Конкурс „Моето дете расте с Fisher Price“

  • 32 273
  • 234
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Здравейте! Кристиян получи тази образователна масичка като подарък по случай първият си рожден ден. Много се забавлява с нея.




Последна редакция: нд, 20 ное 2011, 16:58 от snejka_84

# 46
  • Мнения: 33
И днес страхотни снимки и истории на малки герои Grinning
Трудно ще е при повече от три снимки на всяко дете Simple Smile Но разбира се, когато родителят участва със снимки на повече деца, за всяко от тях може да публикува до 3 снимки.

# 47
  • Мнения: 3 457
Много хубав конкурс, само да реша кой снимки и веднага ги качвам.

# 48
  • Мнения: 40
 А ще дисквалифицирате ли тези с повечето снимки,защото ми се струва доста нечестно някои да спазват регламента,а други не и пак да участват в надреварата.

# 49
  • Мнения: 7
Здравейте!Това е бебе Йоана която е на 8 месеца Simple Smile Отскоро има образователното кученце на Fisher Price и за кратко време това се превърна в любимата й играчка.Освен красивия и шарен дизаин най-много ни радват песничките и думичките които издава играчката и най-вече,че те са на български.Според мен е много хубаво малките деца да играят именно с такива играчки,които не само развиват сетивата и ума им, а и ги стимулира за игра Simple Smile Какво по-хубаво от това![imghttp://][/img]

# 50
  • Мнения: 33
А ще дисквалифицирате ли тези с повечето снимки,защото ми се струва доста нечестно някои да спазват регламента,а други не и пак да участват в надреварата.
Не се тревожете. Ще се взимат предвид по 3 снимки на всеки малък участник Simple Smile Повечето родители, пуснали повече снимки по невнимание, сами коригират пропуска.
Всички участници ще са с равен шанс - хубавата снимка, придружена с интересна история е важна, а не толкова броя снимки Simple Smile
Усмихнат неделен следобед!

# 51
  • Мнения: 40
А ще дисквалифицирате ли тези с повечето снимки,защото ми се струва доста нечестно някои да спазват регламента,а други не и пак да участват в надреварата.
Не се тревожете. Ще се взимат предвид по 3 снимки на всеки малък участник Simple Smile Повечето родители, пуснали повече снимки по невнимание, сами коригират пропуска.
Всички участници ще са с равен шанс - хубавата снимка, придружена с интересна история е важна, а не толкова броя снимки Simple Smile
Усмихнат неделен следобед!
Извинете ме, не исках да звуча грубо,просто аз избирах,избирах,защото мога да ви кача по 6-7 снимки на всяка с различна играчка на Фишър Прайс,но спазих регламента...

# 52
  • Мнения: 59
Здравейте, това съм аз - Александър. Не зная дали откривате приликите между двете снимки, но все аз съм на тях. Мама каза, че съм вече голям за моето любимо джъмпару, но аз все и доказвам, че не е права. Искаше да ми го отнеме и да го даде на сестра ми, но аз не позволих. Мое си е и ми е най-любимото забавление, откакто съм бил на 7 месеца. Поне така мама ми каза - че ми го е купила тогава. От тогава, всеки ден, аз скачам - в него, извън него, върху него, от дивана в него (правя опити де, все още не съм успял). Много издръжлива играчка. А колко пъти се опитвах да изям всички тези листа и папагали  Laughing Хайде, че сестра ми се събуди и ще трябва да си защитавам любимата играчка. Трябва да и купят нейно, моето не го давам.
на 9 месецана 2 и половина

# 53
  • София
  • Мнения: 153
Здравейте! Laughing
Моята дъщеричка се казва Магдалена и вече е на 6 месеца!
Когато беше на 2 м. плачеше безспирно вечер и не искаше да заспива сама-дори и навън.Тогава една майка от отчетната тема ми показа морското конче! То стана емблема на майската ни тема и дори измислих заглавие с него:''Вечер май-ските бонбобчета спинкат сладко с морски кончета!''
От този момент на татък Маги е неразделна с него- и вътре и вън то е най-верният и приятел-едвам го пера, защото моето малко момиче не може да се успокоява без нежния му звук! Hug
Ето първия ни допир с кончето на 2 м. и малко:

Тук вече добре си го познаваме:

А това е съвсем скоро:

Обичаме те морско конче!

