MOLYA ZA SAVET!!!!!!

  • 872
  • 8
  •   1
Отговори
  • germany
  • Мнения: 17
ZDRAVEITE MOMI4ETA Sad,
MOLJA ZA VA6IJAT SAVET
OT EDIN MECEZ NJAMAM NORMALNA MEN.SAMO NJAKAKVO KAFJAVO TE4ENIE,TEST NEGATIV,
BJAH NA GINEKOLOG MINALATA SEDMIZA,KASA MI 4E IMAM NJAKAKVA KISTA NO NE E STRA6NO SAMA 6TJALA DA SE MACHNE.NA 4.12 IMAH TOVA TE4ENIE DO 12.12,na 19.12 do 23.12 pak imah te4enie i dnes pak vidjah 4e imam sazapvane,mai se pojavjava sled bebepraveneto.
MNOGO  SE PRITESNJAVAM DA NE E NE6TO SERIOZNO ZA6TO NEMOJE DA MI DOIDE NORMALNA MEN? I KAK 6TE USPEEM DA SI IMAME BEBE,KAK MOJE DA SE MACHNE TASI KISTA S NJAKAVI HAP4ETA ILI OTSAMOSEBE SI?
IZVINJAVAM SE NO KREDITORA NE6TO OTKASA
MNOGO VI BLAGODARJA PREDVARITELNO ZA SAVETITE

# 1
  • Мнения: 114
 Simple Smile Мелиса,а можеш ли да кажеш колко е голяма кистата и от какъв вид е? Simple Smile

# 2
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Мелиса и моля те пиши на кирилица и с малки букви. Ако нямаш кирилица погледни вляво над полето за  писане има един Кредор. Слушам, че бил безкрайно неприятен за писане чрез него, ама ако може  Hug

# 3
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
След като си пуснах мнението, видях че си писала, че имаш проблем нещо с Кредора. За това ето го "преведено"  :
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИчЕТА ,
МОЛЯ ЗА ВАшИЯТ СЪВЕТ
ОТ ЕДИН МЕЦЕЗ НЯМАМ НОРМАЛНА МЕН.САМО НЯКАКВО КАФЯВО ТЕчЕНИЕ,ТЕСТ НЕГАТИВ,
БЯХ НА ГИНЕКОЛОГ МИНАЛАТА СЕДМИЦА,КАСА МИ чЕ ИМАМ НЯКАКВА КИСТА НО НЕ Е СТРАшНО САМА щЯЛА ДА СЕ МЪЧНЕ.НА 4.12 ИМАХ ТОВА ТЕчЕНИЕ ДО 12.12,на 19.12 до 23.12 пак имах течение и днес пак видях че имам съжапване,май се появява след бебеправенето.
МНОГО  СЕ ПРИТЕСНЯВАМ ДА НЕ Е НЕщО СЕРИОЗНО ЗАщО НЕМОЖЕ ДА МИ ДОЙДЕ НОРМАЛНА МЕН? И КАК щЕ УСПЕЕМ ДА СИ ИМАМЕ БЕБЕ,КАК МОЖЕ ДА СЕ МЪЧНЕ ТАСИ КИСТА С НЯКАВИ ХАПчЕТА ИЛИ ОЦАПОСЕБЕ СИ?
ИЗВИНЯВАМ СЕ НО КРЕДИТОРА НЕщО ОТКЪСА
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА СЪВЕТИТЕ

ето няколко сайта за такива преводи:
http://www.geocities.com/alex_g_king/convertor.htm
5ko.free.fr/bg/cyr.html
http://lat2bg.kredor.com
http://www.malkiobyavi.com/instruments/index.php
www.2cyr.com/
www.bsoft-bg.com/prg_view.php?id=17042

това е за сега Grinning

Последна редакция: вт, 27 дек 2005, 17:01 от mango

# 4
  • germany
  • Мнения: 17
blagodarja ti mango
neznam kolko e goljama kistata i ot koi vid e.
lekarjat kasa.ima6 kista no ne e ne6to seriozno
moje li nezavisimo kakva e kistata sama da se machne?
na 3.01 imam 4as za edna klinika za bezplodie nadjavam se pone te da otkrijat kakva e kistata, otkakto jiveja v 4ujbina nemoga da otkrija dobar ginekolog,
a i za parvi pat imam takiva problemi,ne sam zapoznata to4no kak i po kakv na4in se macha kista
blagodarja vi momi4eta,jelaja vi uspeh

# 5
  • Мнения: 4 324
Мели-са използвай сайтовете които Манго ти е дала за да постваш отговорите си на български. Така повече момичета ще отговорят на въпросите ти.

Погледни в сайта на Зачатие. там има много информация за кистите и за още много други неща, касаещи зачеането.

Важно е каква е кистата, за да се определи и вида на лечението. Щом са ти казали че сама ще се махне - може да е неспукан фолику.

Що се отнася до течението след бебеправене - обърни му сериозно внимание - това не е нормално.

Успех и късмет на 03.01

# 6
  • germany
  • Мнения: 17
здравейте,искам първо да ви благодаря за съветите,вшера бях на доктор,kистата я няма,речихме с мажат ми да правим инсениминазия,надявам се да имаме успех и скоро да се похваля,пожелавам на всички успех в бебеправенето през новата 2006 година Hug

# 7
  • Мнения: 4 324
meli-sa, радвам се че кистата е изчезнала.

Преди инсеминация има други неща които трябва да направите двамата с мъжа ти. Задължително той да направи спермограма. А ти цветна снимка, хормонални и проследяване на овулацията. Тогава ще се види дали изобщо има нужда от инсеминация или лечение.

# 8
  • germany
  • Мнения: 17
благодаря ти таня,мажат ми прави вече спермограма-диагноза-ATHENOOZOSPERMIE,лекарят ни посъветва да не опитваме с хормони а направо с инсеменация,тъй като спермограмата не е добра,при мен няма проблем,аз си мислех че първо ще пробваме с хормони,но може би това е по добър метод с инсеменацията и по голям шанс има за забременяване

Общи условия

Активация на акаунт