Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 158

  • 27 843
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 5 435
Добро утро,

Благодаря за темата Тинки!   bouquet

Успешна седмица на всички!

# 32
  • софия
  • Мнения: 2 908
Ето ме и мен:)!Тинки, newsm51 newsm51 newsm51!След съботния режимен плодов, а бяхме на гости newsm10 newsm03 да отчета вчерашния белтъчен:з кафе и банан
о-пропуснах го newsm11 newsm11 newsm11, бяхме по магазините Embarassed
в две яйца на очи,една плочка кашкавали салата зеле и моркови.След тези два дни съм -700гр
Днес бобов : з кафе и банан о: ориз и салата зеле и моркови в задушени картофи и салата или същото като обяда ще видим!Усмихнат ден ,дами! Hug

# 33
  • Мнения: 3
Нана77, нямам думи просто... newsm20
Днес плодов, много странно, но започвам да го очаквам с желание  Grinning Поне не мисля какво и колко да хапна, а си знам  Wink
з: чаша топла вода, кафе и две отвратителни кивита  Sick
о: банан и малко сурово кашу, ако не удържа само с банана
в: ябълки или грейпфрути

Лек ден на всички, благодаря ви че сте тук, за да ни давате сили  Two Hearts

# 34
  • Мнения: 6 005
Добро утро,  Hug
По чаша кафе:

Успешна слабееща седмица на всички.  Heart Eyes  bouquet

# 35
  • Мнения: 36
здравейте Simple Smile
бяхме целия уикенд на гости на едни приятели, бях си режимна, но пак си имам +. НО ще изчезне пушината.
Днес плодове
з-банан
о-ябълка,круша и киви
в-ябълки

Krassi_mira, нстройваш ли се за водния утре?
Има ли и някой друг с нас

# 36
  • Мнения: 522
Добро утро момичета!
Лелелелелеле НАНА страхотна си  newsm10 Браво на теб! Ти си голям стимул да знаеш, въпреки че аз с моите десетина килограма които имам да свалям май не съм за тук. Да ви кажа и на мен въглехидратния ми е най-труден. Най си харесвам плодовия. Вчера той мина много успешно, но тая пуста вода не мога никога да я докарам до 2 литра, колкото и да се напъвам. Днес ми е 13 ден - белтъчен.
з- ябълка
о- 4 малки кюфтенца и задушени зеленчуци
в- 2 кюфтенца и салата зеле и червено цвекло
До тук имам свалени 2 килограма  Laughing

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Привет фиданки!
Реших да се завъртя тук при вас,и гледам нова тема, голям късмет.
Ами да се запиша и аз в нея.Почивам си,остава ми месец и 1 седмица до края на почивката, и с нетърпение чакам новото начало. Тази седмица ще си правя режимна четворка,че имам +2 качени,които трябва да сваля навреме Embarassed
Недялка, ти не завърши ли режима? Пак виждам режимни дни караш Hug
Ами това, режимна седмица,много минуси. Ще ви следя по-често Wink

Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 09:09 от Румяна Лефтерова

# 38
  • Мнения: 10
Добро утро!

Днес е първия плодов и още не е ясно какво ще стане, ама да видим Simple Smile

Аз да се похваля, че си намерих в групово ваучер за 4 тренировки зумба в залата до нас за 12 лв. и съм много хепи Simple Smile Някой ходил ли е? На мен ще ми е за сефте, ама звучи забавно Simple Smile

Иначе прекарах кошмарна нощ, защото имам проблеми със здравето и сега съм се запътила към ИСУЛ... писна ми вече от тия пусти доктори.

Хубава седмица на всички! Simple Smile

# 39
  • Мнения: 0
 smile3515  Banghead  smile3512 само това мога да кажа за петък вечер събота и неделя.
А сега добро утро!Все едно какво е било от днес режима ще бъде стриктно спазван от мен.Обаче от днес имам проблем нямам нищо за ядене а съм на бобови и нз нещо ще го мися.
Хубав ден   bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро.

След белтъчния плюс 800 гр. За днес имам постен гювеч с картофи.

# 41
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Добро утро!

Нана, страхотна сила на волята! И страхотни резултати!  Peace

Хриска, дано всичко мине добре днес!  Praynig

Момичета, забелязвам, че освен тук-таме някой  таратор, почти никоя от вас не яде супа. Защо?

# 42
  • Мнения: 5
Добро утро фиданчици!
Аз май най-сетне разбрах моя организъм как ме "работи"... fight
Едната четворка свалям като за световно, следващата си играй с килограмче нагоре, килограмче надолу, което след плодовия изчезва и затвърждава резултата от предната четворка ...
Няма лошо .... Ще се отчитам утре след днескашния плодов, че иначе Кантарев ще лети от третия етаж  smile3513 newsm48, и току виж се приземил върху някоя нищо не подозираща кола по Владислав ....
За днес съм си приготвила половин печена тиква и круши ...
 newsm51
Спорна, щастлива и минусова седмица на всички!

# 43
  • София,
  • Мнения: 4 267
Добро утро Hug
Нана моите  Hug Hug Hug Hug Hug мога да те прегръщам и да ти благодаря оттук до края на света, страхотна си. Идеята ти за една врътка веднъж годишно никак не е лоша, хем за поддържане на теглото, хем за тонус. Peace
Незная, но аз като си спазвам диетата се чувствам перфектно, не ми става тежко, не ме боли корем, не се чувствам поддута и постоянно гладна Peace, леко ми е и се чувствам заредена с енергия - единствения недостатък е, че умираааамммм от стууууууд, адски ми е студено, представете си дори през лятото в най - голямата жега, хората са вир вода, а на мен  ми е студено или ми е добре Joy.
Сега да ви кажа да не се притеснявате като от едния воден до другия задържате на същите килограми и ви се струва, че нищо не сте свалили- момичета мазнинките са леки, и в тоя период е хубаво да мерите сантиметри - като видите, че те се топят ще се поуспокоите. Peace така че мерки и теглилки не само на кантарев и но и на сантиметрев Joy.
Днес аз направих точно и двете измервания.
55,000кг., обиколки 81 бюст Sick нищо не ми остана от него, горкия стопи се най - вече той, ханш 91, талия 74, бедро 49. Това да го наречем нещо като стартиране, щото не се премерих преди да започна днес ми е осми ден- т.е. плодов. Започнах обаче точно един ден преди МЦ, защо ли ами винаги пред МЦ се чувствам адски гладна, омитам де що видя, подувам се и винаги ама винаги качвам по две кила от раз, които обаче веднага свалям с минаване на цикъла, ето и сега съм така. Задържам си ги тея 55кг. от миналия май. И си мислех, че е крайно време все пак да махна и останалите пет кила, не че много ми тежат де, но все пак си имам цел Joy. Обаче днес каква ми беше чуденката като се премерих на сантиметри - еми свалила съм за лятото цели три сантиметра от ханша- била съм 94, от бюста са повече уви- бях 88- цели седем, от талията само 4- завършила съм на 78 и от бедрата по един. Не си харесвам структурата на тялото - типично мъжка е- слаб гръден кош, но с разширена долу талия, т.е. гръдния кош ми е като правоъгълник, а не като трапец Mr. Green, широк таз. И като трупам мазнинки ги трупам в областта на корема, така изчезва и талия и  бюст и ханш - всичко се слива Joy - малко смях на закуска, ама как се описах само. hahaha.
Е важното е, че поне от мазнините се оттървах почти - едно е да носиш размер ХХL, а съвсем друго е да си с М, нали - пожелавам Ви го и на вас от сърце, вече не се притеснявам като вляза в магазин за дрехи и като си харесам нещо, да няма моя номер Joy. А и като облечеш нещо да се харесаш - почти де има още какво да се желае, примерно едно увеличаване на бюста Heart Eyes, добре че има сутиени с големи подплънки, че да се коригира поне видимо, Mr. Green.
Хайде много се отплеснах да ви разсмивам с моите неволи и неперфектна фигура, отивам да и облека нещо и да я разходя малко по държавните институции, че има работа, а после до някое Фантастико или Била, че днес е ден за разтоварване - плодчета, а вчера децата ги изядоха и изпиха Mr. Green, добре че ми бяха оставили поне два грейфурта за сутрешния ми фреш! Hug
Лек и минусов ден на всички и не се изкушавайте!!!

# 44
  • Мнения: 46
Здравейте,
От два дни спазвам диетата и вече съм още два килограма по-пълна??Дами, може ли да ме посъветвате къде греша. Давам си менютата
 З: 2 круши
О: 4 кюфтенца
В: риба тон с два сухара

2 ден
З: помело
О: Грах с картофи и два сухара
В: Грах и два сухара

Пия много вода. Пия и зелен чай, защото го обичам и днес с огромно разочерование установих че съм с +2 кг??? Не разбирам. За втори път се оптвам да спазвам диетата, имам още 15 кг от бремеността да свалям и ужасно се депресирам веч. Къде греша ?

Общи условия

Активация на акаунт