Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 ноем. 2011, 10:48 ч.

Жената СТРЕЛЕЦ!-2 част

• 41 401
  • 286
  •   1
Отговори

Анкета

Каква зодия е вашата половинка?

Опции:

• Добрич
ЖЕНАТА СТРЕЛЕЦ-23.11 - 21.12

Кратки описания на жената стрелец:

1.Жената Стрелец

Жената Стрелец най-много обича пътешествията, новите впечатления, компаниите и високите скорости. Тя до края на живота си запазва младежки дух и студентски ентусиазъм. Тя е жизнелюбива и иска да изживее всичко. Непоправима романтичка, търсачка на силни усещания, жената Стрелец се впуска през глава навсякъде, където има рискове – екстремни спортове, експедиции в непознати местности, дори военни операции. Жената Стрелец е доста агресивен шофьор и добър ездач. Тя обожава конете и това може би идва от зодиакалния й знак – Кентавърът. Въпреки стремежът към екстремалност жената Стрелец е предана на семейството си, на родината си и на традициите в собствения род.

2.Жената Стрелец
   Характер -  проницателен
   Външност -  запомняща се
   Обожава-  да се смее
   Мрази - скучните задължения
   Хоби  - авантюрите и екстремните преживявания
   Може да ви плени - с чувство за хумор

3.Жената Стрелец

Основна характеристика на дамите Стрелци е, че се захващат с много неща наведнъж – работа, домакинстване, диета, спорт… Искат да свършат всичко възможно най-бързо, затова и резултатите при тях невинаги са такива, каквито очакват. Най-трудно отслабват в областта на ханша. Подходящи за тях са всички диети, които дават известна свобода на избор – Стрелците не обичат да бъдат ограничавани. За да отслабне и същевременно да не навреди на здравето си, за жената Стрелец е важно редовното физическо натоварване.

4.Жената Стрелец не е от най-красивите жени ,но никак не и липсва темперамент и усет как да подобри положението си и тя наистина успява.Страшно енергична ,емоционална но за съжаление крие емоциите само за себе си. Не обича да натоварва близките си със себе си. Един много отговорен, добър човек на когото може да се разчита.Тя е силна ,мотивирана  личност както в личния така и в професионалния си живот.Не страда по загубеното , а търси начин да намери ново. Ако се влюби в някой за нея това е предизвикателство и го приема като на шега ,но иначе е вярна в любовта. Подходящи мъже за нея са мъжете от всички огнени знаци ,защото тя е силно сексуална огнена жена ,която търси приключение дори във връзките си, а това са Стрелец, Овен, Лъв.

И още много неща са казани за жената СТРЕЛЕЦ.

ЖЕНАТА СТРЕЛЕЦ -1част

Последна редакция: пт, 18 ное 2011, 11:39 от Chochito

# 1
  • София
Жената Стрелец обикновено е припряна като другите огнени зодии, затова първо пуска тема, а след това поглежда къде я е пуснала  Laughing

# 2
  • София-в сърцата на моите деца
Благодаря ти,Чочито за хубавата тема! Ние  сме след тебе...  bouquet

# 3
  • В средата на времето
Ще се разпиша при вас, въпреки че не съм зодия Стрелец. Имам асцендент в Стрелец и в последно време усещам много силно негово влияние Crazy Whistling

# 4
  • Шумен
Благодаря за новата тема   bouquet

# 5
Чоче, не плаши ни. Реших, че е налице някоя нова стрелба с жертви и намесена дама.

# 6
  • Добрич
Чоче, не плаши ни. Реших, че е налице някоя нова стрелба с жертви и намесена дама.

Hug  Съжалявам, но и фантазията ти е доста богата Hug

# 7
Ами то в този подфорум новините и темите са масово такива.  Laughing
Ако напишеш "Ей, Овни" ще реша, че се обръщаш към Дянков /примерно/, за пенсионната реформа.

# 8
  • В парафорума
Жената СТРЕЛЕЦ...е жена ми!!!   Crossing Arms
Сериозно говоря!!!  Laughing

# 9
  • Майнатаун
Ех, че сте бързи  Laughing
Благодаря за прекрасната тема.  bouquet

# 10
То се знае  - има 2 вида зодии - Стрелци и застреляни  Laughing - това е за запис!

# 11
  • София
Вместо запис да отбележа, че сме най-щастливите от всички зодии.  hahaha

# 12
  • В средата на времето
Вместо запис да отбележа, че сме най-щастливите от всички зодии.  hahaha

Това е, защото сте късметлии Grinning

# 13
  • Baile Átha Cliath
Хайде, момичета, скоро почват рождените дни Laughing

# 14
http://www.facebook.com/groups/235091999845511/
 Peace

# 15
  • Добрич

Да почва се с празниците  newsm44

# 16
  • Home

Да почват и да натирят Сатурновата дупка #Sniper

# 17
  • Пловдив

Ами, това означава, че аз вече не съм Стрелец, ами Змиеносец  newsm78 По таблицата, която е дадена тук http://dimitar-tashkov.blogspot.com/2011/07/13.html, всички зодии се разместват. Мъжо вече не Близнак , ами Телец  Crazy hahaha

# 18

Ами, това означава, че аз вече не съм Стрелец, ами Змиеносец  newsm78 По таблицата, която е дадена тук http://dimitar-tashkov.blogspot.com/2011/07/13.html, всички зодии се разместват. Мъжо вече не Близнак , ами Телец  Crazy hahaha
Мда....запиши се при Змиеносците Laughing Хубава зодийка.. Peace

# 19
  • Добрич
Момичета защо не сподели какви зодии са половинките Ви и с кои зодии най се разбирате??
Моят мъж е зодия Овен. В повечето моменти имам чувството, че сме създадени един за друг, обаче и двамата сме много инати и всеки държи на неговото, много трудно правим компромисите.  Crazy

# 20
  • В парафорума
Момичета защо не сподели какви зодии са половинките Ви и с кои зодии най се разбирате??
Моят мъж е зодия Овен. В повечето моменти имам чувството, че сме създадени един за друг, обаче и двамата сме много инати и всеки държи на неговото, много трудно правим компромисите.  Crazy

А аз си мислех че съм единствената овца....простете, Овен..който се е обвързал със Стрелец!!!  Laughing
Но пък дългият ни брак поне ни научи на компромиси...инак сме доста различни...но пък противоположностите се привличат силно..важно е кой ще е отгоре!!!!  Laughing

# 21
  • Шумен
Моя мъж е скорпионче, на моменти от черните  Mr. Green Ината му определено е повече от моя особенно ако става въпрос за нещо супер маловажно.Дъщерята е овен........

# 22
  • Пловдив
Моя мъж е Близнак Simple Smile Забелязала съм, че много се разбирам и много ме привличат мъже Близнаци , което е доста странно май  newsm78 Grinning

# 23
  • Home
Моя мъж е скорпионче, на моменти от черните  Mr. Green
И моя е Скорпи - на моменти имам чувството, че сме не от различни планети, ами от различни галактики... Mr. Green

# 24
  • Шумен
Моя мъж е скорпионче, на моменти от черните  Mr. Green
И моя е Скорпи - на моменти имам чувството, че сме не от различни планети, ами от различни галактики... Mr. Green
Аха........ама с времето спрях да се връзвам..................

# 25
  • Майнатаун
 И моя мъж е Овен и както са казали по-горе в повече случаи нещата са безоблачни, много се разбираме, но в други едвам се понасяме и всичко е заради ината ни.Не знам дали е от зодиите, но и двамата сме с много тежки характери и отстъплението не ние от най-силните черти (особено на мен  Embarassed).Благодарение на разликата във възрастта нещата се нагаждат, пък и в името на любовта се стремя да не съм толкова рязка към любимия си.  Heart Eyes

# 26
  • В града на розите
Здравейте, Стрелци Hug
Моят мъж е зодия Лъв - постоянно водим дребни битки. #2gunfireДве огнени зодии под един покрив си е голямо предизвикателство според мен!Стрелецът е свободолюбива зодия, а аз на всичкото отгоре съм и кон по китайския хороскоп - което значи, че личната свобода е всичко за мен.А асцедента ми е Дева.
Едно мога да кажа за себе си - винаги уцелвам 10. Ако стрелата не попадне в целта, чертая нов кръг, пиша 10 и готово!

Последна редакция: сб, 26 ное 2011, 14:34 от stasikami

# 27

Да почват и да натирят Сатурновата дупка #Sniper

Ох да..значи не съм само аз така Crazy

И у нас комбинацията е аз-стрелец, съпруга ми-овен Mr. Green
Хлапетата (абсолютно не случайно Mr. Green-стрелец и козирог).

# 28
  • Baile Átha Cliath
... което значи, че личната свобода е всичко за мен.А асцедента ми е Дева.

И аз така Hug

# 29
  • В. Търново
моя е стрелец. идея си нямам какво да му купя.

# 30
# 31
И аз тук с най-прекрасната зодия от целия зодиак  Laughing
това намерих в нета и ми се видя много точно,почти всичко ..Аз поне правя изключение за някои неща.. Grinning
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
ще ви дадем няколко по-лесни съвета как да накарате жената Стрелец да ви забележи(другото зависи от вас-колкото сте по откачен толкова по-добре 

Тъй като са огнен знак(заедно с Овен и Лъв) и са свръх подвижни би било добре за първа среща да я заведете в някой парк да потичате заедно,да карате колело или нещо от сорта.Може да я заведете на увеселителен парк,на басейн или пък на фитнес.Но ако изберете последното то непременно се постарайте да изглеждате мъжествен в нейните очи.Показвайте и какво да прави,как да го прави като междувременно заложете и на допира с тяло.Докосвайте я.Напротив тя няма да се отдръпне ще и бъде приятно,но не прекалявайте.Бъдете сигурен ,че тя ще ви наблюдава с голямо удоволствие.Помолете я да ви помогне с нещо,да ви подаде хавлия или каквото там решите,така тя ще се чувства полезна.
Много обичат животните както споменахме,така че няма да сгрешите ако я заведете в зоопарк, да язди или да разхождате кучетата си.Ако пък нямате,печелите голяма червена точка ако й предложите заедно да разходите нейния четирикрак любимец.(Статистиката сочи,че по-често този знак си избира куче за спътник ,защото може да се разхожда на воля със него когато пожелае,а те не могат да стоят на едно място  .
Много обичат колите и високите скорости-затова може да я повозите на кола,мотор, картинг,скоростно влакче-всичко,което се движи бързо ще свърши работа.
Ако изпълните поне част от препоръките,то имайте в предвид че сте я спечелили за приятел за цял живот.А те са много добри приятели,никога няма да ви предадат и са готови да направят всичко за да ви помогнат.Общо взето тук важи максимата-верни са като кучета).Обичат веселите и забавни хора-желателно е да можете да я разсмивате,поне малко.Ако не, гъделичкайте я до смърт 
Ако такава жена ви харесва то няма как да не разберете,тя ще ви наблюдава с неприкрито любопитство.Понякога са срамежливи и притеснителни,понякога са разкрепостени и настъпателни,общо взето зависи в какво настроение са.Забелязва се доста честа смяна на настроения-но рядко са в лошо.Тя ще ви даде ясен знак че ви желае,няма да пропусне да го изтъкне пред вас,било то под формата на весела закачка или директно тъй като са открити хора и това ще е.Бъдете сигурен в едно тя няма да ви да ви моли.Ако не отвърнете на чувствата й ще ви остави на мира,но също защото смята че не е достатъчно привлекателна за вас.Странното при тях е,че ако не откликнете имат склонност да избягват обекта на тяхното желание(тъй като са притеснителни) или все да си намират причина, че са заети.Ако това се е случило с вас то бъдете малко по-настойчиви и ще видите че ще се получи.

Мразят: Най-много от всичко мразят да ги лъжат.Имат набито око и почти винаги разбират ако сте им замислили нещо с користна цел.По-добре им кажете истината,отколкото да ги лъжете.Просто бъдете откровени с тях,казвайте каквото мислите.Истината боли,но те са единствения знак в зодиака,който може да оцени това качество,защото и те са адски прями,няма да ви лъжат за това,което мислят за вас или по даден въпрос.Ако все пак са се отпуснали и са ви повярвали(а те го правят ,макар че често ги нараняват)и ги подведете това ще сложи край на всичко,те ще бъдат много наранени.Биха могли да ви простят,тя няма да ви моли да й падате на колене и едно извинявай ще свърши работа стига да сте искрен.Друго,което страшно мразят е да чакат.Да, каквото и да било.Защо-ами, защото да чакаш означава да не правиш нищо.А за стрелеца това е убийствено.Обикновено когато са на среща идват в последния момент,но не защото са разсеяни,а защото не могат да чакат.Чакането изключително много ги изнервя.Мразят да ги командорят,но ако ги помолите биха направили почти всичко за вас.

Как да я трогнете и зарадвате,без много усилиякой мъж не иска такава жена)
Ами много просто- за нея не е важно колко скъп подарък сте й купили,важен е просто жеста на внимание.Дали ще й се обадите да я питате какво прави,дали ще и подарите просто целувка или някаква интересна джунджурия без абсолютно никаква стойност няма значение,тя ще се разтопи като масло.Няма смисъл да й подарявате злато,сребро,диаманти(боклуци според тях), харесват неща от дърво(гривни или гердани),от различни видове камък,въобще неща,които са нестандартни.Повечето представителки рядко носят пръстени.Много обичат да им подаряват цветя.Ако имат рожден ден,празник или просто ей така без повод подарете й цветя.Дори да нямате да се бръкнете за скъпи букети едно цвете откъснато от градинката пред входа ще е най-хубавото нещо ,което са й подарявали.Или пък може изненадващо да й отидете на гости като носите сладолед.(но от по-големичките кутии-защото иначе няма да остане за вас).А на нея ще й достави истинско удоволствие да го ядете направо от кутията,няма да има нищо против да яде и от вашата лъжица .Много тънък начин да разберете нещо повече за нея е за всяка лъжица сладолед да ви казва по нещо за себе си,каквото вие я попитате,но ще трябва и вие да играете тази игра 

Какво обичат-много работи.

Много обичат да целуват и да ги целуват,да гушкат и да ги гушкат.Обожават да ги прегръщат отзад,като вариант можеш да сключиш ръце на кръста или на гърдите й.Изключително чувствителни са.Умират си да ги докосват нежно,да ги галят.Обичат чувствен масаж на гърба и врата ,като може да включите и езика в това число.Обходете нежно с език по врата или точно по гръбначния стълб,ще я накарате да потръпне от удоволствие.Играйте си с косата й,милвайте я,тя ще мърка като коте.Обичат,не те обожават секса.Но еднообразието може да я накара да не изпитва желание да прави секс,тъй като се отегчават много бързо.Какво да правите?Сменяйте позите и задължително местата.Няма да откажат на плажа,в парка,в колата,на покрива на колата ако щете,на палубата на кораб,под душа,на пода и което още откачено и нестандартно място се сетите.По принцип не обичат прекалените перверзии.Нямат нищо против да ги пробвате и отзад,стига да сте много нежен и внимателен.А колкото до така желаните от мъжете френски ласки,можете да сте малко по изобретателен,като например го намажете с мед,шоколад,сметана или кавото там ви хрумне.Така и на нея ще й е по-приятно.Би било във ваш плюс да сте избръснат,харесват чисти и спретнати мъже.Жената стрелец има едно слабо място -обича мъжът до нея да има хубаво и оформено тяло,но това,което наистина я кара да подлудява са добре оформените мъжки гърди.Най-лесният вариант да си изпросите секс без да й досаждате е например да съблечете фланелката си,под предтекст че ви е топло или пък я помолете да ви почеше или нещо такова,бягайте в парка без фланелка до нея и в първия близък храст няма да разберете как изведнъж сте се озовали в мисионерска поза.  Еми какво мъже признайте си ,че и вие обичате да гледате цици.За допълнителен ефект може да я храните с пръсти-ягоди,бонбони,сметана,течен шоколад и каквото решите,но за да я съблазните я дразнете по-дълго.Ако трябва играйте си на ''буба лази'' или на ''самолетчета'' ако щете,ако сте достатъчно упорит дори само това може да я накара да свърши.(само гледайте вие да не го направите преди нея).

Добре е да споменем,че са много спонтанни,обикновено действат на мига и за мига.Ако им хрумне нещо,няма как ще го направят,независимо какво ще им струва.Стрелците по принцип са спокойни и уравновесени личности,но тъй като са подвластни на елемента огън(Овен,Лъв) избухват за секунди,изливат цялата си ярост и след няколко минути можете да ги видите грейнали от щастие и да се държат с вас сякаш нищо не е станало.Много хора трудно приемат такова поведение.Но за стрелеца е напълно нормално,тъй като е незлоблив и винаги е добронамерен.Но внимавайте да не я ядосате ,защото от милото създание няма да остане и помен - трошат всичко по пътя си-чаши,чинии,а защо не и някоя глава.  (само да не бъде вашата). Но винаги има един изход,действа безотказно-опитайте се да стигнете жив до спалнята и да капитулирате там,нямате представа какъв див и необуздан секс ще ви очаква,толкова ще ви е ядосана и разярена ,че направо ще ви разкъса(нали това искахте).
Стрелецът заразява с оптимизъм!
Темперамент: Добротата и оптимизмът са естествено състояние на жената Стрелец – динамична натура с дух на авантюристка. Тя се стреми да живее на места, далеч от цивилизацията, да избяга от средата, в която се е родила; няма нужда от постоянен контакт с близките си. Умее да отстоява своята истина в живота, препятствията не я плашат. Много здрава физически, обича разходките сред природата и спорта. Тя е весела и сърдечна, чудесна приятелка. Понякога обаче е доста наивна и някои хора злоупотребяват с това. Лесно се влюбва и не се стеснява да показва чувствата си пред всички. Лоялна е към партньора си, но проявява склонност да го обсебва с прекалени грижи и постоянно присъствие.
Лице: Има форма на обърнат трапец – с широко чело и масивна брадичка. Косата е гъста, веждите са силно окосмени,макар,че стриктно премахват всяко едно косъмче ,което не си е на мястото. Очите на жената Стрелец са големи, погледът – топъл. Носът й е с добре развити ноздри, устата голяма и почти винаги усмихната.

Ами толкова и накрая - не забравяй,че съществуват 144 вида Стрелци според това къде в индивидуалния хороскоп им се намират Луната и Асцендента. Като прибавим и другите планети барабар с аспектите помежду им и за капак в кой дом се намирт - се получава,освен манджа с грозде - и един напълно завършен и уникален характер,който е възможно въобще да не отговаря на описанието за Стрелец...

----------------------------------------------
само дето не видях никой на моята дата 20.12 ?!
Част от най-добрите ми приятелки са Стрелец едната на 19 ти аз на 20-ти др на 21  Laughing Разбирам се чудесно и с Риби.Обаче мъж Рак отде си вкарах тоя таралеж...

# 32
# 33
  • Далече от безумната тълпа
Аз съм Стрелец, с асцендент в Скорпион, а съпруга ми - Телец с асцендент Дева Laughing

# 34
  • Пловдив
Аз съм Стрелец, с асцендент в Скорпион, а съпруга ми - Телец с асцендент Дева Laughing

и аз съм стрелец с асцендент Скорпион  и луна в Дева Simple Smile

# 35

и аз съм стрелец с асцендент Скорпион  и луна в Дева Simple Smile

Моята луна е в Риби. И твоята комбинация е една... като моята, мешана скара...  Laughing

# 36
И аз да се наредя
зодия Стрелец, асцедент Скорпион, Луна в Овен

# 37
  • Русе

част от това ме притеснява, част - ме обнадеждава Simple Smile)

И все пак Благодаря за интересното четиво!

