Препоръчайте добра очна клиника в София

  • 52 849
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 462
Да направя корекция на поста си от 2011г. д-р Веселин Даскалов вече има собствена клиника Пентаграм http://www.pentagram2012.com/оphthalmology.html . За нитересуващите се.

# 16
  • Мнения: 14
Очна клиника ДЕН !

# 17
  • Мнения: 1 473
Препоръчвам ОК "Вижън" и конкретно д-р Светослав Дойчинов. Много е добъркато офтамолог  и внимателен с пациентите си.

# 18
  • Мнения: 33
здравейте, искам да направя преглед на очите в медицинска академия но не намирам контакти в интернет нито сайт на медицинска академия.Ако някой има телефони и да ми обясни как става прегледа, със записване предварително , със здравна каса работят ли? Също за александровска болница ме интересува дали работят със здравна каса? благодаря

Последна редакция: пн, 31 мар 2014, 17:26 от sosweetbaby

# 19
  • София
  • Мнения: 9 880
Да попитам  - ще си правя профилактичен преглед, но се чудя къде - какви изследвания може да ми направят (с направление)?

# 20
  • Мнения: 1
Бих искал да изразя мнението си за д-р Светослав Дойчинов, когото посетих в клиника Кристал.

Имах нужда от определяне на диоптър, за което записах час за първоначален преглед. На този преглед докторът ме накара да погледна в една машина и ми каза, че най-вероятно реалният ми диоптър е по-нисък от този на очилата ми, но е най-добре да отида друг път повторно за преглед с капки (или както е медицинския термин). С други думи, на първата ни среща платих 40 лв. само, за да се запознаем.

Реших се да отида повторно, защото все пак използвам очите си постоянно и за мен е важно всичко да се изясни. Вторият преглед беше повече от скандален. Бях пред кабинета няколко минути преди записания ми час и там вече чакаха още двама души. Докторът не спази моя час, прие тях преди мен и се наложи да изчакам още половин час. След това ме покани да седна в кабинета му, но излезе и чаках още двадесет минути. Само това дотук трябваше да ме накара да си тръгна. Все пак предварително бях обявил, че идвам за платен преглед и след като от мен се очаква да си платя коректно, е редно да има коректно отношение.

Докторът ми постави капки, но не си изми ръцете предварително- много немарливо! В последствие каза, че диоптърът ми няма промяна. Отказа да напише рецепта, защото "не бил съвсем сигурен, нещо трябвало да определи допълнително" и да отида отново в някаква оптика, където щял да ме приеме. Много прозрачно! Не ми даде рецепта, за да не отида в удобна за мен оптика, а в удобна за него такава, съответно да оставя парите си при него. Хитро измислено и вероятно много хора се хващат.

Честно казано, преди обмислях вариант да си направя лазерна корекция при него, но този преглед ме отказа напълно и окончателно. Не мога да доверя здравето си на човек, който така щедро харчи парите и времето ми.

# 21
  • Мнения: 4
Искам да ви предпазя ,преди месец се подложих на интервенция на окото при др веселин даскалов....причини ми астигматизъм и поставена грешна леща,държа се вулгарно и долно за доктор след като отидохме да разговаряме с него за корекция ,същия ме убеждаваше че операцията е успешна,но след консултация с трима специалиста на едно мнение ме е осакатил.

# 22
  • Мнения: 4
ТОЗИ ДАСКАЛОВ НЕ Е НИТО ДОКТОР А ОЩЕ ПО МАЛКО ЧОВЕК СЛЕД ПОСТАВЕНА ГРЕШНА ЛЕЩА АЗ НЕ ВИЖДАМ С 50%  ИЗГОНИ МЕ ОТ КАБИНЕТА СИ КЪСАЙКИ И ХВЪРЛЯЙКИ     ДАНО ГОСПОД ДА ГЛЕДА

# 23
  • Мнения: 1
ТОЗИ ДАСКАЛОВ НЕ Е НИТО ДОКТОР А ОЩЕ ПО МАЛКО ЧОВЕК СЛЕД ПОСТАВЕНА ГРЕШНА ЛЕЩА АЗ НЕ ВИЖДАМ С 50%  ИЗГОНИ МЕ ОТ КАБИНЕТА СИ КЪСАЙКИ И ХВЪРЛЯЙКИ     ДАНО ГОСПОД ДА ГЛЕДА
  За да Ви изгони значи сте си го заслужили!Само като Ви чета глупостите сте ми ясна!Дано Ви прочете и д-р Даскалов, за да Ви осъди за уронване на престиж!!!Ще се постарая да стигне до него!

# 24
  • Мнения: 9
НИКОГА, НИКОГА, НИКОГА НЕ СТЪПВАЙТЕ В МЦ ПЕНТАГРАМ. ПАРОДИЯ И ПОДИГРАВКА С ХОРАТА. ПЪЛЕН ПОТРЕС ОТ Д-Р ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, КОЙТО УЖ С НАЙ-ГОЛЯМ ОПИТ ИЗЛЕЗЕ, ЧЕ Е КРАЙНО НЕАДЕКВАТЕН, ПОВТАРЯ ЕДНО И СЪЩО ПО 10 ПЪТИ, СЪС СИГУРНОСТ МОЖЕ ДА БЪДЕ ДИАГНОСТИЦИРАН СЪС СКЛЕРОЗА И СПЕШНА НУЖДА ОТ ПЕНСИОНИРАНЕ. ПЪЛЕН ПРОВАЛ НА ПРЕГЛЕДА НА МАЙКА МИ, А ТОЛКОВА ВРЕМЕ ЧАКАХМЕ. НЕ РАЗБРАХМЕ НИЩО ОТ "ПРЕГЛЕДА". ПЕЧАЛБАРИ! БОКЛУЦИ!

# 25
  • Мнения: 110
Здравейте, моля препоръчайте ми очна клиника, в която да има добър детски офталмолог. Питам за дете на 4г с кръвоизлив в окото, който се разпространява, въпреки че при скорошно посещение на детски офталмолог, специалистът твърди, че няма нищо притеснително.

# 26
  • София
  • Мнения: 9 880
Идеи за дорба клиника в южната част на София?
ПП: Има ли резон в това да те прегледат отново /2г по късно/ при същия лекар/клиника?

# 27
  • Мнения: 685
в южната част..........

Общи условия

Активация на акаунт