Споделете 168

  • 25 450
  • 738
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 6 992
Ето ме като една Коледна принцеса.
Бел, защото Бел обича да чете  Heart Eyes
Обаче харесвам и Пепеляшка : Crazy

# 331
  • Мнения: 212
Аз украсих вкъщи преди седмица, всички ме гледаха недоумяващо защо толкова рано?! Не споменах кога съм купила елхата, щяха да ме помислят за тотално откачена.

# 332
  • Мнения: 2 212
Гаргамел, много благодаря, страхотни парчета!

Бел, по-добре Бел, по-вероятно да си намерим по някой звяр (който се предполага, че е омагьосан), отколкото принц като Пепеляшка от една вечер  Mr. Green

# 333
  • Мнения: 4 892
Кисел Куркума такъв, споделям, че си взех преди час подправки от Афффрикаааааа - джинджифил донесен от Судан и куркума от Либия. И куркумата никак не е кисела.

От мен това: http://www.youtube.com/watch?v=jUZsYRjg378&feature=related

Лека нощ принцеси, еленчета и други гадини, кисели или весели.

# 334
  • София
  • Мнения: 12 101
Е, аз като не мога да си сложа коледен аватар какво. Наздраве с едно вино поне!

ПП Толкова е уютно тук, че се чудя как е възможно.

# 335
  • Мнения: 2 212
Бояна, защо не можеш? Харесай си една коледна картинка и ще ти я нагласим за аватар  Crazy

# 336
  • Мнения: 4 892
Защо да не можеш, Бояна, той и дядо Коледа е пацифист.  Grinning

Турни една шапка коледна с фотошоп.

Всъщност дядо Коледа е пацифист, но понякога e лош

# 337
  • Мнения: 4 300
На мен ми е тъжно, смотано и кисело ( и други още, ама хайде, холан), освен това девойката с палмите отзад ми е свидна, а не мога да я фотошопна с коледна украса щото не ме бива.
И от мен нещо коледно-смешно-любимо.

# 338
  • Мнения: 2 212
Не, не, в никой случай не искам да е преко личния ви фън-шуй. Девойката ти е много 'убава, Рокс и щом така се чувстваш, не я променяй. За тъжното-кисело, аз, казано между нас, тази вечер си я бях запланувала да страдам, но Гюлфий отпочвайки коледната тема ми промени внезапно плановете и ето ме на нахилена сега.

# 339
  • София
  • Мнения: 12 101
Мога да си сменя името на Весела Колева. Ще измисля нещо. Много ми е коледно, а и почти се вписах в колектива не върви да се цепя баш по празниците.

Нино Аз за себе си не знам дали наистина съм пацифист, та за дядо Коледа въобще и не разчитам.

# 340
  • Мнения: 4 300
Aз нямам нищо против да й турим няколко гирляндчета, две три звездички или пък да окачим топки на палмите, ама фотошопът ми е тъмна Индия, пък ръцете ми са заети с ядене на щрудел с коледна подправка за меденки, кокосови стърготини и лимонова кора Stop

# 341
  • Мнения: 4 892
Мога да си сменя името на Весела Колева.

Което ми напомни, че с група приятелчета миналата година се поздравявахме с Весела Лечева  hahaha


# 342
  • Мнения: 2 212
Другата принцеса е по фотошопа, тя може да измисли нещо  Wink

# 343
  • София
  • Мнения: 177
пък ръцете ми са заети с ядене на щрудел с коледна подправка за меденки, кокосови стърготини и лимонова кора

Леле! Ти със сигурност не си пацифист!

# 344
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Рокси,ако искаш и ако ще ти оправи настроението,зимам една пластмасова бутилк рАкия,един гЬОвеч сърми ,фащам коледния вкапрес и идвам да безчинстваме. Само да не си крива! И от коледния сладкиш ке те отърва! Hug

Общи условия

Активация на акаунт