Ин-витро в Истанбул 3

  • 45 196
  • 774
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 079
Момичета,благодаря ви за отговорите,всичко това ми е пределно ясно,знам,че съм за Истамбул и сега събираме финанси за там.Моят въпрос е съвсем конкретен-има ли успели момичета там с увредена У-хромозома при партньора?
ddnchv,постоянно имам чувството,че ме следиш,за да ме хапеш!

# 46
  • Мнения: 505
Не й се връзвай, тя си е такава, остричка. Със всички. Но е една от нас и зад остротата се крие истинско съчувствие и грижа. А колкото до съветите - крайното решение си е само твое и да ти пожелая успех   bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 6 232
jul,струва ми се,че дори и да има двойка с подобни проблеми,трудно ще разбереш,защото тук не пишат чак толкова много момичета. Аз знам за две успели  в Мемориал,които,обаче,изобщо не съм ги срещала нито тук,нито в подобната тема в зачатие. Кой знае още колко такива има  newsm78

# 48
  • софия
  • Мнения: 1 201
jul_j , едва ли ще намериш такава двойка, това не е толкова срещано състояние, а и не се разбира с една спермограма, знаеш, че трябват по-специализирани изследвания.Има наистина и много двойки, които ходят в Истанбул, но не пишат тук.И аз подкрепям момичетата-пиши на Кюбра за повече информация.Може да и поискаш информация и за цени, за да се ориентираш
 
А ddnchv може и да е остра, но разбира повече от всички пишещи във форума за какво точно се касае при теб и какво е решението и се опитва с всички сили да ти спести загуба на нерви, време и мноооого пари в БГ клиниките, защото и тя ти е казвала, и аз съм ти казвала- с вашия проблем няма лекар на този етап в БГ, който да може да ти помогне.Дано някой ден има такъв, но в момента всичко ще бъде просто експеримент с теб и със здравето ти.А това за биопсията на тестисите ако някой в БГ ти е казал, че е решението за вас Sick Sick

# 49
  • Мнения: 139
jul_j , не мога да дам конкретен отговор на проблема ти , но искам да ти кажа, че проф. Кахраман е един от водещите специалисти в областта и аз бях впечатлена колко публикации и доклади има, в т.ч. и за генетичните проблеми. Дори в Мемориал хоспитал  има много статии по таблата на стените за нейните успехи при генетичните проблеми, аз лично четох за таласемия.  Наистина най-добре пиши на Кубра и тя ще ти отговори .

# 50
  • Мнения: 746
Днес е часа на Люси PraynigДано всичко се е развило както тя го иска Hug

Май нашите ''светила'' забравиха за какво иде реч и се превърнаха в чичко паричковци ooooh!
Но такава ни е държавата....

Мисля,че Истанбул е една от най-добрите да не кажа единствена дестинация при която всички се завръщат с коремчета...

# 51
  • Мнения: 345
Те никога не са знаели за какво иде реч. Аха-аха да научат и потекоха мангизите и край!

# 52
  • Мнения: 345
Някой има ли представа как се пада Рамазанът тази година? Ще има ли скоро почивни дни в Мемориал?

# 53
  • Мнения: 399
Байряма мина беше преди два дни. И има дежурни в Мемориал . И ако се чудите дали там или в Бг не се чудете - няма сравнение  - казвам Ви го от позицията на 3 опита при Стаменов най-голямото величие и още две величия от същия тип,в момента болницата има поне има поне 3 бг двойки в стимулация засякохме се сутринта на хормони и преглед- преглеждат на 7 кабинета и дават спокойствие че знаят за какво става дума.

Последна редакция: пт, 11 ное 2011, 18:41 от Mila_17

# 54
  • Мнения: 1 732
Рамазана беше на 30 август,Курбан байряма мина тази седмица.
Стискам палци за Люси и я чакаме с хубави новини Praynig
Лулу,как си? Hug

# 55
  • Мнения: 1 053
Мимка, добре съм мила,благодаря,този път направо забравих какво съм правила,спокойна съм и съм предвидила вариянтите или става или не,хихихиихи.. ходя си на работата,тя не е тежка и така..))))))Аз само да кажа,че въпреки празниците им, процедури се изваршват,има си дежурни..))Аз нали се паднах на БАЙРАМА,всички си бяха на работа,поне до обяд всички бяха на линия,да не са като нас да почивам по 5 дни за празник,после 5 за дрън дрън...)))ЛЮСКАТА къде е ?????Чакаме да разкаже..)))ЛЮСКАААААААААААААА.........)))

# 56
  • Мнения: 345
Лулче, а кога ше прайме тестче???

# 57
  • София
  • Мнения: 1 326
...ЛЮСКАТА къде е ?????Чакаме да разкаже..)))ЛЮСКАААААААААААААА.........)))

Люската се връща на 13-ти, така че новините от нея май ще ги четем чак в понеделник.  Praynig Praynig Praynig а дотогава само стискаме палци и чакаме да ни зарадва, че са й дали зелена светлина за старт...

Лулу, и теб те чакаме да ни зарадваш / newsm78 че то по мои сметки, май към края на другата седмица ще е.../  - стискам палци и двечките да са се хванали  Praynig Praynig Praynig...

Последна редакция: пт, 11 ное 2011, 21:45 от burty

# 58
  • Мнения: 137
Здравейте момичета,
бихте ли ми казали до Турция все още със задграничен паспорт ли се ходи?!!
Нещо ми се въртеше в главата, че може и с лична карта, поне до Македония и Сърбия вече може само с лична карта.

# 59
  • Мнения: 85
kiara78, трябва ти задграничен паспорт  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт