Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 80

  • 32 313
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 401
Ели  Hug след като сега дават началото на 21 епизод значи довечера ще е началото на готината сцена на сдобряването между Саваш и Ясемин.Оооооохоооо значи ще гледам вече  smile3521



http://youtu.be/CnQ8N1KacJc

# 31
# 32
  • Мнения: 12 814
Ени, то и аз така мисля, но нищо не се знае какво ще реши ДФ. newsm78 Може Саваш да застане на вратата на Ясемин утре вечер hahaha

# 33
  • Мнения: 10 798
Свет в предната тема питаш кой епизод си пропуснала снощи- 21  оригинален в началото, в момента го повтарят, довечера ще го завършат предполагам.
В момента Надя си разкрива картите пред Джем, незнам какво е очаквала тази жена от Саваш. Направила е толкова много, само и само да и обърне внимание, разбрала е, че той я обича като сестра. На какво се е надявала


Eли Hug ...Благодаря ти ,скъпа Heart Eyes...аз го намерих и даже го изгледах... Rolling Eyes Peace

# 34
# 35
# 36
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 362
Оххх, това идиотско същество Мустафа....много ме е яд, не само на него, ами и на това че въобще присъства в сериала......как само се вкарва в простотий и завлича всички покрай него #2gunfire
А, пък Шахнур - не била родила убиец. И тя пък колко праведна стана, да се ненадяваш. Аз от първите серии си спомням, че първият й син беше готов на какво ли не, и мъжа й и тя самата/с тия наркотици/.....ама сега вече не са "такива"
И тука идва мястото на това,че лошите стават добри по сценарии Crazy

# 37
# 38
  • Мнения: 12 814
Шахнур изобщо е далеч от така наречените добродетели, това че мисли така за Мустафа пак е продиктувано от общественното мнение,, какво ще кажат във Ван, майка на убиец,,

# 39
# 40
# 41
# 42
# 43
# 44

Общи условия

Активация на акаунт