# 54
# 55
  • Мнения: 4
Това е моята дъщеря Петя на 3 год е но все още играе с проходилката на fisher price.Харесва и много.А кученцето което гушка е любимата и играчка без него не заспива.

# 56
  • Мнения: 34
здравейте,изпращам ви снимки на моят син Иван, който е на 11 месеца, образователната масичка на Fisher Price е любимата му играчка, натиска копчетата и танцува на мелодиите, както се вижда и от снимките- винаги е усмихнат щом си играе с масичката- тя е любимата му играчка използва я дори и за да се придвижва напред-назад https://picasaweb.google.com/valentinadobrovolska/IVAN#5677402897621568626 https://picasaweb.google.com/valentinadobrovolska/IVAN#5677402767205253490

# 57
  • Мнения: 1
http://prikachi.com/images/259/4063259a.jpg
http://prikachi.com/images/260/4063260i.jpg
http://prikachi.com/images/261/4063261z.jpg
Това е моето съкровище Михаела.Тя е на почти 2 години(2 години ще навърши на 4 Декември),от Долна Оряховица.Играчката Fisher Price ни е подарък от продуктите на Pampers.Получихме я когато беше на 1 година и 2-3 месеца.Още от тогава много и хареса и сега,въпреки че е голяма за нея ,все още си играе и се забавлява.

# 58
  • Мнения: 30
Здравейте, казвам се Елия и съм на 1 година и 5 месеца. Вуйчо ми ми подари тази люлка, когато бях само на 4 месеца, защото не исках да заспивам, ако не ме люлеят. Вече съм доста по-голяма и скоро няма да мога да се побирам в люлката, но продължавам да си я харесвам  Simple Smile.
https://picasaweb.google.com/eli.radionova/Eliya?authkey=Gv1sRgC … 77398587937398530

# 59
  • Мнения: 419
Здравейте и от нас с Дани! Рядко участвам в конкурси, но реших да участвам в този, защото моето дете наистина расте с Fisher Price- от първия му ден вкъщи.
Това са най-новите ни придобивки. Когато му подарихме масичката за рожденния ден сам си донесе и столчето от детската ,за да седне и започне да открива новите чудни песнички и игри.
Дани навърши 2 годинки на 30.10. От първия му ден вкъщи Fisher price са любимите играчки на малчо и помощниците на мама- като се започне от уникалния бейбифон ,който реагира на бебешки плач, има хубави мелодии и прожектира плуващи рибки по тавана, които и до днес са много интересни за Дани, люлката от същата серия, шезлонга, в който малчо буквално живееше до 6-тия си месец - там се хранеше, спеше и играеше с лъвчо, маймунчо и хипопотамчо. Този шезлонг се оказа най-ценната ни покупка - влезе в употреба още от третия ден вкъщи, благодарение на него и нежните му успокояващи вибрации преминахме по-леко и периода на коликите. От първия ден вкъщи използвахме и удобната ваничка , както и няколко любими дрънкалки. От малки с нас е и чудесното говорящо кученце. С пеещото гърненце Дани бързо свикна да ходи до тоалетна - сега сам си изхвърля гърнето , пуска водичка и слага ролката с тоалетна хартия на точното място. Много забавна ни беше и активната гимнастика Мече- дори още Дани натиска муцуната на Мечо за да чуе весела мелодия и си играе с цветните топки. А бънджито се превърна в едно от любимите му забавления. Прекарваше там часове ,а мама имаше време да свърши нещо из вкъщи. .
По късно къщата ни постепенно се напълни с Fisher price играчки- почти цялата говоряща серия на български,с която Дани всеки ден открива нови думи, пее и танцува, както и голяма част от серията Little People- много обича да поставя малките животни и хора на различни места- във фермата, летището, зоопарка , да ги качва в количките, самолетчетата и да наблюдава съзтезателните коли на пистата. Коледният подарък на Дани, който вече е готов отново е от Fisher price - коледната сцена Рождество, която съм убедена че малчо ще хареса , а с нейна помощ и мама ще му разкаже историята за Дева Мария, Йосиф и Исус.
Дани обожава играчките на Fisher price и се забавлява с тях с часове, а мама се радва на страхотното им качество и разнообразие. Wink

Последна редакция: пн, 21 ное 2011, 14:14 от elektra_86

Общи условия

Активация на акаунт