# 38
  • Русе
И аз тук с най-прекрасната зодия от целия зодиак  Laughing

Обаче мъж Рак отде си вкарах тоя таралеж...

Трудна работа, викаш  Grinning

# 39
Много  Grinning

# 40
  • Varna
И тук да се цъкна.
мъж -рак... втори пореден рак( тих ужас)
воден знак да ми гаси огъня Sad

# 41
  • Русе
Ясно, ще трябва да се отказвам, докато не е станало късно Wink

# 42
  • Home

част от това ме притеснява, част - ме обнадеждава Simple Smile)

И все пак Благодаря за интересното четиво!
Дано второто е повече Hug На мен като цяло "ми изнася" статията Wink

# 43
И тук да се цъкна.

ОООО ужас тих, ама ти иде да крещиш сигурно  Sunglasses

# 44
  • Varna
И тук да се цъкна.

крещя, крещя, ама кой ли ме слуша...
трудна работа  рак и стрелец,ама и ние стрелците не обичaме лесното.. Wink

# 45
  • Русе
И тук да се цъкна.

Това последното е мнооого вярно. Стрелец каквото сам си направи, друг не може да му го направи Wink

# 46
А мислите ли, че е лесно Стрелец и Телец?  Grinning

# 47
  • Русе

Ако Телецът се престори на Овен, може и да стане (предполагам) Wink

# 48
  • Varna
Би трябвало да е доста добре ,земя и огън са съвместими, Thinking
но слава богу хората сме всички различни... newsm53

# 49
  • Varna
И тук да се цъкна.

Това последното е мнооого вярно. Стрелец каквото сам си направи, друг не може да му го направи Wink

Sunny23
ти каква зодия си??? newsm12

# 50
  • Русе

Sunny23
ти каква зодия си??? newsm12

Стрелец съм , макар и от първите в календара Simple Smile

# 51
Аз съм чувала, че огъня е съвместим с огън и въздух и несъвместим със земя и вода...

# 52
Еее момичета извинявам се,че се включвам така моя мъж е зодия Водолей ,а пък аз съм Стрелец ,разбираме се много добре,а за подъраци вика че не обича,обаче като го изненадам с някой подарък много се кефи

# 53
  • Home
Еее момичета извинявам се,че се включвам така моя мъж е зодия Водолей ,а пък аз съм Стрелец ,разбираме се много добре,а за подъраци вика че не обича,обаче като го изненадам с някой подарък много се кефи
Абе и аз имах подозрения, че един Водолей добре ще ми дойде Wink
Не показва странности нали?

# 54
Абе и аз имах подозрения, че един Водолей добре ще ми дойде Wink
Не показва странности нали?
Ами не показва странности,много добре се разбираме Wink

# 55
  • Baile Átha Cliath
И аз съм с Водолей вече 16 години, а като гледам горе анкетата май са добра комбинация.

# 56
  • Home
И аз съм с Водолей вече 16 години, а като гледам горе анкетата май са добра комбинация.
Речено-сторено Wink

# 57
  • Плевен
И аз съм Стрелец-страхотна зодия,а мъжа ми е Водолей

# 58
  • Шумен
Я майки Стрелци на момчета Водолей опишете ми ситуацията  Praynig

# 59
  • Плевен
мая06 Ами не знам какво точно те интересува,но ще ти споделя аз съм доволна от мъжа ми,досега за 3години не сме се карали нито един път,е понякога ме изнервя ама са дребни работи като например снощи- понеже спим с малкия и  беше накрая на леглото,мъжа ми сръчка мъника в 01 00 през нощта,и накрая малкия се разбуди та сега съм като пребита,малкия легна на разсъмване Peace

# 60
Здравейте,
отскоро чета форума, но няма как да пропусна да се включа към стрелците Wink
И моят мъж е Водолей, явно наистина е добра комбинация

# 61
  • Стара Загора
 Да се включа и аз към несъмнено най-готините и свободолюбиви КРАСАВИЦИ в зодиака. Sunglasses В началото на темата прочетох пишеше, че Стрелкините не сме били красавици-айде, бе!
 Не че се самоизтъквам, та и Вас де Laughing, но едни от най-красивите жени, които съм виждала са ни колежки и още нещо... може би сме най-запазени до доста стабилна възраст!  Blush
...като че ли си пролича и скромността ми, но наистина никак не съм съгласна с написаното в началото! Naughty

Та, да си кажа и аз... бях си мома до доста късничко... мома, мома-до толкова, че си поживях щастливо и спокойно бая време, но ето, че и на мен ми се намери майстора. Mr. Green
През моминските години все на Лъвове попадах пък аз...-е, така и не се получи! Ежедневие в непрекъснати скандали и ''борба за надмощие'', ако мога така да го нарека. Голямо самочувствие, голямо нещо! След 2 Лъва се появи изневиделица и една Риба-най-големия ужас в живота ми! Думите му с ченгел трябваше да вадя, а ние както не сме си много търпеливи, все ми кипваше чайника и дотам. Един, два, три пъти направих жертва, та не издържах и резултата е налице,де.
 В момента, че даже и 3-та година вече, съм омъжена за Овен, ама ви казвам на моменти ми идва да го хвана и да го убия! Shocked ....ЖИВ Е, да не си помислите нещо! Mr. Green
Като цяло се разбираме, определено сме на един акъл, спорим за дребни неща, като в повечето случаи се правя на приятно разсеяна, защото ако и аз започна да гледам на нещата, така както и той, вкъщи цяла чиния няма да остане. Laughing Laughing Laughing
 ...и въпреки всичко най-големият недостатък на Овните е ревността! Със Стрелец това е просто недопустимо, според мен, разбира се!

# 62
  • Майнатаун
И аз мисля като Ванина, че Овните са ревниви.Моя мъж от начало нямаше кой знае какви ревниви пристъпи, но сега понякога се чудя как му ги ражда главата. Rolling Eyes Поне е в границите на допустимото, защото моя свободолюбив дух като се обади и става страшно. Twisted Evil

# 63
Стрелците често летите на високо ,за най -красиви не бих ви определил ,но определено сте доста чаровни,което си е по важно,абе заради понякога  високото самочувствие,ще кажа  - грозни сте Laughing

# 64
  • Плевен
Стрелците често летите на високо ,за най -красиви не бих ви определил ,но определено сте доста чаровни,което си е по важно,абе заради понякога  високото самочувствие,ще кажа  - грозни сте Laughing
Айде бе грозни сме били и с самочувствие,това пък как го определи че има хора с голямо самочувствие има,но защо пък на Стрелците те са една от най хубавите зодии
Стрелците са много различни. Между тях има хора с остър ум, добри оратори, решителни и дейни, но има и такива с ниско самочувствие.
Жената Стрелец най-много обича пътешествията, новите впечатления, компаниите и високите скорости. Тя до края на живота си запазва младежки дух и студентски ентусиазъм. Тя е жизнелюбива и иска да изживее всичко. Непоправима романтичка, търсачка на силни усещания, жената Стрелец се впуска през глава навсякъде, където има рискове – екстремни спортове, експедиции в непознати местности, дори военни операции. Жената Стрелец е доста агресивен шофьор и добър ездач. Тя обожава конете и това може би идва от зодиакалния й знак – Кентавърът. Въпреки стремежът към екстремалност жената Стрелец е предана на семейството си, на родината си и на традициите в собствения род.

# 65
  • Varna
Айде бе грозни сме били и с самочувствие,това пък как го определи че има хора с голямо самочувствие има,но защо пък на Стрелците те са една от най хубавите зодии
Стрелците са много различни. Между тях има хора с остър ум, добри оратори, решителни и дейни, но има и такива с ниско самочувствие.
Браво Дидинка90 ,много точно си му го казала!!! newsm10
Грозни сме били, какво търси в темата ни щом сме толкова грозни ?100% е бил отстрелян в миналото и сега отмъщава с обиди hahaha

# 66
  • Плевен
Браво Дидинка90 ,много точно си му го казала!!! newsm10
Грозни сме били, какво търси в темата ни щом сме толкова грозни ?100% е бил отстрелян в миналото и сега отмъщава с обиди hahaha
Нали и аз мисля като теб Wink

# 67
  • Стара Загора
Тельо, нали знаеш, че наричайки жена Стрелец грозна, поемаш голям товар на плещите си?! bowuu
Защото както може да те обиди напълно несъзнателно, така може да ти го върне и да те злепостави по най-остроумния начин и с възможно най-тънкото чувство за хумор... (явно си го изпитал, щом отправяш такива обиди по наш адрес) ...и бъди сигурен, че 90% от околните ще заемат нейна страна. Blush
...както ти каза ''не сме най-красиви, но определено сме чаровни''... и грозни, но все пак чаровни! newsm78 Не можах да те разбера нещо... обикновено чаровните и ''определено чаровните'' минават за красиви, явно ние Стрелкините, както в повечето неща се отличаваме (с добро, разбира се) Sunglasses Laughing

Ама Дидинка и Лъки, вижте какви сме, не пропуснахме да го понахраним... Blush hahaha
Все пак трябва да се намира и някоя не толкова добра черта в наши Височества! Twisted Evil

# 68
абе вие  на сериозно се взехте ,нещо не разбрахте че се шегувам ,че сте грозни ,казвам само че не сте най красиви според мен.Иначе -  ДА - бързо се запалихте - споко бе ,само се шегувам ,не всички сте грозни Laughing ,абе то и телците не сме най красивите  Laughing Ааааа и не съм бил отстрелян,щото ме привличат по зрели стрелкини след 25-30 години може би улегвате малко и тогава ,може би започвам да ви харесва,но незнам ,не познавам много жени стрелци ,та да казвам точно Laughing

Последна редакция: чт, 12 апр 2012, 20:56 от Telio87

# 69
  • Varna
абе вие  на сериозно се взехте ,нещо не разбрахте че се шегувам ,че сте грозни ,казвам само че не сте най красиви според мен.Иначе -  ДА - бързо се запалихте - споко бе ,само се шегувам ,не всички сте грозни Laughing ,абе то и телците не сме най красивите  Laughing Ааааа и не съм бил отстрелян,щото ме привличат по зрели стрелкини след 25-30 години може би улегвате малко и тогава ,може би започвам да ви харесва,но незнам ,не познавам много жени стрелци ,та да казвам точно Laughing

Нито си стрелец, нито познаваш много жени стрелци ,обаче правиш заключения... май си сбъркал адреса.

