Sons Of Anarchy

  • 25 404
  • 704
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 78
Мише - да ББ момченце, Томас, на починалия брат на Джакс.

# 46
  • Мнения: 1 159
Мише - да ББ момченце, Томас, на починалия брат на Джакс.

Ах, колко хубаво  Heart Eyes Пак ще рева, но от щастие. ББ: А ще загуби ли ръката си? В Тъмблър бях гледала и чела нещо, още преди да започна да гледам сериала и ме мъчи този въпрос. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 78
Мише, в отговор на последния ти въпрос - ББ - в последните 2 серии от 4ти сезон, които излязоха, първо й смазват ръката при опит за отвличане, а в снощната серия, тя сама си я доразмаза, като се върна майката на Ейбъл да иска да се опознава с детето си. Много драма, много... Още ми е тъжно и не знам в оставащите 3 серии какво са измислили.  Confused

# 48
  • Мнения: 1 159
Ох, ужас. Отивам да доглеждам 13-та серия и започвам 4-ти.

# 49
  • Мнения: 78
Eхаа, за мен финалът на 3ти сезон е най-добрият финал на всякакъв сериал евър. завид. Wink

# 50
  • Мнения: 1 159
Да, как ми олекна като се разясни всичко, не е истина. Като започнаха да се смеят в микробуса и се просълзих, отново ( ooooh!)
Обаче пак заплетоха някои неща. Да си кажа само, че ББ: и аз подозирах, че баща му не е умрял току така.

Обичам го този сериал.

# 51
  • Мнения: 78
Ии, с това темпо, другата сряда ще си на линия за 12та серия. Wink

# 52
  • Мнения: 1 159
Хахах, много преди това ще съм, ами те ще се забавят  Mr. Green

Е, нямаше ТАКАВА сватбена клетва  hahaha hahaha hahaha

# 53
  • Мнения: 1 159
Изгледах и 4-ти сезон. Потресена съм от толкова много неща, толкова много искам да кажа, че не знам откъде да започна. Първото е, че не очаквах Клей да стигне толкова далече, просто е егати гнусното парче. Имам ужасно лошо предчувствие за Опи. Но не може да се отрече, че Джема си изигра картите добре. Първоначално помислих, че ще накара Тиг да свърши мръсната работа, но Опи им дойде по поръчка. И все пак си мисля, че не Опи е синът от чиято ръка ще умре Клей.
Ужасно ми е гадно за Тара. Не ми се мисли какво ще стане когато се разбере от кой идва поръчението. А да не забравяме, че тя още е в опасност.

Обаче, страшно много ми харесва реакцията на Джакс когато някой спомене семейството му, било с лошо или да ги заплашва. Един такъв застива, но си му личи, че една не откъсва главата на този човек и че само още една дума и край  Crazy Crazy Crazy Crazy Страхотна игра от Хънам, обожавам го.

Ще ми е мъчно и за Козик  Cry

Днес направих връзката, че живеят в Чарминг, а понякога наричат Джакс принцът, от там Принц Чарминг или Чаровния принц  Mr. Green Не, че не му отива званието, де  Laughing

# 54
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мише, стана ми прелюбопитно, я раздуй случките, моля Hug.

# 55
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 090
тъй като виждам че вече сте изгледали и последия епизод ще си изкажа и аз мъката...
Козик?! сериознооо ли!? айде стига вече... не  е чесно тва!  защо все си отиват готините , той беше такава душица, все гледаше с добро да оправи нещата а не с агресия и с лайняно отношение... толкова ме радваха с Тиг първо само се караха и биеха, но после си станаха приятели и ...оффф ебаси шита! спирам да коментирам... в траур съм. Sad Sad

# 56
  • Мнения: 1 159
Джой, Джой, откъде да започна?
1. Клей започна да прекарва наркотици през тяхната територия и не им каза, а после го постави за гласуване. Повечето не бяха съгласни и това донесе разногласия в клуба.
2. Джакс го подкрепи само за да може да се махне от клуба без проблем. Обеща на Тара, че ще заминат, бяха щастливи, всичко беше хубаво, усмихваха се, обичаха се, но дъртото копеле имаше други планове.
3. Клей разбра за едни писна, които го уличават в убийството на бащата на Джакс. Разбра, че те са в Тара, но Пайни започна да го заплашва с тях, че ще каже на клуба ако не оттегли сделката с нарко картела. И Клей го уби.
4. Плати да убият и Тара. Нападнаха я, опитаха да я отвлекат, но Джакс я спаси (страхотна сцена). Но ръката й пострада много сериозно. Оперираха я, но още не се знае дали ще се възстанови, още повече че после тя сама се нарани. А и картела не са спрели да я преследват.
5. Клей преби Джема.
6. Опи и Лайла се разделиха.

Абе толкова много неща, а повечето са на главата на Джакс, опитващ се да изкара семейството си от тази бъркотия.

Deathcrush, и аз не мога да си го обясня. А и начинът, по който си занима, толкова внезапно. Ужасно!

# 57
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ауууу #Crazy

# 58
  • Мнения: 1 159

Започвай да го гледаш по-сериозно, че е страшно. О, да не забравя, Джакс е вече с къса коса  Heart Eyes

Нямам търпение да коментираме. Ще видиш каква гнусна гадина е Клей.

# 59
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Той си е гнусен от самото начало... Искам Джема и Тийг заедно Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт