Още един потресаващ проблем, за който малко хора знаят!

  • 4 010
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 6 219
А именно: Извратеняците в рейс 280, София, които се возят нагоре-надолу, когато в автобуса няма муха къде да прелитне и пускат ръце наред.
Пол: мъжки
Възраст: откак им се надигне на хомо сапиенсите от мъжки пол до безкрайност
Изглед: небрежен, често дори замечтан
Похвати: Тъй като са много ще кажа само най - често срещаните. 1. обърнати с гръб към вас протягат нежни пръсти към вашата *****. 2. Направо ви се нахвърлят, ако рейсът спре рязко или на завоите, а през останалото време се правят, че небрежно са докоснали различни крайници до вас (да не се бъркат с джебчийте, защото при вторите нищо не се усеща!). Ако решите да се дръпнете крайниците им все така продължават да са като залепнали като гербова марка за вас!
Жертви: може да бъде всяка една от нас!!!!  smile3516


И не! Темата не е петъчна, не е пързалка, а много сериозна и изисква задълбочен форумен анализ.  newsm47


# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Това наистина си е потресаващ проблем, за който трябва да сме информирани.

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Какво направи сега моме ????
Сега рейса ще е още по-пълен


# 3
  • Мнения: 1 129
 Joy hahaha Joy

И заглавие и формулировка, влезе ми в топ 5  Laughing по въпроса - не са само в рейс 280. Даже се сещам поне за няколко вица, изникнали заради таквиз нагли индивиди. Аз газя, ритам, настъпвам и щипя всеки дал индикация, че дори само иска да протегне пръсти към моята *****. Не стига, че шофьорите са малоумници, ми като ми се дръгне някой, притискайки ме просто полудявам тотално. Ставам грубо-цинична и предизвиквам поне още няколко погледа, които по един или друг начин успяват да отблъснат въпросният навлек от иначе крехката си натура  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 6 219
Какво направи сега моме ????
Сега рейса ще е още по-пълен



hahaha


Цитат
по въпроса - не са само в рейс 280

Дааа, и в тролей 5 ми се е случвало и в 213  ooooh!

# 5
  • Мнения: 1 129
Дааа, и в тролей 5 ми се е случвало и в 213  ooooh!

И 213 и 305 и 404  Laughing

# 6
  • Мнения: 3 736
В интерес на истината, и аз имам лоши спомени точно от 280, да му се не види макар. Уж студентски автобус, пък ми се беше лепнал мазняр на средна възраст. Майка ми препоръчваше носенето на карфица, но аз глупаво пренебрегнах съвета й и бидох налазена. Ех, младост...

# 7
  • София
  • Мнения: 6 219
С тая карфица да не взема да се забода себе си  newsm78

Мен ме налази дядо на близо столетие  Joy

# 8
  • Мнения: 9 144
Лакти и колена е решението и гледайте да целите меките части!!!

# 9
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Пропуснахте и 94, аз на подобна близост съм се наслаждавала най-вече в него (факултето ми беше на Семинарията, зат'ва Mr. Green).


Ване, поздравления, навлезе с гръм и трясък в Клюкарника Wink Laughing.

# 10
  • Мнения: 1 296
.... Майка ми препоръчваше носенето на карфица, но аз глупаво пренебрегнах съвета й и бидох налазена. ...
Айде да не е карфица, че е много мъничка, ама една безопасна ще свърши още по-добра работа Joy Joy
Адски неприятна ситуация за една жена, според мен.

# 11
  • София
  • Мнения: 221
С тая карфица да не взема да се забода себе си  newsm78

Мен ме налази дядо на близо столетие  Joy
а 100г и вдига самолета, будалкаш Joy

# 12
  • Мнения: 1 296
Самолета едва ли го вдига. По-скоро прилагат гадно обарване, дъртаняните му с дъртаняни Close

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Може да взима от сините хапченца. За сърцето  Mr. Green

# 14
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
честно да си призная на мен никога не ми се е случвало newsm78 не знам лошо ли гледам или ги отблъсквам по друг начин  Joy

# 15
  • Мнения: 9 144
Може да взима от сините хапченца. За сърцето  Mr. Green

Да бе, пие хапчето и се качва в рейса  Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 25 571
Е, как? Половин опаковка виагра и онова, разгонения козел, и хуква към спирката.  Mr. Green

Да, проблемът наистина е потресаващ! Никога не би ми хрумнало, че има такива хора...   Crazy Whistling

# 17
  • Мнения: 3 736
.... Майка ми препоръчваше носенето на карфица, но аз глупаво пренебрегнах съвета й и бидох налазена. ...
Айде да не е карфица, че е много мъничка, ама една безопасна ще свърши още по-добра работа Joy Joy
Адски неприятна ситуация за една жена, според мен.