# 70
предположих ,че някой ще пише тва за - " нито и нито  "Simple Smile ,иначе достатъчно познавам ,а и казах че не правя заключение,а давам мнение ,нещо друго четох по инфото за жената стрелец ,че не се отличава ,като една от най интелигентните и май има истина Laughing
Мислех да не го пиша това последното ,но с последният коментар се изтъкнахте  Laughing

# 71
  • Шумен
Тельо щом си чел би трябвало да знаеш че ако да не сме кой знае колко красиви палим бързо...Запомни го това че да не изгориш от бързо запалила стрелкиня.За щастие на такива като тебе и бързо гаснем.Ама това което кажем е винаги истина и много боли-помни се... Mr. Green

# 72
  • Varna
Попрегледах ти постовете ,май никоя зодия не ти допада  и щом смяташ че жените стрелци са грозни и неинтелигентни стой далеч от тях( няма да е загуба за зодията ни).
Ако ти остане  време прочети правилата на форума ,не се позволява да обиждаш съфорумките.

# 73
не бе вие  не разбрахте ,казвам че има по красиви и по умни зодии от вашата ,а и от моята ,не съм казал че сте грозни и тъпи

# 74
  • Varna
не бе вие  не разбрахте ,казвам че има по красиви и по умни зодии от вашата ,а и от моята ,не съм казал че сте грозни и тъпи
В 2 твои поста казваш че не сме красиви ,и в 1 пост отправен към мен казваш че не сме интелигентни, това се тълкува като тройна обида, аз бих го приела така или поне от човек който знае че изречението започва с главна буква ,примерно.

# 75
Нито сте най умните ,нито най-красивите ,та това казвах,другото беше шега, който разбрал - разбрал,няма какво да се обиждате,знам че повечето имате високо самочувствие

# 76
  • Стара Загора
Добре поне, че това знаеш, че като гледам колко други неща не знаеш... изумена съм! hahaha

# 77
Аз си ви харесвам,това не ми пречи да споделя мойте мисли /наблюдения върху зодията,иначе сте щедри ,позитивни ,с чувство за хумор,весели ,откровени ,абе хубава зодия е стрелеца .

# 78
  • Varna
Аз си ви харесвам,това не ми пречи да споделя мойте мисли /наблюдения върху зодията,иначе сте щедри ,позитивни ,с чувство за хумор,весели ,откровени ,абе хубава зодия е стрелеца .

Аха, ами с това трябваше да започнеш.  Simple Smile
Весели празници на всички в темичката!!! dance

# 79
  • Плевен
Цитат
Ама Дидинка и Лъки, вижте какви сме, не пропуснахме да го понахраним... 
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 ха ха да

# 80
А-а, разгеле...най-сетне се сети,че не трябва да обиждаш Стрелкиня, щото с лъкът и  #2gunfire

# 81
Някой иска да окуцее май!  Grinning

# 82
  • Варна
Стрелецът е припряна зодия, огнена, но са приятни и забавни, дори наивни по детски. Аз съм представител на зодията Simple Smile

# 83
  • Плевен
Цитат
Стрелецът е припряна зодия
Не мисля,че е припряна зодия поне аз не съм,не всички от зодията са припряни Hug

# 84
  • Варна
Разбира се не всички стрелци са еднакви, но типичните представители са темпераментни, с високо самочувствие, чаровни, остроумни, амбициозни, имат силно развита интуиция... Винаги има изключения, в зависимост от възпитание, ген, опит, може би и асцендент, преживявания!

# 85
  • Плевен
Цитат
Винаги има изключения, в зависимост от възпитание, ген, опит, може би и асцендент, преживявания!

Да права си,винаги има изключения Hug
Всяка "Жена Стрелец" е различна,едни с самочувствие други пък не Laughing

# 86
  • Стара Загора
 Аз пък, да си призная, не съм срещала жена Стрелец без самочувствие. И се признавам, че си го имам в изобилие, което понякога адски много изнервя хората около мен, че и на всичкото отгоре върви в комплект с твърдоглавост. Blush Често си мисля, че ако някой подобен индивид ми изскочи, сигурно ще го пребия... Mr. Green

# 87
  • Плевен
Аз също имам самочувствие,но е в границите на нормалното Wink
И да си призная хора с високо самочувствие ме изнервят Crossing Arms

# 88
и аз съм представител на зодията! newsm68

# 89
Много се чудя на хора дето все пребиват или убиват някой, израз ли е това или наистина си го мислят?
 Често си мисля, че ако някой подобен индивид ми изскочи, сигурно ще го пребия... Mr. Green
Другото за което да питам е имате ли сигурен калкулатор за асцендент, защото пробвах два и ми показва различно?

# 90
  • Стара Загора
Много се чудя на хора дето все пребиват или убиват някой, израз ли е това или наистина си го мислят?
Еее, как истина?! Не съм толкова свирепа! hahaha

# 91
Малко сме повече емоционални.. Peace

# 92
и лесно палим smile3521

# 93
  • sofiq
много лесно паля кибрита ма това ми е чара Peace

# 94
Simple Smile чар-почти винаги!

# 95
  • Варна-София
Малко сме повече емоционални.. Peace
Многооо емоционални,аз плача за всичко и винаги ,дори когато няма причина,след това се чувствам по-добре,имам доста приятелки моята зодия и всичките плачем за всичко  Grinning Mr. Green

# 96
мен там не ме е ударило,корава съм в това,чувствителна и слаба пред най-близките ми.Хора на честта сме както и на принципи и достойнството,с характер,доста търпеливи и отстъпчиви,но до време,настъпят ли ме-става страшно,както и брутални в изказа си,на моменти граничещи с грубостта,но такива сме или поне аз.
Друго характерно не се сещам за момента! newsm68

# 97
  • Щастлива мама на 3 слънца
туп и аз тука

# 98
  • София
Цоп и аз Simple Smile
Мъж ми е на границата на козирог и водолей, но като че ли в повече е водолей. Иначе не виждам как толкова години мелим брашно заедно Simple Smile Дъщеря ми е телец и вече проявява в голяма степен инат, с който още не знам как ще се борим
За мен
- не ми е в повече самочувствието,
- много припряна,
- дразнят ме еднотипни и повтарящи се действия - с две думи нямам много търпение,
- искам всичко да се случи на момента, когато съм го решила,
- обичам много близките си,
- обичам да пътувам,
- обичам да се смея много,
- когато се скараме с близък човек не тая всичко в мен, а на момента си го казвам - наговарям куп глупости и обиждам и наранявам човека много - след половин час ми е минало и съм забравила всичко, но пък човека е много обиден и огорчен

# 99
  • Шумен
Оффффф това ни качество да стоварваме всичко с самосвала когато сме ядосани е много кофти.В момента имам проблем с детето на зълва ми ( което е от друг мъж не от девер ми) та едвам се стискам да не стоваря самосвала.Ама осъзнавам че ако го направя ще стане голяма беля....по скоро скандал.То че дълго няма да си мълча е ясно, поне се моля да не съм много красноречива а на кратко да си излея всичко  Confused

# 100
  • Москва
 Боже, сега откривам тази страхотна тема! И аз съм Стрелец! Много спокоен човек съм, ама някой ядоса ли ме-майка му жална! Mr. Green Не съм търпелива изобщо и много мразя флегматици, за меланхолици дума да не става... да стоят по-далеч от мен, щото това със ''самосвала'' е много вярно! (мая06) Трудно можеш да ме притесниш, щото гледам на неща по-отгоре и съм невероятен оптимист. По принцип имам вид на сериозен човек и може да се каже, че съм, но колкото съм сериозна, толкова и обичам големите компании и забавленията. И нещо, което противоречи на предното изречение-много обичам да оставам сама и да бездействам.... ама много! Хората ми се чудят и ме питат как издържам-ами... издържам! Mr. Green Влияя се изключително трудно и донякъде съм отмъстителна. Най-обичам някой да ме лъже, а аз да знам истина... голям кеф! Mr. Green После му го връщам тъпкано! Малко съм грубичка на моменти и въпреки, че не съм търпелива трая хора, които ми лазят по нервите... но ако не се усетят става наистина лошо. Ще им избълвам всички неща, с които ме дразнят, може и да ги обидя и ела ме виж след час-два... нов човек съм, а те, милите, с оклюмани носове! Mr. Green Много мразя клюкарки, доносници и двуличници, ама за щастие имам желязна интуиция и рядко бъркам хора. Бившият ми мъж беше Козирог-голям реалист, което хем ми харесваше, хем ме дразнеше до полуда. Изключително праволинеен и прав във всичко... флиртаджия, в което не намирам нищо лошо, защото и аз си падам по това блажено чувство, но флиртовете му преминаха в кръшкане... -ами, не го изтраях и се разведохме. Mr. Green Имах намерения да останем приятели, но допусна фаталната грешка да ми изгуби детето, та неща се промениха... Мисля, че съм добра майка, въпреки че това не е хорското мнение, ама пък на мен не ми пука. Mr. Green Давам на детето си (Лъв) голяма свобода и общо взето сме на един акъл. Много и се връзвам и може би с това падам в очите на хората, ама както казах-майната им! Понякога съм много крайна, дори и с нея, но щом се налага-налага се! Изключително бързо си сменям настроение и няма средно положение-или съм на кеф, или не съм. Малко съм пристрастена към алкохола, ама и за това не ми дреме особено-да съм жива и здрава, пък пияни хора много... все ще си намеря някой да ми прави компания! Mr. Green През целия си живот съм привличала и привличана от Овни, но в момента живея със Стрелец. Друго може да не правим, но си скъсваме задниците от пътуване и още нещо... Mr. Green Изключително съм емоционална, но пред непознати съм прикрита-кво ги бърка мое състояние, нали?! Много лесно се сприятелявам, стига да искам, но и много гадно режа хората, които не харесвам... Mr. Green И дето се казва-харесвам ли някого си личи, не го ли харесвам си личи още повече!...това все едно за мен е писано! Mr. Green Фукла не съм, но самочувствие си имам! Пари да пестя-НЕ МОГА! Не харесвам жени Рак и мъже Риби, но желая ли мога да се разбирам и с тях... все пак не е за предпочитане. Нещо общо с някоя неустоима Стрелкиня? Mr. Green

# 101
  • София
 Hug

хехе, аз да добавя за себе си, че съм страшно притеснителна да кажа нещо неприятно на някой, който не ме е ядосал... и не мога да отказвам  Embarassed Как прозвуча, а? Ама наистина. Някой друг да страда от такова нещо?
За секса мисля, че сме най-добрите в това отношение Simple Smile

# 102
  • Varna

За секса мисля, че сме най-добрите в това отношение Simple Smile
във всяко отношение сме най добрите  Mr. Green
и сме скромни Mr. Green

# 103
  • Москва
 Е, аз не съм притеснителна да нагрубя някой, който нищо не ми е направил, просто защото не го правя. Как може да обиждам човек, който просто си стои мирно и кротко?! Да отказвам мога! Ела да видиш само! Mr. Green Като малка не можех... все се намираше някой да ме убеди, но сега съм контра, за всичко, което не ми е по свирката. Че скромни сме, ми... кво ни е?! Mr. Green

П.С. violenzaa, имаш невероятно сладка бебана... Crazy

# 104
Миризливка,Това все едно аз съм го писала ,включително  и мъжът Козирог,вече бивш,поради същите причини PeaceСамо с алкохолът съм се разминала,защото организмът не ми го преработва, а иначе ми харесва,де Laughing

# 105
  • Москва
 Ее, и второто си Аз открих във форума, а съм тук от няколко дни.  bouquet Аз доста години бях въздържателка, но последните 10 ги карам доста широко скроено в отношение на алкохол. Mr. Green

# 106
  • София
Е, аз не съм притеснителна да нагрубя някой, който нищо не ми е направил, просто защото не го правя. Как може да обиждам човек, който просто си стои мирно и кротко?! Да отказвам мога! Ела да видиш само! Mr. Green Като малка не можех... все се намираше някой да ме убеди, но сега съм контра, за всичко, което не ми е по свирката. Че скромни сме, ми... кво ни е?! Mr. Green

П.С. violenzaa, имаш невероятно сладка бебана... Crazy

Оууу, много много благодаря Simple Smile Ама на снимката е преди 7 месеца Simple Smile И е бебка, а сега момиченце Simple Smile Сега изглежда така :
Скрит текст:

# 107
  • Bapнa
Що така никой не пише тук Simple Smile
И аз съм стрелец с мъж овен - бракът ни е хммм... интересен, ако мога така да се изразя, почти всичките ни общи приятели са пропищели от нас, едни от най-близките ни ни наричат семейство Адамс  Mr. Green
По принцип не си падам по астрологията, но пък ми харесва какво пише за нашата зодия.  Joy

# 108
  • Москва
Ееех, мъж Овен. Heart Eyes Преди да се омъжа 90% от гаджетата ми бяха Овен.
Та, като казах гаджета, май сега е време да спомена, че бройката не е голяма. Става въпрос за сериозните де... Mr. Green
Въпреки че бях, а и сега съм, много отворена и влюбчива личност /мога да се влюбя в някой без дори дума да сме разменили/, трудно намирам място за мъже в сърцето си. Като харесвах някой, го игнорирах и в кърпа си ми беше вързан. Сещам се за само един блейчо, Лъв, който дълго време, също като мен, се правеше на недостъпен... накрая на мен ми беше омръзнал и си намерих нова плячка, а той взе, че се влюби и страда много. Знам, защото беше приятел на братовчед ми. Heart Eyes
Ходих с един Овен /е, не само с него, щото връзката ни беше доста разкъсана; събирахме се и се разделяхме 11 пъти в рамките на 3г. Mr. Green/ и накрая той се... спомина. Outta Joint Шегица... Blush Не знам и аз що се разделихме... ааа, май се омъжих. Crazy Laughing
Бившият ми СЪПРУГ /Козирог/ обичаше да се изживява като началник, ама и аз му позволявах де. В края на брака ни много беше започнал да ме дразни, та се наложи да види и другото ми Аз.
С приятеля ми /Стрелец; живеем на семейни начала/ никой освен съседите и колегите /той всъщност ми е шеф/ не вярва, че между нас има нещо сериозно. Приятелите всеки момент очакват да им изръсим, че се разделяме. Е, и ние допринасяме за това. Като се събираме никога не сядаме един до друг, рядко си говорим, щото това можем и насаме като сме да го направим, а за целувки и милувки дума да не става /не сме пубери, все пак/. Mr. Green Смешно, ама факт! И двамата май си падаме особняци и редовно сме в устата на съседите. ooooh!
Така де... после ще допълвам.

П.С. Привързана съм към дома си от все сърце. Обичам да ми е чисто, подредено и всичко да блести. Но съм убедена, че ако ме пуснат на безлюден остров ще се оправя. Обожавам природата. Heart Eyes

# 109
  • София
Аз също съм стрелец, ужасно инаталиво създание съм, много съм честна, което много обижда хората около мен но което ми е на сърце това ми е и на уста, не мога да се преструвам, че харесвам някого  щом не го харесвам не мога и да общувам с него. Не съм лицемер но съм добра лъжкиня - много ми се отдава. Много обичам да се лигавя и да се правя на маймуна но това е само на моменти иначе съм много отговорен и сериозен човек и не си падам по глупости. 

# 110
  • Varna
Стрелкини обичате ли да пътувате?
Една колежка в университета преди години ми направи хороскоп, каза че много ще пътувам  (и др маловажни неща), еми позна! Не спирам и до днес, и работата ми е такава, но и когато почивам все се чудя накъде да отпраша  Mr. Green

# 111
  • София
Обожовам да пътувам само някой да предложи и съм готова за 5 минути и с багаж и с всичко.

# 112
Обожовам да пътувам само някой да предложи и съм готова за 5 минути и с багаж и с всичко.
Те,затова и не ми предлагат повечето,щото все приемам и не отказвам! Laughing

# 113
  • Шумен
Мисля че е основно правило за Стрелеца-"Човек е човек когато е на път".Моя скорпион от начало беше труден за пътувания, ама го вкарах в правия път  Mr. Green С две деца едното от което бебе на 6 месеца в събота стегнах багажа за морето за половин час и отпрашихме... Mr. Green Хората дето ни викнаха не бяха си изпили кафето и аз им звъня-Готови сме  Grinning нали е за хайманосване  Mr. Green

# 114
  • Москва
 Мая, правилото е много вярно. Heart Eyes Hug
Дъщеря ми е Лъв, с АС Стрелец. Същата е като нас. Мъжът ми и той Стрелец. Само чакаме почивен ден и отпрашваме някъде. По пътя мислим къде, че вкъщи губим време. Mr. Green

# 115
Мисля, че доста точно е описан темпераментът на жената стрелец! Поздравления!

# 116
А дали е от зодията отвращението към миенето на чинии ? Защото има зодии, като скорпиона /майка ми/ - на нея и прави удоволствие да мие на ръка, а на мен миялната ми не работи от 3 дни и ми е голяма мъка. Предполагам, че има връзка с това огнена ли е зодията или водна, при вас как е?

# 117
А дали е от зодията отвращението към миенето на чинии ? Защото има зодии, като скорпиона /майка ми/ - на нея и прави удоволствие да мие на ръка, а на мен миялната ми не работи от 3 дни и ми е голяма мъка. Предполагам, че има връзка с това огнена ли е зодията или водна, при вас как е?
LaughingНе ще да е от Зодията! NaughtyОт мързел ще е ,щото аз си мия на ръка чиниите без проблем!!Естествено,не ги чакам да ми се натрупат за няколко дни!! Laughing

# 118
  • Шумен
Не ще да е от мързел....и аз мразя  Mr. Green 1 вилица да е я пускам в съдомиалната да чака рез ако ще и до другия ден, наясно съм че няма да ми паднат ръцете ако я измия...просто мразя да мия  Mr. Green

# 119
  • Bapнa
Азпък много обичам да мия чинии  Thinking

# 120
  • София
Еми, то като ще ги изплакваш преди това, за да ги слагаш в миялната, то... по-голям мързел ще ме налегне. Аз лично съм припряна и бързам всичко да свърша, така че никога не са ме затруднявали чиниите. Но нещо, което е монотонно и бавно, да речем плетене или шиене, може да ме докара до лудост.

# 121
  • Lovec, Lovech, Bulgaria
и аз съм част от вас . много истини прочетох тук  Laughing
Да добавя за себе си.
- обичам да пътувам, разсеяна, мечтателка, не мога да лъжа, неграмотно пиша, не помня дати, имена, помниа само лица, лесно забравям ....

# 122
  • Перник
Приемате ли нови попълнения?  Blush

Интересен резултат ми даде анкетата - най-много жени стрелци с мъже водолеи  Simple Smile Значи ние с мъжО не сме уникални  Laughing

# 123
newsm10 и аз..просто обичам водата да тече по ръцете ми.. Laughing

# 124
  • Bapнa
newsm10 и аз..просто обичам водата да тече по ръцете ми.. Laughing

А аз пяната от верото  Mr. Green

# 125
  • Перник
Аз пък не обичам да мия чинии  Naughty

# 126
  • Home
Момичета, наминавайте към къщи..обещавам и пяна ще има и вода  Hug

# 127
  • Varna
Ха ха, как обичате да миете чинии ??? Аз мразя  hahaha

# 128
Еми, то като ще ги изплакваш преди това, за да ги слагаш в миялната, то... по-голям мързел ще ме налегне. Аз лично съм припряна и бързам всичко да свърша, така че никога не са ме затруднявали чиниите. Но нещо, което е монотонно и бавно, да речем плетене или шиене, може да ме докара до лудост.
Че кой изплаква чинии преди да ги сложи в миялна, нали се губи смисъла, аз поне никога не съм го правила. За мен е монотонно да сапунисвам и плакна, днес пак мих и съм в ужас до кога ще ми се налага. Никоя друга домакинска работа не ми е така гадна.

# 129
  • Home
Никоя друга домакинска работа не ми е така гадна.
Еее, а гладенето къде остава? Wink

# 130
  • Varna
Някой да ми обясни за изплакване преди миялката, че нещо не ми стана ясно, това с каква цел  newsm78

# 131
Гладенето по-го понасям, но всеки с предпочитанията си

.
Някой да ми обясни за изплакване преди миялката, че нещо не ми стана ясно, това с каква цел  newsm78
Някои го правят за да си щадят машините Crazy

Последна редакция: чт, 27 сеп 2012, 21:48 от acer

# 132
  • Varna
.
Някой да ми обясни за изплакване преди миялката, че нещо не ми стана ясно, това с каква цел  newsm78
Някой го правят за да си щадят машините Crazy
smile3555

# 133
  • София
Някой да ми обясни за изплакване преди миялката, че нещо не ми стана ясно, това с каква цел  newsm78

Не ги сапунисвам много ясно, но си изплаквам чиниите преди да ги сложа в съдомиялната машина. В стария ми дом имахме съдомиялна и всеки път си изплаквахме чиниите преди да ги сложим. Не виждам нищо странно в това, да не си слагаш чиниите с манджата в тях... Peace

# 134
  • Varna

Не ги сапунисвам много ясно, но си изплаквам чиниите преди да ги сложа в съдомиялната машина. В стария ми дом имахме съдомиялна и всеки път си изплаквахме чиниите преди да ги сложим. Не виждам нищо странно в това, да не си слагаш чиниите с манджата в тях... Peace
Остатъците от храна на боклука, съдовете в миялната, хич не си губя времето да подмивам Naughty

# 135
  • Вила Великула
запис и от мен

# 136
Привет на всички стрелци,страхотни сме Simple Smile)

# 137
  • Вила Великула

Нито си стрелец, нито познаваш много жени стрелци ,обаче правиш заключения... май си сбъркал адреса.

май наистина не познаваш жената стрелец. И на 20 и на 30 и на 40 има същия темперамент и по-добре внимавай с нас и с тези изказвания

# 138
  • Вила Великула
Никоя друга домакинска работа не ми е така гадна.
Еее, а гладенето къде остава? Wink
най-отвратителната работа

# 139
  • София

Остатъците от храна на боклука, съдовете в миялната, хич не си губя времето да подмивам Naughty

Който, както е свикнал  Hug Леля ми и тя - цял живот със съдомиялна и тя така ги слага, без изплакване

# 140

Който, както е свикнал  Hug Леля ми и тя - цял живот със съдомиялна и тя така ги слага, без изплакване

Че колко му е преди да изплакнеш да им удариш и един сапун, чак се губи смисъла да ги лангъркаш 1 час в миялната

# 141
Здравейте. И аз съм Стрелец 24.11, много обичам да пътувам, да разглеждам нови, интересни места, да се запознавам с хора, да създавам контакти и да снимам,обожавам да снимам, да правя хиляди снимки, последния път като бях на екскурзия ми се развали фотоапарата, направо побеснях не можех да повярвам, даже се разплаках, а ми идваха толкова много идеи къде и какво да снимам.В къщи изобщо не обичам да чистя, правя го само ако наистина се налага, а за домакинската работа да не говорим - просто ме е гнус да барам някакви мръсни чинии и т.н.. Пазаруването също ми е любимо, като си харесам нещо трябва да го купя на мига, трябва да го имам просто, забравих да спомена - колекционирам парфюми, подредила съм ги на видно място, да се виждат  Grinning това ми е нещо като мания.Мразя да правя нещо по задължение и да правя едно и също нещо всеки ден, не мога без разнообразие, не обичам да стоя на едно място.Ако имах възможност, бих предпочела да живея в един огромен град, мегаполис, малките градове просто ме потискат, искам като изляза на улицата да се загубя в тълпата сред непознати хора.

# 142
  • Varna
Цитат
Че колко му е преди да изплакнеш да им удариш и един сапун, чак се губи смисъла да ги лангъркаш 1 час в миялната
+1
Така де,  и аз така мисля, малко веро и са готови  Hug

# 143
  • Шумен
Хич не плакна, баш с манджата ги слагам, то като изплакна малко веро и айде.Хич няма да ги слагам в съдомиалната....
И аз не обичам монотонните занимания, сега в момента гледам бебе и добре че растат и се развиват и се случват нови неща иначе ще изпращя.В този ред на мисли с какво се занимавате, аз имах работа 8 години но такава монотонна, е работих само и единствено за пари.И в момента в който парите намаляха се махнах.Започнах друга разнообразна, ама там парите бяха малко....Иначе беше страхотна работа ама за 300лв не можеха да ме задържат.Сега като отрасне малчо се чудя с какво да се захващам.Има ли други луди като мен дето като им дойде до ръба на шапката късат и хвърлят.А и в втората работа на която бях още нещо което ме накара да напусна работа е лицемерието на колежката  #2gunfire Така не мога да живея аз, ама като гледам той света такъв е станал, та каква работа ще върша за да се чувствам добре направо се чудя.Има хора по 20-30 години ходят на работа и на такива неща като монотонност, лицемерие и т.н. не обръщат внимание.Аз не мога бе, къв такъв модел съм.... Mr. Green

# 144
  • Bapнa
И аз не мога... По принцип повечето ми колеги и колежки са ме харесвали - аз съм много общителна, но с началници почти никога не съм се разбирала. Еда моя шефка, която ме харесваше явно веднъж ми каза -"Като дойда на работа имам чувството, че ти си шефа и не ми харесва". Преди да се хвана с частен бизнес бая работни места смених. В ученическите ми години не се сработвах с учителите, че и там посмених няколко училища. Когато синът ми беше бебе цели 6 месеца стоене в къщи едва ги издържах. Непрекъснато каних някой на гости. 

# 145
  • София

Който, както е свикнал  Hug Леля ми и тя - цял живот със съдомиялна и тя така ги слага, без изплакване

Е, аз за какво говоря от първия си пост. Дето ще ги плакна и т.н., аз ще си ги и измия Wink

# 146
Запис от мен  bouquet
Половината постове които успях бегло да прегледам имам чувството, че аз съм ги писала.
А по принцип не съм от много вярващите в зодии.
Обожавам да пътувам, пазарувам. Мразя да всякаква домашна работа.
Много сбъднати мечти на всички стрелци Hug

# 147
  • Varna
И аз не мога... По принцип повечето ми колеги и колежки са ме харесвали - аз съм много общителна, но с началници почти никога не съм се разбирала. Еда моя шефка, която ме харесваше явно веднъж ми каза -"Като дойда на работа имам чувството, че ти си шефа и не ми харесва". Преди да се хвана с частен бизнес бая работни места смених. В ученическите ми години не се сработвах с учителите, че и там посмених няколко училища. Когато синът ми беше бебе цели 6 месеца стоене в къщи едва ги издържах. Непрекъснато каних някой на гости. 
sohappy

# 148
Хайде и аз тук. Декемврийски Стрелец - 18.12 Mr. Green
Първо с външни белези започвам - височка, едричка структура, зелени очи, нито много светла- нито тъмна кожа, излъчваща сексапил...абе имам чар и то какъв Laughing Не съм красавица, но не съм и за изхвърляне Crazy
Податлива съм на манипулации, малко съм страхлива, набивам си филми...абе ужас. Мразя да чистя и го правя само когато се налага, но за сметка на това обичам да готвя много- нали съм си чревоугодник LaughingТрябва да се събере бая боклук, че да се сетя да го хвърля Embarassed Обожавам да пазарувам много, мога да стоя с часове в магазините...било то хранителни или други. Гледам в работата ми да съм стриктна, но съм много разсеяна Embarassed
Имам странно чувство за хумор, понякога плаша хората, признавали са си, че доста ги стряскам ама като не могат да ме разберат кога се шегувам и кога не Whistling

# 149
 Hug

# 150
  • Варна
 newsm78 Аз пак нещо съм изостанала!Не съм получила известие за новата тема и отговарям в старата JoyАма не съм само аз smile3503 Има и други като мен!! Joy А вие тука доста сте си пописали!!Ще си го прочета после!Та и тука да отправя предложението си!Наближава и нашия месец,да вземем да се пробваме да спретнем една варненска среща и ако успеем,можем да я разширим повече с ханманлъците ни!!Щото като чета май са малко тези дето не са по-пътуванията!! newsm78
Кажете си мнението!!Ще е интересно на живо да обменим опит!!

# 151
  • Bapнa
newsm78 Аз пак нещо съм изостанала!Не съм получила известие за новата тема и отговарям в старата JoyАма не съм само аз smile3503 Има и други като мен!! Joy А вие тука доста сте си пописали!!Ще си го прочета после!Та и тука да отправя предложението си!Наближава и нашия месец,да вземем да се пробваме да спретнем една варненска среща и ако успеем,можем да я разширим повече с ханманлъците ни!!Щото като чета май са малко тези дето не са по-пътуванията!! newsm78
Кажете си мнението!!Ще е интересно на живо да обменим опит!!

Аз ще дойда Simple Smile

# 152
  • Юпитер- Сатурн
И аз ще се запиша. Декемврийски стрелец съм- 09.12. Много обичам пътуванията (вчера със сина ми си спретнахме еднодневна разходка с влак и рейс до Благоевград  Grinning), стига да са с правилния човек. Мразя да седя на маса и да пия кафе с часове. Обичам да се смея и движа. Определено не мога да лъжа. За разлика от други стрелци обичам да плета и бродирам. Обичам край мен да е чисто, но ако може някой друг да чисти ще е най-добре  Simple Smile.

# 153
И аз ще се запиша. Декемврийски стрелец съм- 09.12. Много обичам пътуванията (вчера със сина ми си спретнахме еднодневна разходка с влак и рейс до Благоевград  Grinning), стига да са с правилния човек. Мразя да седя на маса и да пия кафе с часове. Обичам да се смея и движа. Определено не мога да лъжа. За разлика от други стрелци обичам да плета и бродирам. Обичам край мен да е чисто, но ако може някой друг да чисти ще е най-добре  Simple Smile.
Това с чистенето важи май за всички зодии жени!! Peace

# 154
  • В средата на времето

Не за всички. Попитай някоя Дева Grinning

# 155

Не за всички. Попитай някоя Дева Grinning
Сестра ми и приятелката ми  са Деви!И двете ги мързи повече от мене да чистят!Това обаче не ме успокоява! Peace

# 156
  • Юпитер- Сатурн
Цитат
И двете ги мързи повече от мене да чистят!Това обаче не ме успокоява! Peace
То мен не ме мързи толкова, колкото след като почистя ако може всичко да си остане така най- щъ е добре  Joy, за поддържащата роля не ме бройте.  Simple Smile

# 157
  • WTA и КиТ
Скоро открих туитър и този акаунт винаги ми оправя настроението: https://twitter.com/WeSagittarius
Може да се чете и без регистрация  Peace

# 158
  • в усмивката на времето
Хайде, да се преброим Стрелците,които имат РД на толкова коментираната дата 21.12. Аз съм една от рожденичките

# 159
  • Home
Хайде, да се преброим Стрелците,които имат РД на толкова коментираната дата 21.12. Аз съм една от рожденичките
Аз бях на 12.12.12  Peace

# 160
  • София
Я да попитам, каква зодия е мъжът, който ни е***а майката? Аз съм за близнаци... Mr. Green

# 161
Аз съм днес  Grinning
Теичка -рак според мен..

# 162
Я да попитам, каква зодия е мъжът, който ни е***а майката? Аз съм за близнаци... Mr. Green
Много са,да им.го  Laughing....,то не са Близнаци,Козирози,Овце и т.н.... Joy

# 163
  • Перник
Много са,да им.го  Laughing....,то не са Близнаци,Козирози,Овце и т.н.... Joy

Мога да добавя Водолей  Peace

# 164
И аз съм Стрелец .Обичам да чистя и да подреждам , да готвя ... ненавиждам шиенето и гладенето , но ги правя .ММ е Везна , милият все на Стрелци попада - сестра му , бившата , аз , щерката ...

# 165
За баща си ли питаш

# 166
  • София
За баща си ли питаш

Естествено, че за него, ти да не си помисли друго?

# 167
  • София
За баща си ли питаш

Ахахаха Simple Smile

Аз нямам много опит. Живея 13 години вече с Козироговодолей и съм много щастлива.
Мъжът близнаци в повечето случаи е голям гад, независимо дали става въпрос за жена стрелец или други.

# 168
 lovekiss  Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пн, 14 яну 2013, 21:15 от Койна

# 169
Здравейте и от мен "стрелкини"!  Wink
Прочитайки темата, макар и малко старичка реших и аз да се включа, то характеристиките не са се променили, повечето коментари все едно аз съм ги написала, мнение което често виждам тук...
Та, да се отбележа и Аз, не можах да се сдържа, нещо съвсем типично за мен, това, което мога да дам като определение за себе си е следното, но съм сигурна че не съм се открила и на 5 процента и ще има още много да уча, но да се върна към темата: импулсивна, темпераментна, непостоянна, мнението ми се мени всеки ден, дори всеки час, според настроението, което също е толкова променливо... оставам с впечатление, че това е така поради постоянната ми нужда от разнообразие и когато не го получавам от външния свят, то несъзнателно си го създавам във вътрешния, абе сложна работа, но сякаш започнах да свиквам със себе си и типично за мен, да гледам от положителната страна. Още мога да кажа изключително, отвратително директна, понякога даже в повечето случаи някой ми се засяга за нещо, което аз час след като съм го казала вече не го помня, дори не ми е интересно, само хората, които ме познават достатъчно добре и отблизо знаят как стоят наистина нещата, та то и затова ме търпят, макар че точното определение което чувам честичко е "имаш отвратителен характер" хахаха, нещо което приемам с голяма усмивка и разбира се съм абсолютно съгласна, но пък си е мой и си го обичам точно такъв, какъвто е... Що се отнася до връзки - сложна работа!  Praynig Като получа нещо и вече хуквам да търся нещо по-интересно, освен ако разбира се върха, който съм покорила не е изпълнен с препятствия, които да продължа да преодолявам, стане ли скука - дим да ме няма! Не се гордея с това си качество, но явно ми е в природата - не мога да бягам от себе си, я  Crazy Та, ще се радвам ако възродим темата, ще ми е приятно да продължим да "борим" себе си в този чудесен форум! Поздрави на всички съмишленички...  Hug И само да добавя, много чаровни сме беее, център на компанията, остроумни и принципно се разбираме с почти всички хора, стига да не са лицемерни и лъжливи, нещо което рядко бъркаме.  Peace Sunglasses

# 170
  • Варна
Ех, че интересна тема. Странно защо я откривам  чак сега. И аз съм стрелкиня. Каквото прочетох се отнася и за мене. Няма да допълвам нищо. Харесвам си се много такава каквато съм и въпреки желанията на мъжо да ме промени нищо не става  Laughing Laughing

# 171
Най-хубавата зодия!  Mr. Green  За нашата зодия мога да кажа само едно- имаме от всичко по много!

И мъж Стрелец си имам!  Heart Eyes
Как да обичам някой от друга зодия,като тази е най-хубавата!  Joy

# 172
  • Varna
Най-хубавата зодия!  Mr. Green  За нашата зодия мога да кажа само едно- имаме от всичко по много!

И мъж Стрелец си имам!  Heart Eyes
Как да обичам някой от друга зодия,като тази е най-хубавата!  Joy
newsm10  202uu

# 173
Искам да побутна малко темата  Wink Много от нещата откривам за себе си-и аз съм представител на Стрелец.
 Едно нещо не разбирам, понеже не считам опита си с дълги връзки за голям и ще попитам вас- другите от тази зодия:
Ревността при жените Стрелец- какво мислите има ли я, в какви количества и може ли да се причисли към характерните черти на зодията?
Още един въпрос: Някъде сред коментарите попаднах на един, в който мацката казваше нещо от сорта, че в работата сме такива, че не обичаме да имаме шефове и малко се изявяваме като такива.Трябва да има сякаш постоянна потребност от нас, което ни предразполага да мислим,че дори сме по-кадърни от нашите лидери и заслужаваме мястото им?
 Hug

# 174
Да се присъединя към вас, Стрелкиня до мозъка на костите си, родена на 29.11.

По отношение на ревността, поне при мен и там положението е променливо. Може много да ревнувам в даден момент, а после да реша великодушно, че човекът има право на лична свобода, така както аз държа на моята собствена и да го раздавам по-широкоскроена. После пак да залитна в луда ревност и импулсивната ми природа да ме накара да изпадна в другата крайност, но обикновено за кратко. В общи линии след първоначалния импулс на залитане в поредната силна емоция, гледам да приемам всяко нещо по-философски и оптимистично.

За шефовете - ми вярно си е. Търпя ги по неволя.  Grinning А ако са някои тесногръди и несправедливи, определено забравям, че са шефове и импулсивната ми природа отново взема връх. Така един шеф навремето два пъти ме уволнява, защото съм му крещяла и съм била забравила кой е шефът  Joy А аз бях изпаднала в такова зверско възмущение от някаква несправедливост, че хич не се усетих в онзи момент, че на шефа не е редно да се караш, по-скоро е логично да е обратното.  hahaha
После ме връщаше, де. Явно всеотдайността  ми и това, че влагам жар в работата си, стига да ми е интересна, ме е спасявало.

Последна редакция: вт, 25 мар 2014, 20:34 от Kikonka

# 175
  • Перник
Да се присъединя към вас, Стрелкиня до мозъка на костите си, родена на 29.11.

По отношение на ревността, поне при мен и там положението е променливо. Може много да ревнувам в даден момент, а после да реша великодушно, че човекът има право на лична свобода, така както аз държа на моята собствена и да го раздавам по-широкоскроена. После пак да залитна в луда ревност и импулсивната ми природа да ме накара да изпадна в другата крайност, но обикновено за кратко. В общи линии след първоначалния импулс на залитане в поредната силна емоция, гледам да приемам всяко нещо по-философски и оптимистично.

За шефовете - ми вяряно си е. Търпя ги по-неволя.  Grinning А ако са някои тесногръди и несправедливи, определено забравям, че са шефове и импулсивната ми природа отново взема връх. Така един шеф навремето два пъти ме уволнява, защото съм му крещяла и съм била забравила кой е шефът  Joy А аз бях изпаднала в такова зверско възмущение от някаква несправедливост, че хич не се усетих в онзи момент, че на шефа не е редно да се караш, по-скоро е логично да е обратното.  hahaha
После ме връщаше, де. Явно всеотдайността  ми и това, че влагам жар в работата си, стига да ми е интересна, ме е спасявало.

И аз съм на 29.11. Ама изобщо не ревнувам. По-скоро съм на принципа "Ако обичаш някого, дай му свобода". И на шеф не съм викала...засега  Twisted Evil Но аз по принцип не викам - каквото имам да казвам, го казвам тихо и спокойно.

# 176
И аз съм на 29.11. Ама изобщо не ревнувам. По-скоро съм на принципа "Ако обичаш някого, дай му свобода". И на шеф не съм викала...засега  Twisted Evil Но аз по принцип не викам - каквото имам да казвам, го казвам тихо и спокойно.

Явно аз съм от по-емоционалните и импулсивни Стрелци.
И аз вече съм по-сдържана и уравновесена, особено с шефовете, отколкото на младини, но несправедливостите винаги ме карат да запаля от четвърт.

# 177
Това за справедливостта може би също е такава черта на зодията. Аз полудявам от несправедливост, нечестност, особено в отношенията си с хората. Друго, което ми направи впечатление- не приемаме критика, даже се засягаме от такава! За работата го забелязах скоро и е обвързано точно с несправедливост и хора,които са били над мен като позиция, а аз съм вършела и тяхната работа и просто по този начин изгубих всякаква мотивация да работя на пълни обороти!  Laughing

# 178
Това за справедливостта може би също е такава черта на зодията. Аз полудявам от несправедливост, нечестност, особено в отношенията си с хората. Друго, което ми направи впечатление- не приемаме критика, даже се засягаме от такава! За работата го забелязах скоро и е обвързано точно с несправедливост и хора,които са били над мен като позиция, а аз съм вършела и тяхната работа и просто по този начин изгубих всякаква мотивация да работя на пълни обороти!  Laughing

ММ все ми опява, че не търпя критика, май е прав  Embarassed Ама май Стрелците наистина все сме компетенти във всичко, все си мислим, че постъпваме най-правилно от всички...

За работата съм по същия начин като теб, Tetinka, поради тази причина и аз вече съм демотивирана и не си давам много зор, което пък от своя страна пак ме дразни, защото не съм такава по принцип и обичам да съм всеотдайна и съвестна, а така изпадам във вътрешна дисхармония.

# 179
  • Перник
Вярно е, че не търпим критика  Embarassed

# 180
  • София
Вярно е, че не търпим критика  Embarassed

Абсолютно!

# 181
  • София
Който си позволи да критикува стрелец бива сдъвкан и изплют после.Винаги съм се чудила на майка ми, защо ме критикува като знае как ще реагирам.

# 182
Що се отнася до ревността, да си призная ревнивичка съм, но работя по въпроса от доста години, а и имайки предвид, че обичам свободата, стигнах до извода че щом аз я изисквам, то трябва и да я давам Wink)) Та в този ред на мисли, в момента май повече ревнувам предмети.... като колелото си примерно хахахаха, виж за партньорите или приятелите трябва да са истински такива, а ако са то означава, че ме познават добре и не би се стигнало до ревност /надявам се/ Wink)))
А за работата - ми да така си е, където и каквото и да съм работила от мен просто лъха достойнство и непримиримост към разни чинове и подобни глупости, самата дума "подчинен" ме дразни /меко казано/, та винаги съм започвала работа с условието "за мен всички са равни и сме тук за да вършим работа, а не да се подчиняваме" Simple Smile)))) Иначе наистина сме добри, в това което правим, стига да ни харесва, а ако не е така нещата стоят маааалко по-различно, аз лично предпочитам работата ми да е динамична и интересна, както и полезна за обществото по някакъв начин, иначе се чувствам безполезна и окована във вериги и се стремя да избягам възможно най-далеч....  Sunglasses Критика казвате - мммм дааа, приемам я само ако съм съгласна с нея  Grinning

# 183
  • Юпитер- Сатурн
В последните няколко поста, като че ли говорите за мен  Laughing . А, аз в зодии не вярвам. Май ще си ревизирам възгледите  Grinning

# 184
Изниква ми още един въпрос, може и да е коментиран тук, не знам.
Както много хора казват тук, "Не вярвам в зодии, а все едно мен описвате, ще взема да повярвам..." Laughing - Знам, че за връзките "зависи от човека", но с кои представители на други зодии сте/ се чувствате най-добре, с кои- не? Различно ли се чувствате с различните "мамини хубавци" от другите зодии?  Hug

# 185
  • София
Най-много съм обичала скорпиони, и най-много са ме наранявали. Девите са ми безумно скучни, въпреки че биха могли да бъдат добри родители. С везни се разбирам много добре, но не и на емоционално ниво, тъй като те са забавни, но само привидно, и с тях ми доскучава. С водолей съм била- много всеотдаен, може би щяхме да сме щастливи, ако не бях твърде млада тогава. Стрелците са ми прекалено самовлюбени и амбициозни. Лъвовете ме привличат, и аз тях, но нещо губим интерес един към друг след кратко време, не знам защо така се получава, би трябвало да е обратното. С овен, козирог,риби, телец и рак не съм била. Близнаците са ми прекалено драматични и с доста голямо самочувствие, с две думи и те ме дразнят. Абе нямам угодия, но мисля, че с мъж рак ще ми бъде най-добре. Усещане...
Така хаотично написах по-горното, че и аз си се чудя... Но важното е, че ще ме разберете  Mr. Green Hug

# 186
Аз лично добре се разбирам с повечето зодии, що се отнася до приятелски взаимоотношения, но в по-интимен план, чуя ли че мъж е зодия рак - бягам надалеч, с водолея нещата са средно положение, лъвове харесвам, огнени са, но наистина понякога са ми скучни, мъжете стрелец особено ме дразнят, макар че имаме много допирни точки, но някак не се допълваме, а по-скоро си приличаме... Виж със скорпионите нещата са огнени, ама от много огън, накрая само дим Wink)) Деви - абсурд, прекалено са ми "нежни" в емоционален план :)P Но не трябва да забравяме, че и асцендента си оказва голямо значение в допълнение към основната зодия, така че гореспоменатото не е категорично Wink

# 187
  • Токио
От гледна точка на зодиака, би трябвало да си подхождам най-добре с огнените зодии овен и стрелец. И като се замисля е така. Най-добрите ми изживявания са били с жени стрелец. Близък темперамент, спонтанност, еднакви желания, много страст, хармония, добър секс, добра комуникация, добра емоционална връзка, желание да прекарваме времето си заедно, като двете половинки на едно цяло. И с овните се разбирам идеално, но с тях имам повече опит само като приятели. Та, добре ли е жена стрелец да бъде твоя жена? Малко по-чувствителни и крехки са от овните, не са толкова войнствени. Но тези с които съм бил бяха емоционално нестабилни и непостоянни, което ме е спирало да се задълбоча във връзката ни.

# 188
  • София
Бих добавила и, че освен по-умерени от овните, сме по-разумни в почти всяко отношение, най-вече емоционално.

# 189
  • Пловдив
Мен пък, не знам защо, все са ме привличали Близнаците , и като приятели и в интемен план също. Мъжът ми и той е Близнак, но са си коварнички и трябва да се внимава с тях Simple Smile))

Иначе и аз съм много импулсивна, не търпя критика, не обичам да готвя, чистя и подобни скучни занимания, но пък обичам да ми е чисто и подредено..Също не търпя строги и некоректни шефове, и аз също съм имала разправия с един шеф, беше малко грозна работа...Обичам работата ми да е динамична и интересна и да нямам ограничено работно време Simple Smile) Обичам да пътувам и понякога дори ми се иска да живея в каравана и да обикалям света Simple Smile)) Мога да си сменям местоживеенето без проблем, бързо ми омръзва на едно и също място Simple Smile)

Последна редакция: нд, 25 май 2014, 16:46 от ivka ♥ 007

# 190
Здравейте!
Не съм зодия Стрелец, но я харесвам много!
Жените сте супер и повечето написани горе неща, да не кажа всички, са верни.
Пиша тук, за да ви кажа, че вие поне си признавате, че не търпите критика, докато мъжете Стрелец - не Grinning
Ходила съм 5 години с един и това беше ЕДИНСТВЕНОТО, което ме отказа от него.
Никога "не губи" спор... По едно време го ударихме на басове на по каса бира (бяхме на по 20-30) и, когато с удвояване на следващия бас, докарах до 16 каси в моя ползва, се усетих, че няма сми Simple Smile
Много е трудно с такъв човек и аз лично не успях. Водолей съм. После всички ми казваха как съм сбъркала, "загубила", но аз си знам колко ми костваше да скъсам с тоя човек и, боя се, пак бих.
За секс обаче са невероятни... но oсвен него има и други неща Grinning

# 191
  • Перник
vasilenae, и водолеите не сте лесни - мъжът ми е такъв. С него на глава трудно се излиза. Както аз не търпя критика, така пък той постоянно ме поучава, щото нали вие знаете всичко по-добре от другите  Crazy