Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 345
Благодаря ти Дорис!Напомни ми за някои неща,които трябва да повторя пак.Черният кимион съм давала дълго време смлян,лененото семе също. Чайчета от хвощ ,ехинацея,червена боровинка,коприва съм редувала.Наш близък се излекува от цироза на черния дроб и твърдеше ,че белия трън му е помогнал,но така и не посмях да го дам.Не знаех дали е подходящ за деца.Нашето е на 6 г. А бъза-черния бъзак давам от октомври по 1ч.л.сутрин.Но сега като прочетох това с майка ти,че и нашето заболяване е автоимунно.Тя сигурна ли е,че този проблем е от бъза.                                                                                                                                                                                                                    Понеже си писала ,че твоето дете има атопичен дерматит,да ти разкажа за другото ми дете.Когато беше малък,започнаха да му излизат рани по ръцете и краката,всички свивки по тялото.Зачервена,болезнена кожа.Изписаха ни естествено кортикостероиди,които не приложих.Тогава ми разказаха  историята на едно момиче на което целият гръб се покривал с рани.Лежало дори в клиника в Германия,но и оттам слаб резултат.Един дядо им казва,че на село на магаретата,когато им излизали такива рани ги мажели с боров катран и жълтък.Започват да мажат  и всичко изчезва.Аз направих същото. Вечер от катрана, а през деня крема на др Тайс-Нахткерцен И при нас всичко изчезна.Но ходихме и при хомеопат Десет години вече е здрав.                                                                        Дорис,знам че вашето забол. е друго,но просто да знаеш,ако прилича на нашето

# 346
А и тъй като съм боса и тотален лаик по темата-струва ми се мега странно силиконови заредени с някаква честота... обаче защото не ми е дошло до главата.

А странно! Направо си е смехотворно, но отчаянивто ... търси варианти, дори и безумни.  Rolling Eyes

# 347
rosi cat, моя съвет е да спреш черния бъз. Той така или иначе се дава 15 дни максимум и при злокачествени заболявания вече е постоянно. На мама много и помагаше да не я болят коленете. Пиеше го всеки ден /ние го сушим на зрънца/. Няма как на 100% да сме сигурни че миозита е от бъза, но той бутва имунитета, а тя нищо друго не пие или приема - само него.

# 348
Спрях го бъза,Дорис.Добре,че стана въпрос.Вместо да изпиша вежди,можеше и очи да извадя.Кой знае до кога щяхме да го пием.
 Да ви кажа какво пък аз открих.Ако някой вкъщи е болен,давам на малкия сок от лук с мед по 1ч.л. 3 пъти на ден поне за седмица и така той не се заразява от нас.Даже чесъна не го предпазва чак толкова.

# 349
Пробвайте при всяко боледуване да давате пробиотици. Оздравява се много, много по-бързо. 80% от имунитета ни се формира в червата и пробиотика е отличен помощник  Peace

# 350
# 351
Здравейте, къде във Варна давате неваксинирани деца на градина? Имам огромен проблем, дори с частните градини. Не ми искат детето. Замислям се,  да се съберем и направим кооператив....

# 352
Пловдив, Столипиново - когато моите бяха бебета, горе-долу преди 18 години, оттам тръгна полиомиелит и заради тях трябваше и ние да ваксинираме извънредно децата. Пак същото място - преди години беше на два пъти с хепатит А, а преди година-две беше с морбили.

Циганите всичките са ваксинирани, защото взимат от всички видове социални помощи и добавки. Моля, информирайте се, преди да правите нелепи коментари.

# 353
Здравейте!
Бебо е на 4 месеца, по течение на обстоятелствата на този етап има поставени само имунизации в родилния дом. Бях се зарекла да не чета за странични реакции, тъй като работя именно в клинични изпитвания на лекарства,а мъжът ми е лекар... Уви, нямаше как да подминем и започнахме да се информираме, от което изпитвам буквално страх.
Кажете какви са последиците чисто в ежедневието на децата Ви за в бъдеще-посещаване на ясла, градина и училища? Как се справяте щом децата Ви не са ваксинирани, а ни задължават да, са за да посещават гореизброените заведения!

Хубав ден от мен!

# 354
sunny13, моят хубостник е на 3.5 г. В частна градина е. Разгеле, приеха го. Ние за детски добавки не се класираме. Последствия няма, ако си знаеш интереса и правата. Не се притеснявай. Гледай детето да е здраво. Моето дете не е пило антибиотик.

# 355
Те едни детски надбавки! От два дни в къщи се коментира много какво трябва да направим. Със съпругът ми решихме да не бързаме със слагането. Няма начин осъзнато да рискуваме живота на детето ни! Опитвам сама за себе си да си обесня каквиха били ползите от слагането на ваксини?! По-скоро в България май сме на принципа на стадото-щом повечето хора слагат,значи и ние ще слагаме....уви тази идея не ми допада. Ако без ваксини няма да оцелеем,как оцеляват държави като Англия, където нямат нито една задължителна??
Поздрави!
sunny13, моят хубостник е на 3.5 г. В частна градина е. Разгеле, приеха го. Ние за детски добавки не се класираме. Последствия няма, ако си знаеш интереса и правата. Не се притеснявай. Гледай детето да е здраво. Моето дете не е пило антибиотик.

# 356
  • Стара Загора
Тя да беше само Англия, в цяла Европа без бившия комунистически блок, както и в Русия никой не ги задължава, но хората пак се подвеждат и около 60% слагат, там поне обезщетяват при увреждания, не че има голяма полза при свършен факт

# 357
  • Зад океана
Здравейте! Поздравления за това че не ваксинирате и за хубавата тема! Аз живея в Сащ и все още нямам деца. Тук е направо епидемия от деца с аутизъм и аз лично съм убедена че голяма вина за това имат ваксините. Наскоро започнах да гледам Vaxxed( интервюта с родители на деца пострадали от ваксинации на youtube) и направо ми настръхва косата. Твърдо съм убедена че не искам децата ми да бъдат тровени с такива тежки метали и т.н. Приятелят ми като ме видя че гледам такива клипове ми каза че това били глупости и искал някой ден децата ни да имат всички ваксини. Дано до тогава да успея да го убедя във вредата им.
Имам само една позната тук която не ваксинира децата си. И двете бяха родени още в 6-ти месец и тежаха само около килограм и някакъв много известен доктор и беше казал в никакъв случай да не ги ваксинира. Децата сега са на 3 и 5 години и са много здрави и рядко боледуват за по 1-2 дни. В клипчетата които гледах родителите се оплакваха че ваксинираните им деца много са боледували като бебета, най-вече от ушни и респираторни инфекци, отделно алергии, астма и епилептични епизоди. В същото време има и клипчета с родители които никога не ваксинират или са спрели да ваксинират и децата им са напълно здрави. Аз лично вече загубих всякакво доверие на лекари и лекарства, всичко се прави само за пари...

# 358
Предлагам да не гледаш клипчета едностранно и избирателно. Ето ви жив пример за обратния случай -мен. Нямам слагани ваксини. От всякакъв вид предотвратими чрез ваксини заболявания, от които съм боледувала съм с тотално съсипана имунна система и увреждане на сърдечния мускул.

# 359
Издислав, от какво тоно сте боледувал, което е можело да бъде предодвратено с ваксина?
Полиомиолит?
Менингит?

Аз разъждавам така - след като сте на възраст да влизате в бг-мамма то сте от поколението, което ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е ваксинирано. За да нямате ваксини /вкл. тези, които се слагат в родилния дом/ то вие сте имали сериозен здравсловен проблем. Майка ви е нямала механизъм за избор да не ви слага ваксини, то тогава лекарите са преценили, че ваксините ще ви убият. Искам да кажа, че за да нямате ваксини сте си имали сериозен здравословен проблем хич и не са ви виновни липсите на ваксини.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт