Фейсбук 2

  • 1 270 389
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 11 175
  • Мнения: 17 546
Извинете, познавам ФБ добре, както и повечето му функции, ама къде е това нещо, толкова дискутирано тук "телеграф"?! Имам ли такова нещо в момента или май изобщо не съм имала, или нямам от много време, или нямам, защото никога не съм поглеждала кой, къде, какво когато или ако съм го имала? newsm78 Наистина не знам къде стои и как изглежда... Embarassed

# 11 176
  • София
  • Мнения: 8 100
Телеграфа е в десктоп версията, ако ползваш само мобилната нямаш телеграф. Аз до вчера имах, сега гледам, че го няма. Няма и да ми липсва, рядко го гледах.
Седи в дясната горна част на екрана, и е от сорта на: Петър отговори на своя коментар, Иван хареса снимката на Ана ( а Ана коя е, няма значение), Йордан въздъхна, Георги кихна и т.н.

# 11 177
  • Мнения: 2 621
Ето го, Лили
Скрит текст:

# 11 178
  • Мнения: 17 546
Да, ползвам десктоп версия. Имала съм такова нещо преди повече от 2 години и много ми пречеше. Не знам защо го няма, можело ли е да се маха и като съм го изключила, накрая са го махнали, защото не го ползвам, но беше адска досада и се радвам, че го няма.
Благодаря ви!

# 11 179
  • Мнения: 54 296
Да, можеше да се скрива. Peace
Явно си ги скрила още в началото, като мен. Simple Smile

# 11 180
  • София
  • Мнения: 38 396
Нещо много ме нервира Фейса днес!
Нормалния фийд тече нормално.
Обаче писах, писах едни описания е една обява и не излязоха!
После едвам си намерих обявата.
Писах коментар- и той не излезе!

Влизам си в моята специална страница, пиша коментар - приема ме като посетител!
Писах в една група - и там не ми излезе коментара!

 #2gunfire #2gunfire

# 11 181
  • Мнения: 7 847
 Free Agent, бъг е. И при мен нещо такова се получи..
 Crossing Arms Да чакаме нови екстри, може би.

# 11 182
  • София
  • Мнения: 38 396
За описанията разбрах, че грешката е в мен - нарушавам авторски права с едни парфюми. Но за другите постове вероятно е бъг. Абе целия ФБ ми беше бъгав вчера по обяд.

# 11 183
  • Мнения: 503
Когато премахнеш някой от приятели остава ли написаното от вас в Месинджъра?

# 11 184
  • Sofia
  • Мнения: 15 542
Ами, да. Каква би била логиката да се трие автоматично?

# 11 185
  • Мнения: 7 847
Когато премахнеш някой от приятели остава ли написаното от вас в Месинджъра?
И хубавото е, че остава. След време като ми изпратят пак покана да се подсетя к'ви са ги писали, брисали.

# 11 186
  • Варна
  • Мнения: 1 558
В тази връзка,аз пък забелязах,че виждам как се нарича онлайн/била онлайн преди еди си колко време на хора, които не са ми сред приятелите 🙄 Много странно,преди не беше така (за Месинджър имам предвид).
Освен това и някакви абсолютно непознати ми светят в зелено като онлайн.Странно

# 11 187
  • Мнения: 4 841
Да попитам нещо във връзка със събитията...
Относно присъствието, има три опции - "Ще присъствам", "Имам интерес" и "Игнорирай". Когато организаторът на събитието покани примерно 200 човека, в общия и видим за всички списък към събитието съответно разделите са: "Поканени", "Ще присъстват" и "Имат интерес".
А самият организатор вижда ли под някаква форма тези, които са натиснали "Игнорирай", или и на него му стоят в раздел "Поканени", без информация как точно са реагирали? Или просто се премахват от списъка с поканени?
Дано ме разбрахте.

# 11 188
  • Мнения: 2 621
Мисля, че нищо не излиза.

# 11 189
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз използвам хикса горе вдясно, мисля, че той изтрива поканата изцяло, без да уведомява поканилия.

Общи условия

Активация на акаунт