Къде се продава такъв стол за кола, за да го видя на живо?

  • 2 975
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 315
Мами,бях пуснала тема за столче неонато, но добре, че една мама ми каза , че са тясни. Много и благодаря за което и наистина са тясни.Та си харесахме това http://www.family-bg.com/catalog/prX_1327.htm
Знае л инякой къде се продава, за да го видя на живо, че на картинки вече вяра нямам.Благодаря!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Преди време го имаше в Пипи на Черковна,но сега незнам

# 2
  • Мнения: 3 153
Малечко са вносители на Нео-Нато, така че там ще можеш да го видиш.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Става въпрос за Кам,не за Неонато

# 4
  • София
  • Мнения: 11 657
На Красно село има един детски магазин в комплекса фантастико и там мисля,че видях столче на Cam за около 250 лева.Ориентира ми е цената и марката.Не съм сигурна,че 100% е същия модел.

# 5
  • София
  • Мнения: 293
Преди месец в магазин Мартис на ул. Бигла обещаха да ми докарат такъв, за да го видя. Така и не отидох защото междувременно купиме столче. Оставиха ми телефон: 868 30 80
Ако искаш обади се да питаш първо, за да не се разкарваш напразно.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 326
lioneberja, пробвай в Пакостник да звъннеш, там продават столчета на Кам. Ние също си търсиме столче, но аз за сега съм се ориентирала към Макси Кози, този на Кам също много ми харесва, но незнам как ще спи седнал в него, няма позиции на седалката, но пък ще се ползва много години!
Ето линк на магазин Пакостник
http://www.pakostnik.com/products.php?cat=68

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Пакостник не поддържа наличност от столчета Кам,само по заявка на клиента работят с каталог

# 8
  • Мнения: 5 228
Преди време имаше в Мартис (или нещо подобно) на ул. Лидице и в Пипи на Черковна и Оборище.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 315
Ох вече съм в уцжас. А какъв стол ще ми препоръчате- хем да е над 9кг и да става до над 18кг, какъвто е този на КАМ, хем да се мести облегалката в позиции, хем да е сигурен,хем да е широчък , че Неонато се видя , че са тясни, хем да не е над 260лв.
Много9 ми са критериите и вече се обърках Sad

# 10
  • София
  • Мнения: 293
Няма стол, който да е до над 18 кг и да му се мести облегалката в позиции. Ще трябва да решиш на кое държиш повече.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 315
Купихме Bertoni.Хич не може да се сравни с другите,но в последна сметка поради много причини решихме това.Дано не сме сбъркали Sad

# 12
  • София
  • Мнения: 1 326
Кое Бертони взехте и за колко лв.?

# 13
  • София
  • Мнения: 1 315
Кое Бертони взехте и за колко лв.?
Не знам кое Бертони - от Пинокио в Дружба го взехме. 85лв.

Общи условия

Активация на акаунт