Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
  • Мнения: 22
Здравейте. Този месец спрях противозачатъчните, които бях пила 5 месеца. Получих обичайното кървене на 27ми, а на 8ми получих съвсем слабо розово зацапване, което на 9ти и 10ти премина в кафеникаво, после спря. Въпросът ми е възможно ли е да е имплантационно кървене (макар че съм правила секс едва един ден преди да се появи) или може да е предизвикано от спирането на противозачатъчните? Никога преди не съм имала зацапване около овулацията, което знам, че е нормално. Освен това от два дена имам леки болки и придърпвания в областта на яйчниците и болезнени гърди, както и гадене.
Прекарала съм извънматочна бременност, при която болките бяха различни и по-силни.
Благодаря Ви много предварително!

# 1
  • Мнения: 2 445
Здравейте!

Предвид изложеното от Вас, не бих могла да Ви дам конкретни насоки без пряк АГ преглед.

С пожелания за успех!

Поздрави,
Д-р Ралица Милчева
Акушер-гинеколог
АГ болница "Д-р Щерев"

# 2
  • София
  • Мнения: 22
Благодаря Ви за отговора. Имам още един въпрос - възможно ли е да се получи зацапване при имплантация на яйцеклетката в тръбата?

# 3
  • Мнения: 2 445
Здравейте!

В случай, че имате съмнения и притеснения за извънматочна бременност, както и закъснение на менструалния цикъл, Ви препоръчвам преглед и консултация с акушер-гинеколог!

Поздрави,
Д-р Ралица Милчева
Акушер-гинеколог
АГ Болница "Д-р Щерев"

Редакция на ключовите думи на тема



Общи условия

Активация на акаунт