Какво мислите за солариума?

  • 1 440
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 015
Аз го посещавам от две седмици и съм доволна,но много мои познати ми казват,че съм луда.Вие какво ще кажете?

Последна редакция: вт, 27 дек 2005, 11:45 от mi6ka82

# 1
  • Мнения: 1 250
Мисля, че се пише с О.
Нищо лично, поздрави  bouquet

# 2
  • Мнения: 6 164
Мисля, че се пише с О.
Нищо лично, поздрави bouquet

Мдам... Rolling Eyes
Не знам какво имат предвид познатите ти и защо трябва да си луд за да ходиш на солариум. Аз ходя редовно, сега заради бременността не смея. Но лятото задължително преди морето се "запасявам" с доста тен от солариума, защото в противен случай получавам слънчева алергия на плажа, понеже съм с много светла кожа.

# 3
  • София
  • Мнения: 750
о много си е хубаво - дори да не е само за тен - зимата и за проблеми със синузита ми помага.

# 4
  • Мнения: 7 186
И аз ходя редовно. Много е готино да си имаш тен целогодишно. Пък на който не му харесва- да не ходи. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 730
Мисля,че е прекрасно изобретение,през бременността не ходих,сега пък заради кърменето ooooh!,всъщност някой знае ли дали вреди солариума при кърмачките ThinkingКато спра да кърмя съм първа писта Peace

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Чувала съм, че сОлариумът е по-вреден и от директното излагане на слънце! Всеки си решава за своята кожа. Харесвам тен, не ходя на солариум.

# 7
  • Мнения: 2 015
Мисля, че се пише с О.
Нищо лично, поздрави bouquet
Добреее.
Кой го е ползвал и за колко време е добил тен?

# 8
  • Мнения: 238
След като направиш 3 часа сумарно под солариума има много добър видим ефект. Аз лично ходя от години веднъж седмично за 20-тина мин и съм супер доволна.

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм против. И без това съм с бяла кожа и много бенки, ако ходя на солариум, ще стана като расов далматинец.  Mr. Green Разбира се, може и да не влияе така на всеки.

# 10
  • Мнения: 5 317
На този адрес има статия за солариума,интересна е:
http://sl-news.sliven.net/2002/07/obshtestvo/obshtestvo_7.htm

# 11
  • Мнения: 6 164
Кой го е ползвал и за колко време е добил тен?

Това е много относително... Зависи от кожата. Не си ли забелязала на плажа, че по-светлите хора изгарят, а тези с по-матова кожа безсрамно чернеят ли чернеят. Laughing
С приятелката, с която ходим за 10 минути тя излиза като цигане, а аз едваа леко съм потъмняла. Sad Трябва да стоя 2 пъти повече и да ходя допълнително, за да й поддържам темпото на чернеене.
Ако си по-беличка, ще ти олекне джобчето много бързо Confused

# 12
  • Мнения: 2 015
Кой го е ползвал и за колко време е добил тен?

Това е много относително... Зависи от кожата. Не си ли забелязала на плажа, че по-светлите хора изгарят, а тези с по-матова кожа безсрамно чернеят ли чернеят. Laughing
С приятелката, с която ходим за 10 минути тя излиза като цигане, а аз едваа леко съм потъмняла. Sad Трябва да стоя 2 пъти повече и да ходя допълнително, за да й поддържам темпото на чернеене.
Ако си по-беличка, ще ти олекне джобчето много бързо Confused
Misti искам да те попитам(понеже виждам,че си бременна),дали може да се ползва сулариум при положение,че си бременна?
brianna много е интересна статията.Благодаря  bouquet!

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
 NaughtyБременна на солариум-в никакъв случай,ако сте кърмачки няма проблем да се ходи на солариум,аз също ходех.И в никакъв случай солариумът не е по-вреден от излагането на слънце,напротив за предпочитане е,а в някои случаи дори е желателно да се посещава.

# 14
Аз сум твърдо ЗА newsm44 newsm44

Във всеки случай, поне според мен, е е по-вреден от слънчевите личи...

Общи условия

Активация на акаунт