Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
В момента ползвам лятна, но на малката й е студено в нея, тъй като е доста тънка. Слагам подложка и одеало под нея, завивам я е още едно на два ката, но като я облека със зимните дрехи, едва го натъпквам - просто няма място и горкото дете винаги протестира. Като риба в консерва ми е милото, не може да се мръдне.

Моля да ми препоръчате зимна количка - опитах се да намеря, но все попадам на такива за новородено. Много ми е важно да не е тежка, че всекидневно я мъкна по стъпала.
Трябва да има зимно чувалче, дъждобран, предпочитам единични гуми, предните да са завиващи. Големият кош за багаж също е важен Simple Smile Не държа на пълното легнало положение - вече е голяма, полулегнало върши работа, когато й се спи. Тъй като сега трябва да й купим и ново столче за кола, няма да мога да си позволя скъпа количка (а и ще ми е четвъртата...  Rolling Eyes ), така че и цената ми е важна.

Моля, помагайте!

# 1
  • София
Не се предлагат специални "зимни" колички, по-добре заложи на хубав зимен чувал, каквито има на пазара в голямо разнообразие. Имат част, която се слага и откъм гърба, и отпред на краката, плътни са, с пълнеж, отвътре най-често са с полар и много топлят. Дъщеря ми е возена 2 зими в т. нар. "лятна" количка- лека количка с такъв чувал и никога не й е било студено. По този начин си спестяваш и многото катове одеала и дрехи, които никога не са приятни на детето, пък и не изглеждат естетично.
Такова нещо имам предвид: http://kasida.bg/wallaboo-chuvalche-za-bebeshka-kolichka-footmuf … at-553-13347.html
Има и по-евтини

# 2
Аз също съм за чувал,но от агнешка вълна  Peaceне знам колко е лятна лятната ти количка ,ние сме с Бъгстър и чувал от агнешка вълна и си е доста топло ,миналата зима бяхме с Конкорд и пак с чувала и винаги ръцете и нослето са били топлички ,а пропускаме излизане само при силен вятър.Има на Кайзер http://www.mytoys.de/Kaiser-Lammfell-Fu%C3%9Fsack-Natura-marine/ … .07.07.01/1434456 или вариант от Бгhttp://svoboda.my.contact.bg/otherbul.html.Нашия е втория ,много мека и дебела кожа,мисля че могат да ти го изпратят ако има се обадиш

# 3
Купих още на големия ни син такъв:

и втория ни син, който е също зимно бебе(януарско), още от първия мес. е навън с него Peace Количката му е Jane Slalom-не е зимна.

# 4
Чувалчето е добра идея, но ме притеснява, че ще решим само част от проблемите - това да не й е студено и по-добрата визия Simple Smile
MTV, изглежда ми непромокаемо - каква му е марката?
За агнешката вълна - взех на малката пантофки, много топлят и съм доволна. Ползваме ги само за навън. За чувалче обаче,не е за нас - скуби вълната и я яде маймуната  Wink

Количката ми е наследена, на Чиполино е, Каролина май - надписът отдавна се изтри. За лятото беше добре, но сега малката порасна и със зимните дрехи съвсем отесня. А следващата зима също ще ни трябва. Колкото и да не ми се иска, ще се купува нова. Но май по интернет няма да стане - ще ходим и ще мерим коя е най-широката.
Опитвам се да измисля къде има най-голям избор на колички и столчета.

# 5
# 6
Гледах го вече, но до Пловдив не мога да прескоча Wink

# 7
Е що да прескачаш-поръчай си от сайта-имат онлайн пазаруване...

# 8
Агнешкото чувалче, което имаме не става за скубане. Има си и характерната миризма на кожа, която не е от апетитния десен.  Wink
Кат вариант - някой голям магазин, в който продават и колички + оборудването за тях можете да огледате от другите чували, но и да проверите доколко са съвместими с вашата количка. (за следващата зима не знам дали малката ти госпожица ще желае да седи на топло в количка или ще те разхожда по своя програма).
Мога да ти помогна примерно като си призная едно Грако колко лоша инвестиция беше. Нито на МАг-ингланд, нито на Jane-Номад можех да я закрепя. 

# 9
И според мен с едно по-плътно чувалче можеш да си решиш проблема. В последно време се появиха много модели, за разлика от някога.Гледам има немските Кайзер има и полски на пазара, като цяло има Simple Smile Моя приятелка си взе Жане и впечатленията ми са, че тези чувалчета са уникално дебели и топли. Peace

# 10
Ами моята е Куини Спиди много съм доволна,страшно широка и много маневрена.Правена е от майстори дето се казва,мислено е за бебето.Малкия е вече на 1.5г. и има още много място от страни Peace

# 11
Пег Перего Плико П3 е моята и съм много доволна. Миналата година в най-големия студ минус 10 градуса съм извеждала детето само със шушляков гащиризон с якенце и крачета завити от покривалото за крачета. Одеало съм слагала само когато заспи. Не й е било студено въобще вътре. Ако задуха вятър може и дъждобрана да сложиш. Много е маневрена и е сравнително лека. Моето дете е точно годинка по-голямо от твоето и още се вози в нея. Просто ние живеем до оживено шосе и няма как да я пусна да си тичка по тесния тротоар, а покрай нас да хвърчат коли. Също побира доста багаж и покупки. Ако се забавим някъде по обед, дъщеря ми без никакъв проблем заспива в нея. Въпреки, че е почти на 2 години, още търпи дъждобрана. Гледам, че в момента цената й е 655лв., моята е втора употреба от сестра ми и спокойно може да изгледа още едно дете.

# 12
  • Anywhere
http://prodavalnik.com/kombinirana-kolichka-england-princess-mag-duo-i3029647 Мисля, че този модел отговаря на повечето от изискванията ти. Само за теглото не знам, тежичка е мисля. Но е изключително затворена в зимния вариант и има много широка седалка.
Нова можеш да я намериш в м-н Щъркел, а в Продавалник има много обяви на различни цени, така и ще спестиш някой лев.

# 13
Да, тя е широка и удобна за бебето, и кански тежка за майката Crazy ooooh!
Имам я, както и триколката на чиполино (дълга, но по-тясна), по-маневрене и мнооооого по-лека

, и триколката на Jane slalom, която ми е фаворит Peace:

Навремето се колебаех м/у Jane и Куини...

# 14
Благодаря за отговорите!

Ние от събота сме с нова количка Simple Smile Отидохме до магазина и след като изгледах 30-40 модела, се спрях на Zooper Waltz. Признавам си, че изобщо не бях ги чувала.
Лека е и е една от най-широките, които видях. Има зимно покривало за крачетата, дъждобран, комарник за лятото, сенникът се увеличава с цип и направо захлюпва целия кош, 3 положения на гръбчето, голям кош за багаж. Само не ми покри желанието за едични предни гуми, ама ще го преживея.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт