СОНОМА диета - част 3

  • 32 982
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 275
вярно,Юпитер е още за няколко месеца в Телец и всичко е розово и хубаво за нас ,телците общо и за Snow4eva Hug в частност
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed за здравето на Snow4ewa
fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed за успеха на Пинки
аз отложих безглутеновия вариант на Сономата за понеделник Joy
а ми правих козунак и да ям и аз за да съм сигурна,че няма да изтровя другите Mr. Green
з:козунак и кафе със сметана
о:месо и ориз,салата зелен боб
в:месо и вино
лек ден  bouquet

# 16
  • в колонките
  • Мнения: 510
                        Принцески, Hug
       Днес голям релакс и мързел падна. Heart Eyes.Излизахме преди обяд на кафе и малко шопинг,влизах и в този полско-руския маркет за обезмаслена извара.Та там видях просо на зрънца-едни такива жълтички,чистички-ами зяпах и не купих,щото не зная какво да му правя. Crossing Arms.Но пък взех един хляб Бородински-е,толкова вкусен хляб не бях яла.Дали,че има кориандър като подправка,или,че не ям редовно хлебни,но ми се видя много вкусен. Heart Eyes.С голям кеф си хапнах няколко филийки с изварата.Тая сутрин кантарчето ми отчете минус,но утре едва ли. Naughty.А,и грозде взехме,хапнах и от него,въпреки,че не ми е позволено.За втори път тази година ям грозде. Mr. Green.И чак до година.С бозата ще се заема другата седмица,в сряда ще ходя да търся боза за закваска,ще споделя.Някакви свински истории уж постни се пекат,в друга тава съм пуснала френските бейби картофчета,че взеха да покълват вече. Thinking.ММ иска някакъв сладкиш,ще тъсря нещо с ябълки,уж по-диетично да е. Sick.
        Сноуче,Пинкито, Hug,имате моята морална подкрепа,вярвайте в себе си,не се стресирайте предварително,всичко ще бъде добре и положително.С вас съм.  bouquet
        Таня6,Данилу, Hug,желая ви приятно изкарване с любимите си хора.  bouquet
                                             

                     

# 17
  • в колонките
  • Мнения: 510
                                  Добро утро милички, Hug
       Пускам сутришното кафе,че дойде ракиено време  Joy  

                                                  

         Не съм била режимна вчера,май и днес същото ще е,че се ровя из нета за ябълков сладкиш,щото вчера не правих и ММ е голямо мрънкало. Whistling.Хайде до по-късничко.  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 275
има един сладкиш "ябълкови пясъчинки" и дори е за пости (там ще го намериш)
 можеш овесени трици да добавиш за по-здравословно,но намали захарта
на мен ми е много сладък,а с БГ захар сигурно е още по-сладък
или виж на lebrex Hugрецептите,тези бутерки "да си глътнеш езика" са наистина да го глътнеш Joy
за просото птица Hugдаваше някъде рецепта:препича се на сух тиган и се вари с мляко след това (по мои спомени) ,казваше била й по-вкусна от елдата
на пакетите тук също казват да се препече леко
като ориз,киноа,елда се използва и сладка и солена
лека неделя  bouquet

# 19
  • в колонките
  • Мнения: 510
               Здравейтеееееее,сономкииииииии, Hug Hug Hug Hug
  И днес мързел,релакс,малка разходка за кафе в квартала и мнооого хапване. Whistling
          Таня6, Hug,правих този ябълков сладкиш с овес.ядки и пълноз.брашно,много вкусен стана. Heart Eyes.Не е нискокалоричен,но пък - здравословен,ако ядеш с мярка,де,а аз... Joy.Ах,утре ще споделям.Аз не употребявам нито гръцка,нито бг.захар.Мед,фруктоза или подсладител/рядко/.И за това всичко правя у дома,но шоколад и сладолед... ooooh! как се сетих-любимите ми прегрешения са. Heart Eyes.
     Сицилианката, Hug пак се е скрила,дали си учи уроците за утре?  newsm78.Чао,Италия,свирни един път да кажеш как си,че сме нережимни е ясно,дано си добре.  bouquet
      На Сноучето и Пинкито,изпращам много   love001  love001 и  newsm10 newsm10
           Хубава неделна вечер на всички чаровници
                                                     

     

# 20
  • в колонките
  • Мнения: 510
                                  Добро утро,прекрасни, Hug

                                                    

                             Хубава,спорна и успешна седмица желая на всички
          Пия си кафето,след малко ще потя пътеката и на работа. Wink.Не съм се мерила още,но съм сигурна,че кантарев няма да ме зарадва тази сутрин. Heart Eyes.
               Приятен ви ден.  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 732
Тук съм си аз,ама няма как да пиша,че до моя комп. не съм се добрала,а до училищният все има някой кацнал та успявам да ви прочетаа и дупката свършила Mr. GreenЕто и сега бързам да освободя мястото.
Моята боза стана мн. хубава с обикновенно брашно  chef Танче, идвай Hug
Сивила, сега ме запали да чета и търся ябълков сладкиш newsm78
иначе свалям грамчета,ама слизам и това си е много хубаво. Peace
Танче, пак имам тиквички Laughing Пращам на адрес: за Таня6, Париж  bouquet Да ти е сладко  chef
Пинки Hug Сноуче Hug

# 22
  • Мнения: 2 275
я ми намери една къщичка до тиквичките и бозата Joy
ей това е хубаво:не гладуваш и сваляш грамче по грамче килограмче Laughing
ние сме във форма
на мъжо са му широки и най-"слабите" дънки
крайният резултат ще гледаме средата на януари
днес нямах време,а и не бях гладна на обяд и в 15 ч хапнах малко хляб със салам за да не омета шоколадовите бонбони
вечерята ще е сигурно омлет и салата