Да, ама безопасната докато я отвориш... А карфицата наистина е рискова, особено при две леви ръце като моите. На всичкото отгоре съм свита и прекалено любезна и не съм вдигала скандал когато се е случвало. Два пъти.  Crossing Arms Да се хм в главата тъпа.

# 18
  • Мнения: 1 296
Аз едва ли бих вдигнала скандал, ако не дай боже ми се случи нещо такова.
Познавайки себе си, директно маркирам особата в десятката, без да се съобразявам пил ли е сини хапчета или не, със самолет ли е или с аероплан и в каква възрастова група е.
Пък нека се чудят околните в транспорта к,во става.

# 19
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Аз едва ли бих вдигнала скандал, ако не дай боже ми се случи нещо такова.
Познавайки себе си, директно маркирам особата в десятката, без да се съобразявам пил ли е сини хапчета или не, със самолет ли е или с аероплан и в каква възрастова група е.
Пък нека се чудят околните в транспорта к,во става.
абе и аз все си викам, че така ще реагирам, но като се знам каква съм срамежлива най-много да се изчервя и да си замълча  ooooh!

# 20
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ване поздравления, наистина малко хора знаят Wink Peace Ще гледам като идвам в Софето да не се качвам в градския транспорт, таксиметърджиите как са налитат ли?

А възможно ли е тези който налитат да са напръскани от хаотично движещи се самолети Thinking

# 21
  • Мнения: 2 040
Как малко хора, бе, Ване, я що народ го знае тоз проблем  Laughing.
В интерес на истината и на мен ми се е случвало в 280. За съжаление и аз съм същия случай като Пуци, да се .... в главата тъпа  Mr. Green и само се опитвам да се отмествам, ама то накрая вече няма на къде.. Само единия път събрах кураж от нейде и злобно настъпих изрода та се махна.

# 22
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз ползвам лакти, уж невинно помръдване, а всъщност добре планирана атака Mr. Green.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 219

А възможно ли е тези който налитат да са напръскани от хаотично движещи се самолети Thinking[/b][/i]

Най - вероятно е точно така! Самолетите ги локализират и пръскат точно върху тях!

# 24
  • Мнения: 436
Уф, нямам спомен да съм се возила в 280 някога, но същото ми се случи на опашка за хляб, в ония купонните години - 1990-1991 някъде. На всичкото отгоре тогава бях задръстена тинейджърка, та изобщо не реагирах ooooh! А нямаше и накъде да се мръдна, така се бутаха и натискаха всички ooooh!
Ох, лоши спомени, лоши.... Tired

Много е неприятна ситуацията, Ване. Подкрепям идеите за карфицата и лактите, настъпването и всички други изброени възможности Twisted Evil Твърдо трябва с такива изроди, не срамежливо Peace

Последна редакция: чт, 17 ное 2011, 21:30 от Red Sonja

# 25
  • Мнения: 1 296
Той срама е по-скоро от околните в транспорта.
Ама за хванати такива извратеняци трябва да има поне някакъв кратък арест/ повече от 72 часа/, ако въобще има такава опция в закона.

# 26
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз не знам как бих реагирала, честно,не ми се е случвало(возила съм се само във варненския градски транспорт),може би първата ми реакция ще е  Shocked,после бих се преместила,ако няма място Thinking бих го ритнала наистина Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Последна редакция: чт, 17 ное 2011, 20:08 от plami89

# 27
  • Мнения: 322
На всичкото отгоре съм свита и прекалено любезна и не съм вдигала скандал когато се е случвало. Два пъти.  Crossing Arms Да се хм в главата тъпа.

Същата съм  Confused Най-доброто ми постижение беше да забия нелакираните си нокти в ръката, старателно изследваща четирибуквието ми  ooooh!

