Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 10 ноем. 2011, 13:49 ч.

зацапване

  • 530
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 765
Здравейте!
От сутринта имам кафеникаво зацапване,не обилно.От около година пия Логест.Остават ми 7 хапчета до идването на цикъла.Преди 4 месеца бях на преглед при гинеколог,откри ми раничка,резултатите от цитонамазката показаха,че е от I-ва група и не изисква лечение.Въпросът ми е дали е възможно зацапването да е вследствие на тази раничка?
Благодаря ви! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 445
Здравейте, ansitka,

Гениталното кървене може да се дължи както на прием на хормонални препарати (какъвто е контрацептива Логест), така и на изменения на шийката на матката.
Въпреки резултата I - ва група от цитонамазката, Ви препоръчвам да се обърнете отново към акушер - гинеколог.


Д-р Татяна Арабаджи

Акушер - гинеколо, АГ болница "Д-р Щерев"

# 2
  • Мнения: 765
Много благодаря!!

Общи условия

Активация на акаунт