Защо няма субтитри за "Спешно отделение"?

  • 3 163
  • 8
  •   1
Отговори
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Глупаво заглавие!
Това, което искам да попитам, всъщност, е дали някой пристрастен не си е свалил сериите с БГ аудио?

# 1
  • Мнения: 2 545
Хич не е глупаво заглавието. И аз се интересувам, защо само първи сезон е свален с БГ аудио, а останалите сезони са без субтитри.
Много обичам този сериал. При условие, че са го излъчвали дублиран по БНТ се чудя защо го няма и дублиран в "Замунда" newsm78
Дано тази нова тема пораздвижи малко нещата около "Спешно отделение". Peace

# 2
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Ох, благодаря ти, че се включваш. Страхувах се, че само аз искам да го гледам.
"Анатомията" ми харесва, но и "Спешното" не беше никак зле, имаше интрига и в отделението и в личния живот на персонала. Не съм намерила медицински сериал, които да ми хареса поне наполовина колкото тези двата.
Ха, дано да стане нещо!

# 3
  • До морето
  • Мнения: 7 060
Пишете ме и мен в клуба  Peace Спешно отделение е детската ми любов, много го обичам този сериал, и още си го следя по Фокс Лайф, а финала на 15ти сезон го изгледах в Utube с отвратително качество и на пресекулки, докато нямеря всички клипчета. И мен много ме е яд, как пък една свястна телевизия не ги купи последните 2-3 сезона и да ги излъчи. БНТ дават някви серии, ама ту хващам 11 сезон, после гледам 10ти  ooooh! Фокса и те са така, не мога да им хвана спатиите  Crossing Arms Излях си болката  Laughing

П.П. Изгледала съм май всички медицински сериали, но освен Спешно отделение и Анатомията не съм намерила, нещо което да ме разтърси.

# 4
  • Мнения: 2 545
В този случай темата трябва да се преименува в "Клуб Спешно отделение" Peace

И на мен този сериал ми е сред най-любимите. Гледала съм го преди години по БНТ, но не си спомням до кой сезон. Сега бих го изгледала докрай, но без субс няма да мога. След като го излъчват по телевизиите какво пречи  да бъде качен и в Замунда дори и озвучен на български.

Дано привлечем вниманието върху сериала във форума. Може пък някой да успее да направи нещо по въпроса. Hug

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 3
Пишете ме и мен към феновете на сериала! Peace

# 6
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Да побутна малко...

# 7
  • Мнения: 0
И аз много харесвам "Спешно отделение" и страшно много се учудих, че няма субтитри, все пак е доста известен сериал.

# 8

Общи условия

Активация на акаунт