# 28
  • Мнения: 1 310
Какво направи сега моме ????
Сега рейса ще е още по-пълен
hahaha hahaha hahaha

А възможно ли е тези който налитат да са напръскани от хаотично движещи се самолети Thinking
Не знам дали са напръскани от хаотични самолети, но със сигурност гащите им са напръскани от техните самолетЧЕТА. Crazy

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Ей т'ва е Crossing Arms Пак глуха акула. 4 години в Студентски град и 280 и никой да не ме налази Crossing Arms

# 30
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Може да взима от сините хапченца. За сърцето  Mr. Green

Да бе, пие хапчето и се качва в рейса  Twisted Evil

Ами подготвил се е човека. Както се казваше в един стар виц:
Попитали радио Ереван - Може ли една жена да забременнее от вятъра?
- Може, ако вятъра преди това е минал през казармата - отвърнало радиото.  Joy Joy Joy

Така че внимавайте мили дами, следващия път ако някой се опре във вас това във панталона му може да не е JSM-a. Sick

# 31
  • София
  • Мнения: 1 139
Имам такива хубави спомени от 280 и от Студентски град като цяло! Никакви гадове не са ми се натискали на мен, но аз обикновено или успявах да седна или бях залепена на някоя врата и трябваше да слизам при всяко отваряне, да направя място на слизащи и качващи се. Не съм и разбрала, че са се подвизавали подобни субекти из рейса.
Но са ми се "прилепвали" по други превозни средства на градския, последно беше 72 май, освен ако не съм запомнила цифрата грешно. Аз седя, а някакъв стои право до моята седалка, ама почти плътно прилепен, въпреки че имаше място около него. Пакета му ми беше почти наврян в лицето. Sick  
Седях, гледайки право напред известно време, но накрая не издържах и станах, избутах го и се отправих към средата на автобуса, да си чакам спирката.

# 32
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
 hahaha hahaha hahaha Ване,изби рибата,моме. hahaha
Сега сУрьозно - случвало ми се е и отъркване и пипане по ръката.
Уж така небрежно си плъзга чичката ръката към мойта и аз като го погледна
той зяпа към тавана.

И друг проблем знам за който всички знаят.
Стои маймуната у храста, лъска бастуна и гледа как скачаме на ластик Crazy

# 33
  • Мнения: 2 690
На мен в трамвай ми се случи. И нали тогава бях още срамежлива,  Embarassed най-дискретно му прошепнах: Таака ще те наритам в топките, че на носилка ще те свалят! Laughing
Е няма такова бягане, как успя в тая навалица да се придвижи през една врата от мен, още се чудя. hahaha
Хич не се чувствайте неудобно, това явно ги нахъсва, но пък си умират от страх от скандал.

# 34
  • Мнения: 4 841
Мисля си, че тези типове имат някакво 6-то чувство и инстинктивно се насочват към по-свити и неконфликтни жени/момичета, които няма да реагират бурно, а по-скоро ще замълчат и изтърпят  Tired
Но и друго си мисля - ако всички пострадали подаваха сигнали в полицията и ГТ, дали няма да се размърдат и да вземат някакви мерки? Може на някой да му се струва маловажно и дори комично, но това си е посегателство и според мен не трябва да остава ненаказано.
Пък и едва ли става въпрос за някакви пълчища от мъже, колко да са - десетина, двайсет? Да ги хванат, затворят, да им забранят достъпа до градски транспорт (разлепени снимки - като в САЩ  Simple Smile ), и готово...

# 35
  • София
  • Мнения: 1 573
(разлепени снимки - като в САЩ  Simple Smile ), и готово...


 Laughing Ей сега ми даде идея как да отмъстя на съседа дето ми дъни чалга над главата всяка вечер - ще му залепя снимката в тролея с надпис "Сериен опипвач". Да види той как ще го отупат бабетата с бастуните като тръгне за работа  Laughing

# 36
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Кукумявкова, не знаех, че сте толкова проклета Joy Joy Joy.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 744
(разлепени снимки - като в САЩ  Simple Smile ), и готово...


 Laughing Ей сега ми даде идея как да отмъстя на съседа дето ми дъни чалга над главата всяка вечер - ще му залепя снимката в тролея с надпис "Сериен опипвач". Да види той как ще го отупат бабетата с бастуните като тръгне за работа  Laughing
Аууууу, това беше КУЛ-ТО-ВО! Joy

# 38
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
Случвало ми се е и на стандартни и на нестандартни места да ме опипват Sick Или да ми дишат тежко във врата...
Аз обаче след първия случай, в който типа леко се промъкваше близо до мен /още ходех на високи токове, при това остри/, повече не съм се дърпала. Много е болезнено да ти влезе токче в пръстите на крака Blush
Не ви трябват топлийки, карфици и сие - всички ходим с високи обувки, като ви приближат, настъпвате го дискретно или не толкова дискретно и след това леко завъртате токчето. Рядко опитват след това с други жени Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 6 219
оважно и дори комично, но това си е посегателство и според мен не трябва да остава ненаказано.
Пък и едва ли става въпрос за някакви пълчища от мъже, колко да са - десетина, двайсет?

Ами явно са повече от един само в 280, и после като почнеш във всеки вид софийски градски транспорт поне по един... + тези от провинцията май бройката ще стане повече  Joy



 Laughing Ей сега ми даде идея как да отмъстя на съседа дето ми дъни чалга над главата всяка вечер - ще му залепя снимката в тролея с надпис "Сериен опипвач". Да види той как ще го отупат бабетата с бастуните като тръгне за работа  Laughing

Няма да останат прозорци по тролейте от такива предупредителни снимки   Mr. Green

# 40
  • Мнения: 17 546
Е, няма такъв карък като мен! За пътите, в които ми се е случвало, попадам по два пъти на двама едни и същи! Sick Т.е. единия два пъти и другия също.  ooooh! Трети път не е имало, защото скандалите бяха придружени с премерени ритници и цял рейс барабар с шофьора разбра. Сигурно съм много привлекателна... Flutter Mr. Green за кукувици! Или пък съм им изглеждала толкоз недоклатена, че са сметнали, че мълчаливо ще се възрадвам на вниманието им.  hahaha
И тема такава имах... Tired за всякакви откачалки, лепят ми се като магнит.

# 41
  • Мнения: 3 736
Никакви гадове не са ми се натискали на мен, но аз обикновено или успявах да седна или бях залепена на някоя врата

Едното ми налазване беше седнала - пусна ми бедро гнусаря. И аз като BirdsFlu мисля, че някак усещат кой няма да отвърне на удара. Радвам се, че понякога грешат и си получават заслуженото.

Но всъщност, трябва да кажа, че най-неприятното ми изживяване в ГТ не е било с мъж, а с бабиера, която ме взе за бременна и настойчиво ми запредлага да седна.  Close

# 42
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Наистина потресающ проблем.  Mr. Green
Само че на мен не ми се е случвало в градския транспорт, а насред центъра на града посред бял ден. Както си разглеждам нещо на една сергийка и усещам плътно притискане в гръб и една гнусна ръка.  Sick Понеже нямах карфици, безопасни и разни такива оръжия, се обърнах и го запрасках с чантата по главата.  bowuu  bowuu Някъв мазен смотаняк на 50+, с физиономия на пребозало теле и се мисли за неустоим чак ...  ooooh! Sick
Случвало ми се е и чадър да размахвам.  Crazy

# 43
  • София
  • Мнения: 38 431
Е, няма такъв карък като мен! За пътите, в които ми се е случвало, попадам по два пъти на двама едни и същи! Sick Т.е. единия два пъти и другия също.  ooooh! Трети път не е имало, защото скандалите бяха придружени с премерени ритници и цял рейс барабар с шофьора разбра. Сигурно съм много привлекателна... Flutter Mr. Green за кукувици! Или пък съм им изглеждала толкоз недоклатена, че са сметнали, че мълчаливо ще се възрадвам на вниманието им.  hahaha
И тема такава имах... Tired за всякакви откачалки, лепят ми се като магнит.

Бижу, може парфюма да ги привлича! Wink Mr. Green

Аз токчета напоследък не нося, ама какъв маникюр съм пуснала - ще му разкажа играта на някой, ако ме докосне.

# 44
  • Мнения: 43
А мен веднъж в автобуса ме заговори една баба (седнала до мен) и както ми обясняваше нещо... си сложи ръката върху бедрото ми  Shocked започна да го поглажда и потупва...и постисква... беше ужасно!! Заради нея слязох една спирка по-рано  Crossing Arms
Имах и един комшия (Лека му пръст), който не пропускаше да ме попипне тук-там. Обичаше като ми говори да ме държи за ръка. Close  Колко пъти съм се връщала заради него вкъщи - да се поизмия... Ами трябва да се спазва елементарен етикет, да му се невиди, не може да тръгнеш да пипаш когото свариш и където свариш!!
А като бях малка, най-мразех разни чичковци и лелки да ми щипят бузите. Имаше една особено неприятна колежка на баба ми, която ме щипеше с кокалчетата на показалеца и средния и супер болеше! Twisted Evil  Още не мога да проумея що за тъп начин да покажеш нежност и внимание!!!

Общи условия

Активация на акаунт