              petache, много ясно от къде, от МЦ-то. Като го пратиш да си ходи и плюса ще си отиде заедно с него, вЕрвай ми  Peace Пък и идва пълнолуДието, а то също си оказва влияние... Хич не се връзвай  Peace
               А бе, аз да не одъртявам...  Rolling Eyes Нещо... с кокошките съм взела да си лягам, а сутрин се оцъклям в 5  ooooh! Или пък ми е много работата... Ама така или иначе - раздавам козинките и... гоу ту слип  Blush

     

                    Лека, мека, палава, розова и режимна нощ  Hug Hug Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 239
Зареждам апарата и ще правим много снимки в неделя Simple Smile)) да се сложим да ни огледат всички  Joy то от мен няма да има място за вас на снимките ама ...ще се пробваме  hahaha hahaha

# 52
  • Мнения: 5 001
Вещи не си невидима пък!  Crossing Arms  Hug

А това е вместо запис в новата тема.....Ей мЪ как изглеждам в момента....
.......КОЙ ВИДЯЛ - ВИДЯЛ.....(МхАМ ЛИНКА)

Това е визията в момента......Минус много кила.... Mr. Green (от 98 - 61 в момента)......

Последна редакция: чт, 10 ное 2011, 19:01 от TheNMaster

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Добра вечер момичета Hug
Минавам само за минута за да се запиша, че днес отидох да си купя уж гардероб и се върнах с цялостно обзавеждане за спалня, утре ще взема и бленувания матрак и ще съм хепи.
Не съм чела нищо, извинявайте, че не съм в час със събитията.
Днес имам и месечинка.
6месеца с Дюкан и -35кг, засега няма да свалям повече, карам 2+, още не съм и в трета, нея ще я започна след месец.
Хайде бягам да сглобявам гардероба, че няма време
Лека и прекрасна вечер  bouquet
Мастърче, прекрасна си Hug

Последна редакция: ср, 09 ное 2011, 22:15 от Mira 1919

# 54
  • Мнения: 0
Добра ви вечер момичета!
Мимс, споко ранното лягане и ранното ставане е свързано с новото часово време Wink
Мастърче, много си готина. Още си спомням снимката с Калин Вельов. Не съм виждала твои снимки от преди, но сега просто си стахотна!!!
Мире, то хубаво обзавеждаш спалнята, ама е време и за подновяване на дрехите в гардероба Wink Чакам да те видя с прилепнали дрешки.
Klee, приди години като тренирах бях останала с впечатление, че не е хубаво да тренираш в два последователни дни. Ама убий ме, не се сещам защо newsm78
Днес пак имах гала вечеря с едно парче торта от рожден ден. Почнах да се плаша от гали на толкова често. Аз нали съм свикнала една в месеца да имам... Та две в седмицата ми се виждат страшни. Ама утре ще ги моря с протеинов четвъртък. Като дойде сряда и всички скумрии във Варна бягат. Защото Кума Лиса излиза на пазар за протеиновия четвъртък. А какво по добро за сваляне на кила от рибка? Whistling


По предложение на варненки: Варненската среща на 13-ти ноември от 13 ч. в Бирария Алба до хотел Мусала /срещу бившия Полски център/ Нека си направим една фатална среща. Пък ако се съберем и 13 момичета, ще избием рибата hahaha

# 55
  • Мнения: 144
Добра ви вечер  Hug
Мастърче - страхотна си ! И аз не съм те виждала "преди" , но мога да си представя..... адмирации за резултата !

Сега имам размишления относно съчетаването на протеиновия четвъртък с пълнолунието....
Как по-точно го правите , при положение ,че за да е ефективно /пълнолунието/ трябва да се приемат само течности , което пък е в разрез с основния замисъл на нашия протеинов четвъртък ....  newsm78

# 56
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Исаче, много е просто. Вместо да пием вода и чай ядем пилешко и риба  Mr. Green
Дали действа........не знам, но не пречи да се прави и така. Да наблегна - това се отнася само за 3 и 4 фаза

# 57
  • Мнения: 615
Добър вечер и от мен.
Сложих малечка да спи и сега да ви прочета и да докладвам за моя ПЗ ден.
Mira 1919 честити нови придобивки да си ги ползвате със здраве и любов, честита и месечинка с Дюки, малееееееееееее кога ли и аз ще се похваля с -35 кила, Боже дано е скоро  Praynig
TheNMaster невероятно, поздравления. smile3501
Сега да дам отчет за днешния ден:
З: обичайната тричава палачинка намазана с Екскуиза, две резенчета пуешка шунка + кафе с мляко.
О: пилешка пържола на печена на тиган + задушени зеленчуци (карфиол, броколи и гъби).
В: печена във фолио скумрия + кьопоолу + за десерт маааалко кисело мляко с канела и подсладител.
Вода 2,00-2,5 литра

Аз да ви питам, мисля си утре да направя печена тиква, която да залея със смес от прясно мляко, яйца, ванилия и течен подсладител. Търсих из рецептите за нещо такова, но или съм го проспала, или няма подобно.
Пожелавам на всички утре минуси, пък било то в МЦ или не.

# 58
  • София
  • Мнения: 239

isache от къде са ти силиконовите форми за печене ?

# 59
  • Мнения: 144

isache от къде са ти силиконовите форми за печене ?

Такива работи питай на ЛС , за да не задръстваме темата със спам - отговорих ти на ЛС  Hug

Само да вметна , че Смайлис е виновна да си накупя толкова форми.....   love001

Общи условия

Активация на акаунт