# 23
  • в колонките
  • Мнения: 510
                                   Привет на най-чаровните девойки, Hug Hug Hug
             На линия съм вече,прибрах се малко по-късничко днес,че имаше бааач. Laughing.И утре ще е напън,даже по-голям,щото пак в 4 ч.трябва да ставам. Heart Eyes/без задни мисли,хей  Naughty/.
       Данилу, Hug не ще те затормозявам да търсиш рецепта.Аз правих ябълковият сладкиш по тая:    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=42751.0    - чудесен десерт стана,здравословен и вкусен. Naughty.Нооооо днес от тези овесени ядки ме е хванало разстройствоо  Joy,ужасТ  ooooh!.Може би,че не ги ползувам редовно,знам ли? А и около килограм ябълки сложих,че ми харесват. newsm78.
      Таня6, Hug,браво на мъжО ти.Аз салам не съм яла от мнооого години,просто не купуваме.ММ купува за тост някакви пуешки ли,пилешки ли филета,но аз не му ям от тостовете,не ми харесват.А луканка купуваме около Коледните и Новогодишни празници.Аз на твое място щях да изям шок.бонбони. Joy
                                               
         Пинкито,Сноуче, Peace Peace,мисля ви,вярвам,че сте добре,успех и кураж.И спокойствие.

                                         







# 24
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 732
За втори път да се пръкна на линия Flutter Че то нали отсъствах тия дни, да наваксам!
Аз сладкишчета гледам да не правя, че после все там ми е акълът hahaha Но скалъпвам нещо вкусничко в суров вид, от "земяназаем" и хем не абя ток, ем убаво се получава  chef Тия дни съм обелила една тиква, сварих я,без захар, и сега си я овкусявам с мед, бадеми, стафиди,канела- на който му е склаб ангелът, да не чете Mr. Greenчак мъжо,дет от тикви хич не се съблазнява, се изкушава Laughing Иначе много обичам ябълков пай,или печени ябълки,както ги правеше баба на резенчета и със захар,ммммммммммммммм....
На пазара най-сетне докараха прясно зеле. Тук сега му е сезонът, та се разтушавам със салатка от зеленце, морковче, печена чушка и домат,макар че тия оранжерийните са толкова безвкусни Sick
Огледах се из форума,дали някой не е пуснал тема за постенето,ама няма и следа от постещи. Та
отскачам до веганките и вегетарианките,ама нищо интересно не предлагат.
Приятна вечер, милички. Аз за вечеря имам останало малко кисело зеле от консерва, ще добавя малко стар фасул(пак от консерва) и ще загрея в тиган.
Пинки Hug Сноуче Hug
П.С. Танче, къща да искаш. Има една точно до нас Grinning

# 25
  • в колонките
  • Мнения: 510
      Данилу, Hug
        Има тема за Коледните пости и тук,и в готварския.Погледни там,че тук девойките не са много сериозни.Може би в готварския да има някакви менюта. Laughing.Аз там влизам само в събота и неделя.Днес е понеделник и ми е забраненооо. Joy
            love001  love001  love001

# 26
  • Мнения: 2 275
данилу Hugи аз да кажа гледай в готварския
и колко пъти ти казвам,а ти не та не Crossing Arms
аз като заслабнах съм все там
отивам сега да гледам самолетите за Сицилия Mr. Green
сивила Hugпоколебах се бая между шоколад и салам (от Германия,95% месо и другото е  сол,ако чуете утре сутрин пищене-аз съм Mr. Green),но почна ли с шоколад,ям до свършване (на шоколада Laughing),а имам доста
и тогава нямa само на пищене да се наслаждавате
за щастие елдата ми идва винаги на помощ
 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossedза Пинки и Snow4eva

# 27
  • в колонките
  • Мнения: 510
данилу Hugи аз да кажа гледай в готварския
и колко пъти ти казвам,а ти не та не Crossing Arms
аз като заслабнах съм все там
отивам сега да гледам самолетите за Сицилия Mr. Green
сивила Hugпоколебах се бая между шоколад и салам (от Германия,95% месо и другото е  сол,ако чуете утре сутрин пищене-аз съм Mr. Green),но почна ли с шоколад,ям до свършване (на шоколада Laughing),а имам доста
и тогава нямa само на пищене да се наслаждавате
за щастие елдата ми идва винаги на помощ
               Таня6, Joy      Joy            Joy             Joy
                                  Прекрасна сииииии Hug

# 28
  • в колонките
  • Мнения: 510
                       Добро утро, Hug
         Поработих малко,вие си спинкате,но ...такъв е живота. Peace.Пия кафе и се сетих за Пинкито, Hug,която днес има нужда от нашата подкрепа.Пращам и много положителна енергия,мисля я с добри чувства,да вярва в себе си и да не забравя,че ще успее,щото животът е борба. Peace.
            Пинкито,това е за тебbouquet
                                             
                    На вас,скъпи момичета спорен и късметлийски ден  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 275
ееее,чак прекрасна Embarassedпитай мъжО Laughing
НЯМАШЕ ПИЩЕНЕ,защото станах много рано и успях да стъпя до кантара,а не на него
и аз едно място съм му избрала:до леглото и то в средата ooooh!
закуската ми днес е :филийка пълноз.хляб и ядково масло (бадемово)
о:свинско филе и задушен праз (да ме отводни малко Joy)
в:малко елда,малко зеленчук и малко рибка
продължавам с палцестискането за Snow4eva Hug и Pinkito Hug
лек и успешен ден  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт