Иде ми да си хвърля дипломата от ПУ

  • 13 380
  • 225
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 480
Ето я причината:

"Камата получи почетното звание ”доктор хонорис кауза” на Пловдивския университет ”Паисий Хилендарски” заради особени заслуги към България и приноса му за изграждането на нов спортен комплекс към учебното заведение."

Можеха да му сложат снимката някъде в университета като дарител и евентуално да напишат сумата, която е дал. Така щеше да бъде по-разумно и справедливо. Разбира се и медиите можеха да отбележат това дарение.
Виждам омраза по отношение на него. Все пак той е един от най-успешните спортисти на Бг. Че не е много грамотен и не може да говори е ясно, но нима другите спортисти са на някакво високо интелектуално ниво? Ако някъде е прекалил нелитературни думи и изрази е съвсем нормално да бъде критикуван и тези думи и изрази да бъдат скрити от обществото. Не е задължително да бъдат повтаряни.
 Ако го сравним с Максим Ставийски, какво трябва да кажем????

Последна редакция: нд, 13 ное 2011, 23:56 от vl

# 31
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
И аз съм завършила ПУ.Тия титли ги раздават като топъл хляб май. ooooh!

Можеха да му сложат снимката някъде в университета като дарител и евентуално да напишат сумата, която е дал. Така щеше да бъде по-разумно. Разбира се и медиите можеха да отбележат това дарение.

С това съм напълно съгласна. Peace
Никой не отрича,че е добър футболист и е направил много за българския футбол,но чак пък почетно звание от ПУ?  newsm78

# 32
  • Мнения: 5
донецтът е бил от ''Левски'' , затова е цялата работа
Стоичков е много по-велик от ПУ , за който се говори че е доста измислен ,
/ тук момичета са казвали как им предлагат да станат асистенти , докато са във втори курс /

а за Камата някой да каже нещо лошо ( извън БГ ) - няма такова нещо

така че - Само Стоичков и по-малко измислени уни-та   Mr. Green ,
вярвайте ми  Grinning

преди две години Анчелоти също получи тази формална титла , а той е доста далеч от науката , но за него нямаше протести ...
Ми,аз предлагам да титуловат и Азис тогава,та цирка да е пълен

# 33
  • Мнения: 4 460
Там е работата, че нищо не е дарил..
Това е титла срещу лобизъм...ходатайствал е пред Дянков и ББ да отпуснат средства от бюджета за строежа на залата..

# 34
  • Мнения: 12 662
Дали ще преподава? Ти поне си завършил, ами студентите.  Може би ще се дигне рязко броят на кандидатнстващите, за да слушат лекциите на Стоичков, чията лексиска е известна в цял свят.

# 35
  • Мнения: 3 447
Редно е сега БАН-ските старчета да получат по една Златна обувка, иначе не е честно.

# 36
  • Мнения: 702
Ммда, като знам кой е Ректорът, не се очудвам изобщо.

Убедена съм, че "някой" е дал на "някого" някой лев, за да се състои целия този цирк.

И айде моля ви, да правим разлика между различните факултети в ПУ.
Философско - историческият факултет, към който принадлежеше и доц. Томов, се населява само от стойностни хора, които все още не са загубили моралните си устои и философски идеали. Тези хора там са най- стойностните, които аз като предподаватели познавам, разбира се има и изключения, едно две попаднали и те не знаят как точно в този факултет, но на фона на цялата картина, изобщо няма място за сравнение на Философско - историческия с някой от останалите факултети - кой от кой по-корумпирани и с невероятни образи/влагам негативен смисъл в думата/ за преподаватели.

Съгласна съм с доц. Томов и съжалявам, че заради алчността и глупостта на някои висшестоящи, ПУ ще загуби един от малкото свестни преподаватели.
За мен е чест, че съм била част от неговите студенти  bowuu

Терезо, плюеш, ама на посоки  Whistling

# 37
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
не искам да съм на мястото на студентите,които сега ще трябва да слушат перфектният му испански

# 38
  • Мнения: 12 662
А, той и антлийски говори, и немски.

# 39
  • Мнения: 3 405
И руски говори.
Ама не му пука хич Simple Smile Няма равен Камата.

# 40
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
А, той и антлийски говори, и немски.
е да де,ама ще помага за "развитието на испанската филология в пу.

# 41
  • Мнения: 576
Ммда, като знам кой е Ректорът, не се Очудвам изобщо.

Нищо не е Учудващо. Какъвто ректорът, такива питомците, такива и почетните и непочетните докторанти  Grinning

Само за сведение, Марадона също е награден от Оксфорд с почетна титла Маестро-вдъхновител на студентите  Grinning
Сър Алекс е доктор хонорис кауза на Манчестърския университет... Да не говорим, че е и "Сър".
Хонорис кауза имат например и футболистът-алкохолик Джордж Бест, Кайли Миног и Джон Бон Джоуви.
А Цветозар Томов би трябвало да си скъса каскета ако не за друго, а защото няма нито една вярна социологическа прогноза за нито едни избори.
Включително и за невежеството, че не знае какво е всъщност една почетна титла, и че тя не е академична (както я нарича), а декоративна.
Но, разгеле, покрай това и той ще получи своите 15 минути слава и поне има шанс да му научат името.

# 42
  • гр.София
  • Мнения: 4 154
 Моля,намерете и един футболист от София. СУ / СУ, ПУ.../ са закъсали страшно за пари. Днес слушах кандидат-ректор за Софийския. От нужни 90 млн, получават от Държавата само 30 млн.

 ПП Стоичков е роден в Пловдив.

# 43
  • Мнения: 702
Ммда, като знам кой е Ректорът, не се Очудвам изобщо.

Нищо не е Учудващо. Какъвто ректорът, такива питомците, такива и почетните и непочетните докторанти  Grinning

Само за сведение, Марадона също е награден от Оксфорд с почетна титла Маестро-вдъхновител на студентите  Grinning
Сър Алекс е доктор хонорис кауза на Манчестърския университет... Да не говорим, че е и "Сър".
Хонорис кауза имат например и футболистът-алкохолик Джордж Бест, Кайли Миног и Джон Бон Джоуви.
А Цветозар Томов би трябвало да си скъса каскета ако не за друго, а защото няма нито една вярна социологическа прогноза за нито едни избори.
Включително и за невежеството, че не знае какво е всъщност една почетна титла, и че тя не е академична (както я нарича), а декоративна.
Но, разгеле, покрай това и той ще получи своите 15 минути слава и поне има шанс да му научат името.


Ее, намери се един потребител да види, моято неволна правописна или печатна грешка, на фона на толкова много във всички останали постове  Joy Добре, мерси Simple Smile

Не съм против доктор Христо Стоичков, изобщо, даже много го харесвам, възхищавам му се донякъде, че все пак се опитва да прави нещо, но ситуацията ми се вижда като един УксимУрон, някак си...Аз не съм от тези, които отричат великите българи. Мисля, че от всеки можем да научим нещо, но чак пък толкова...
Както казва един известен журналист и редактор - "Не им вярвайте, каквото и да ви казват, винаги става въпрос за пари".. Simple Smile))

# 44
  • Мнения: 14 830
Нищо вече не ме учудва. Като знам че всеки който желае може да отиде да учи в университетите независимо от диплома и от оценка. Като знам че са приети  студенти с оценка - слаб 2 и с диплома 3:00. Като гледам че настоящи студенти ходят 3-4 пъти в месеца на лекции  , а после размахват диплома за завършено више образование и претендират за работа  това със Стоичков не ме учудва изобщо

Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 10:53 от djoleva

Общи условия

Активация на акаунт