Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 60
Здравейте момичета Simple Smile

Виждам, че в темата не е писано скоро, но пък се надявам повече от вас да откликнат - особено тези, които са от Варна.

В телевизионно предаване ще дискутираме темата "за" и "против" задължителното поставяне на ваксини. Целта ни е да представим въпроса цялостно и да помогнем в избора на бъдещите майки.
Желанието ми е, да поканя две от вас.

Искрено се надявам да откликнете на поканата, защото темата е от особена важност!

Оставам отворена за всички въпроси Simple Smile

# 61
  • Пловдив
Здравейте момичета Simple Smile

Виждам, че в темата не е писано скоро, но пък се надявам повече от вас да откликнат - особено тези, които са от Варна.

В телевизионно предаване ще дискутираме темата "за" и "против" задължителното поставяне на ваксини. Целта ни е да представим въпроса цялостно и да помогнем в избора на бъдещите майки.
Желанието ми е, да поканя две от вас.

Искрено се надявам да откликнете на поканата, защото темата е от особена важност!

Оставам отворена за всички въпроси Simple Smile

Защо не опиташ в темата Против ваксините Peace
Пиши и кога ще е предаването по коя ТВ,за да гледаме.

# 62
Здравей Simple Smile
Отскоро пиша тук и все още не съм добре ориентирана Rolling Eyes.
Ще съм благодарна да оставите линк към темата.

# 63
# 64
Благодаря Simple Smile

# 65
  • Обетованата земя
А кое е предаването и кога?

# 66
Здравейте!

Предаването се казва "Кредит на доверие". Излъчва се по ТВ "Черно море".
Задължително в студиото ни ще присъства и медицинско лице (ще защитава тезата "ЗА" ваксинацията). Желанието ни е да поканим майки или специалисти(2-ма души), които да защитават противоположната позиция.
В случай, че Вие проявявате интерес към темата ще се радвам да ми пишете какъв е Вашият опит.

Хубав ден! 

# 67
Здравейте,

Да се включа и аз със запис:) В последния месец изчетох какви ли не теми и материали по темата, остава ми книгата на Коток и дотук с инфото. Всички близки, на които съм споделила се държат като щрауси - главата в пясъка и "не ме плаши - не искам да знам- като отидем с усмивка на уста при ЛЛ и всичко ще е наред след ваксината"....???!!!!  Вкъщи никой не ме подкрепя, но чрез инат наложих да не слагаме ваксини на 3 месечната ни дъщеря- е има първите от родилния дом, но поне миналия месец отложих пентаксим с някакви измислени доводи пред ЛЛ, които няма да ме спасят на следващата консултация...активно търся разбран ЛЛ в Пловдив, но удрям на камък, затова вече съм отворена и за предложения и в други градове. Моля ви, ако сметнете, че имате идея за каквото и да е - пишете ми на лични Simple Smile))Благодаря Ви предварително! Поздрави и успех в борбата с щраусите Wink

# 68
# 69
в статията е удебелено, че ваксините били най-доброто Wink  и доста се разсмях, че ДОРИ отказвали майките да слагат ваксината за рак на маточната шийка - жалки поръчкови списвачи са тези "журналистчета" , пишейки с изказ  от  вестник "шок"...

# 70
Запис да следя темата
и аз съм от неваксиниращите майки,когато имам време ще се вклю4а да разкажа нашата история.

# 71
Гледахте ли снощи новините по бтв? репортаж за детска възпитателка в градина, починала от менингит и накрая на репортажа се изкоментира, че все повече майки не искат да слагат ваксини , акви а глобите и някакви голи цифри колко хора  умирали годишно - ама няма болести, въздрати нищо - просто някакви милиони годишно от незнайно какво...

# 72
  • Нейде из лудите гори...
Момичета, Световна седмица на ваксините е ...
Нормално е да ни заливат с подобни материали и репортажи от всякъде...
На мен лично са ми смешни  Blush

# 73
Здравейте, включвам се в темата и аз съм от не ваксиниращите майки, живеем във Варна, с мъжа ми мислим да намерим педиатър да започне от 6тия месец да слага печати за ваксини без да ги слагаме, ако някой иска да помогне може да се свърже с мен на лични.

# 74
Ето ви мнение на човек, който не е журналист и няма нищо общо с журналистите. Написаното е лично изстрадано и само човек видял отблизо какво могат да причинят болестите, за които има имунизации, е способен да напише подобно нещо. http://something-happened.com/2013/04/16/niakoi-den/

Аз лично съм ЗА ваксините, защото съм имала щастието доверен специалист да ми обясни ползите от тях! Съветвам ви да си намерите такъв, вместо да разчитате на хора с тъмно минало и неясно бъдеще (визирам "лекари" като Коток, Уейкфийлд, Гълъбов и тем подобни)!

Вижте и тази статия за полиомиелита. Не ми харесва особено, но картинките са реални. Помислете добре какво е причинявало заболяването преди около 70 години... Нещо което ние днес няма да имаме "щастието" да срещнем. Именно заради ваксините.  Peace
Вижте и сайта на Европейската имунизационна седмица. Там има промишлено количество информация, която би ви спестила доста главоболия в бъдеще.  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт