Още един потресаващ проблем, за който малко хора знаят!

  • 4 010
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 144
Може да взима от сините хапченца. За сърцето  Mr. Green

Да бе, пие хапчето и се качва в рейса  Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 25 571
Е, как? Половин опаковка виагра и онова, разгонения козел, и хуква към спирката.  Mr. Green

Да, проблемът наистина е потресаващ! Никога не би ми хрумнало, че има такива хора...   Crazy Whistling

# 17
  • Мнения: 3 736
.... Майка ми препоръчваше носенето на карфица, но аз глупаво пренебрегнах съвета й и бидох налазена. ...
Айде да не е карфица, че е много мъничка, ама една безопасна ще свърши още по-добра работа Joy Joy
Адски неприятна ситуация за една жена, според мен.

Да, ама безопасната докато я отвориш... А карфицата наистина е рискова, особено при две леви ръце като моите. На всичкото отгоре съм свита и прекалено любезна и не съм вдигала скандал когато се е случвало. Два пъти.  Crossing Arms Да се хм в главата тъпа.

# 18
  • Мнения: 1 296
Аз едва ли бих вдигнала скандал, ако не дай боже ми се случи нещо такова.
Познавайки себе си, директно маркирам особата в десятката, без да се съобразявам пил ли е сини хапчета или не, със самолет ли е или с аероплан и в каква възрастова група е.
Пък нека се чудят околните в транспорта к,во става.

# 19
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Аз едва ли бих вдигнала скандал, ако не дай боже ми се случи нещо такова.
Познавайки себе си, директно маркирам особата в десятката, без да се съобразявам пил ли е сини хапчета или не, със самолет ли е или с аероплан и в каква възрастова група е.
Пък нека се чудят околните в транспорта к,во става.
абе и аз все си викам, че така ще реагирам, но като се знам каква съм срамежлива най-много да се изчервя и да си замълча  ooooh!

# 20
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ване поздравления, наистина малко хора знаят Wink Peace Ще гледам като идвам в Софето да не се качвам в градския транспорт, таксиметърджиите как са налитат ли?

А възможно ли е тези който налитат да са напръскани от хаотично движещи се самолети Thinking

# 21
  • Мнения: 2 040
Как малко хора, бе, Ване, я що народ го знае тоз проблем  Laughing.
В интерес на истината и на мен ми се е случвало в 280. За съжаление и аз съм същия случай като Пуци, да се .... в главата тъпа  Mr. Green и само се опитвам да се отмествам, ама то накрая вече няма на къде.. Само единия път събрах кураж от нейде и злобно настъпих изрода та се махна.

# 22
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз ползвам лакти, уж невинно помръдване, а всъщност добре планирана атака Mr. Green.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 219

А възможно ли е тези който налитат да са напръскани от хаотично движещи се самолети Thinking[/b][/i]

Най - вероятно е точно така! Самолетите ги локализират и пръскат точно върху тях!

# 24
  • Мнения: 436
Уф, нямам спомен да съм се возила в 280 някога, но същото ми се случи на опашка за хляб, в ония купонните години - 1990-1991 някъде. На всичкото отгоре тогава бях задръстена тинейджърка, та изобщо не реагирах ooooh! А нямаше и накъде да се мръдна, така се бутаха и натискаха всички ooooh!
Ох, лоши спомени, лоши.... Tired

Много е неприятна ситуацията, Ване. Подкрепям идеите за карфицата и лактите, настъпването и всички други изброени възможности Twisted Evil Твърдо трябва с такива изроди, не срамежливо Peace

Последна редакция: чт, 17 ное 2011, 21:30 от Red Sonja

# 25
  • Мнения: 1 296
Той срама е по-скоро от околните в транспорта.
Ама за хванати такива извратеняци трябва да има поне някакъв кратък арест/ повече от 72 часа/, ако въобще има такава опция в закона.

# 26
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз не знам как бих реагирала, честно,не ми се е случвало(возила съм се само във варненския градски транспорт),може би първата ми реакция ще е  Shocked,после бих се преместила,ако няма място Thinking бих го ритнала наистина Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Последна редакция: чт, 17 ное 2011, 20:08 от plami89

# 27
  • Мнения: 322
На всичкото отгоре съм свита и прекалено любезна и не съм вдигала скандал когато се е случвало. Два пъти.  Crossing Arms Да се хм в главата тъпа.

Същата съм  Confused Най-доброто ми постижение беше да забия нелакираните си нокти в ръката, старателно изследваща четирибуквието ми  ooooh!

# 28
  • Мнения: 1 310
Какво направи сега моме ????
Сега рейса ще е още по-пълен
hahaha hahaha hahaha

А възможно ли е тези който налитат да са напръскани от хаотично движещи се самолети Thinking
Не знам дали са напръскани от хаотични самолети, но със сигурност гащите им са напръскани от техните самолетЧЕТА. Crazy

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Ей т'ва е Crossing Arms Пак глуха акула. 4 години в Студентски град и 280 и никой да не ме налази Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт