Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 ноем. 2011, 17:06 ч.

ЗА Sunset Resort Поморие

• 2 394
  • 11
  •   1
Отговори
Моля за мнение за комплекс Sunset Resort в Поморие, ако някой го е посещавал през лятото или през зимата.
Благодаря Ви.

# 1
Невероятен комплекс е. Препоръчвам ти го! Лично аз предпочитам блок C.
Питай какво те интересува.

# 2
  • В.Търново
И аз много харесвам Сънсет Ризорт,но са много високи цените там,особенно като си на Ол инклузив....мисля,че надминава и хотелите в Кушадасъ по цени,но за качество на обслужването не мисля,че са нещо повече.В смисъл,твърде много искат за комплекса,но е красиво,определено!

Миналата година и аз се интересувах от мястото,но прецених,че наистина искат много пари,до като има също много добри хотели по Черно море на по-ниски цени от тези на Сънсет.

Цената за двама и то в неактивен сезон само със закуска е към 300лв. + още 120лв. доплащане за ол инклузив стават 420лв.,и ако има и деца и се доплати за тях.... ooooh! и това е на ден....

Ще следя темата.

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 11:49 от rosinauzunova

# 3
Платих 3-дневен пакет за Нова година.
Ще пиша отзиви.

# 4
  • Бургас
И аз си мисля да празнуваме НГ там. И е близичко и ми допада доста като условия.
Аля, ще се радвам да споделиш  Peace Защо точно блок C  Embarassed   bouquet

# 5
"Блок C" или "Сигма" е най-голямата сграда от комплекса - 13 етажа е.
Лично мое мнение е че не си заслужават парите. Комплексът е много красив и на първа линия на морето обаче точно сега ще умреш от скука. Просто няма какво да правиш - няма и едно забавление освен един боулинг който може и да не работи по-това време. Освен това е далеч от града и не можеш да се разходиш пеша, а трябва да взимаш такси.

# 6
И аз си мисля да празнуваме НГ там. И е близичко и ми допада доста като условия.
Аля, ще се радвам да споделиш  Peace Защо точно блок C  Embarassed   bouquet

Здравей.

Ако ще ходиш там, мястото на което бихте имали най-много забавления, което е най-красиво и луксозно, е блок С или Сигма. Има го подробно описан на сайта им с добър снимков материал.
Верно е, че зимата няма много какво да се прави и лично аз не подкрепям идеята за ходене на море през зимата. Мястото е прекрасно за почивка лятото. Но ако ще давате тези пари за Нова година там...на ваше място бих отишла на почивка в чужбина. И то за половината от тези пари.
Красиво е, луксозно е, но е неоправдано скъпо.
Бях представител на външна фирма докато се строеше целия комплекс и с чисто сърце мога да кажа, че са налети много пари там. Но си е летен комплекс. Мисля, че ще се разочаровате.

# 7
Никъде където съм ходила не ми е било скучно. Въпрос на желание и организация.
В краен случай, ако е толкова много безинтересно, ще отскочим до Бургас. Нали е само 20 км.......Simple Smile
Не знам как  очаквате да е евтино в 5-звезден комплекс на морето?
По въпроса за чужбина съм на по-различно мнение. За там има много скрити разходи и накрая като се тегли чертата ще излезе същата сума, но в евро.

# 8
Никъде където съм ходила не ми е било скучно. Въпрос на желание и организация.
В краен случай, ако е толкова много безинтересно, ще отскочим до Бургас. Нали е само 20 км.......Simple Smile
Не знам как  очаквате да е евтино в 5-звезден комплекс на морето?
По въпроса за чужбина съм на по-различно мнение. За там има много скрити разходи и накрая като се тегли чертата ще излезе същата сума, но в евро.

Хей,
не искам да ти развалям новогодишната нощ. Напротив. Въпрос на желание и нагласа е всичко. Споделих, че аз не бих отишла там, а предпочитам в чужбина. Но аз съм бургазлийка и Поморие за мен не е почивка.
Пожелавам ти чудна и незабравима Нова година в Сънсет =)

# 9
# 10
Ако си отседнал там лятото разрешено ли е да си поканиш гости отвън да си пиете питието или да си лежите на басейна?

# 11
  • В.Търново
Ако си отседнал там лятото разрешено ли е да си поканиш гости отвън да си пиете питието или да си лежите на басейна?
За безплатен басейн по хотелите не съм чувала да има.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт