Давате ли на малките деца да говорят по телефона?

  • 1 594
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Здравейте.

Не се сетих точно как да озаглавя темата, за да си личи какво питам.

Интересувам се - давате ли (давахте ли) на едногодишните си дечица да говорят по телефона, например с баба и дядо, с приятелки?

Какво мислите за това?

Мъжа ми дава на неговите приятели да говорят на малкия - тои мънка, и много се радват.
На мен не ми е идвало на ума.

# 1
  • Мнения: 2 731
Да давам .И сега когато говори вече е много интересно да слушаш .Вчера приказва с приятелчето си и умрях да се смея hahaha hahaha

# 2
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
На баба, дядо и тати съм давала , а и сега пробутвам беба да ги слуша какво говорят. Обаче на приятели не съм давала да разговарят с него, даже му бях забранила да вдига телефона без мое позволение, защото според мен е много досадно  Rolling Eyes Аз лично не обичам като ми дават да говоря с децата на мои приятели, предполагам не съм единствената.

# 3
  • Мнения: 1 520
Давам му - с баба, дядо, с баща му, когато не си е в къщи. Голям кеф му. Боботи, говори. Научава се.

# 4
  • Мнения: 1 370
Докато говоря аз ми дърпа слушалката и вика "ало. ало, ало .....". В момента, в който му дам слушалката и чуе отсрещния глас, бяга като за световно

# 5
  • Мнения: 521
да давам и тя много говори ама понякога зацепва rotfImbo

Последна редакция: чт, 05 яну 2006, 03:08 от Vivi

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Давам да, телефоните стоят в стаята в която тя си играе и като звънне е дежурна. Пита разпитва кой се обажда, защо се обажда по какъв въпрос и т.н, ако е някой близък се застоява по-дълго на слушалката. От скоро е на вълна сама да си набира телефоните, като някой и диктува цифрите, оставям я да си се забавлява без да се притеснявам, защото имам лимит и нямам нула на телефона.

# 7
  • Мнения: 7 474
Давам, но тя не винаги иска, някой път бяга ,друг път не мога да и взема телефона от ръцете! Hug

# 8
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Давам, с тати и с баба...те говорят по телефона, а тя се хили Laughing.

# 9
  • Мнения: 1 077
давам, да. Добре, че ме оставя и мен да поговоря, но не преди да и кажа с кого.
Понякога хваща си телефона и си води разговори сс познати, та ме подсеща им ен, когато трябва да звънна.  Mr. Green Ей, на - на Коледа никой не пропусна. И за децата даже пита кой какво правел... И на гости ги кани. На майка си се е метнала в това отношение... Laughing

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
О, това е любимо занимание на малките  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 513
Всеки божи ден! Особено като говорим с бабите. То се почва едно бърборене, ама все едно е дърта жена. Разхожда се имитирайки ме из стаята със слушалката, кима с глава, изчаква отсрещния да си каже неговата част.. абе изобщооо Mr. Green, някой път ми е идвало да си изляза от стаята, че да не преча на разговора. Обикновено 75% не се разбира, но напоследък отчетливо мога да различа фрази от рода на: 'Бабоо, (тук има едно дъра=бъра) татте Мими носи бонн-бонни'!  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 5 140
Да давам,любопитна е с кого говоря и иска и тя да говори,на майка си се е метнала бъбривка  Mr. Green

# 13
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Давам, но само с бабите, с нашите приятели няма какво толкова да си говори. Тя сама си поиска. Отначало млъкваше или бягаше, но сега така се обяснява, че е много забавно да я слушаш.

Иначе си има и тя телефон /стария счупен/ и си говори по него. Набира някого и си приказва. С играчките телефон тип GSM не се заиграва много, само си го носи на врата и натиска бутоните да пее.

По принцип на GSM-а не й  давам да говори, защото съм чувала, че за малки деца под 7 години е много вредно, заради вълните които излъчва особено по време на свързване.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Давам.То и да не искам да му дам,идва и почва неистово да крещи "АЛООООООООООО"
Един нормален няколко часов разговор не мога да проведа на последък Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт