Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 ноем. 2011, 23:21 ч.

ГЛАВОБОЛИЕ?

• 323
  • 3
  •   1
Отговори
При силно главоболие,прави ли се ренгенова снимка на главата?очния така ми каза след прегледа да не е от очите.

# 1
При силно главоболие,прави ли се ренгенова снимка на главата?очния така ми каза след прегледа да не е от очите.

Доколкото зная скенер се прави при съмнение за мозъчен тумор. Дали и по други причини го правят, нека някой ако знае да каже.

Измериха ли очното Ви налягане? Колко беше? Точно в този момент имахте ли главоболие?

# 2
Измериха ми всичко и казаха,че не е от очите главоболието и невролога да каже дали е нужно рентген на глава,не скенер.За обикновена снимка става на въпрос и се чудя тя какво може да покаже?

# 3
За да не правя нова тема искам да попитам тук,някой ако му се е случвало.Става на въпрос,че съм си диабет,но изпитвам непрекъснат студ,и на топло ръцете ми са ледени,а навън въобще не си усещам тялото.Именно тогава и главоболието ми настъпва и си мисля,да не би да нямам уросяване?като си меря температурата сутрин винаги е 35,5,а по-късно стига до 36.Това го правя във връзка със щитовидната жлеза,някъде четох,че ако сутрин преди ставане ти е по-ниска от 36,4 значи има намалена функция на жлезата.Пускала съм си ФТ4 и ТСХ.ТСХ беше 1,23,а фт4 20,24.Резултатите са в границата на нормата.фт4 границата беше до 22.Възможно ли е от отслабването от захарта да усещам този студ и болки в мускулите?

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт