Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 ноем. 2011, 09:58 ч.

За повече щастливи майки в България!

• 1 480
  • 28
  •   1
Отговори
  • София
НА 26.11.2011 година пред Народното събрание с начален час 11.00 ще се проведе митинг - шествие под наслов "За повече щастливи майки в България".Нека се постараем да сме много повече, да има абсолютно медийно отразяване и да не оставим нещата така. МОЛЯ ДА ДОЙДАТ ВСИЧКИ , КОИТО СА ЗАГРИЖЕНИ ЗА СЕБЕ СИ, СЕМЕЙСТВОТО СИ И ХОРАТА ОКОЛО ТЯХ. НЕКА ПРОМЕНИМ ТОВА КОЕТО СЕ СЛУЧВА В ТАЗИ ДЪРЖАВА! БЪДЕТЕ ТОЗИ ПЪТ ПО ОТГОВОРНИ! ЧАКАМ ВИ!!!!     http://www.facebook.com/event.php?eid=291229224233389-това е линк към групата!!!!!                        

Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 16:07 от mima1977

# 1
  • София
Това е линк към моя профил  Mr. Green
Има нещо сгрешено. Всеки, който го отвори,
ще влиза в профила си.

# 2
  • При хората, които обичам
Не всички майки имат фейсбук.
Би ли обяснила (вкратце) за какво става дума?

# 3
  • София
Да бих обяснила разбира се HugСтава въпрос за лекарските грешки и немарливост в родилните домове!С две думи"Нека няма починали родилки или бебета,поради лекарски грешки и безхаберие"!Не знам защо линкът така се отваря явно нещо Фейсбук пак има бъг,групата се казва"За повече щастливи майки в България"

Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 15:37 от mima1977

# 4
  • SF
Ако искате някой да ви вземе насериозно, поне се постараяте да е написано грамотно.
Не съм майка, но неграмотници не взимам под внимание.

Иначе, успех.

бъзхъберие, божкей  #Crazy

# 5
  • Варна
Ако Дейв Ломбардо трябваше да ражда - свят нямаше да има.

Дейв, ако човек е не до там грамотен, има ли граждански права? Например, право на качествена здравна помощ?

# 6
Ако Дейв Ломбардо трябваше да ражда - свят нямаше да има.

Дейв, ако човек е не до там грамотен, има ли граждански права? Например, право на качествена здравна помощ?
При такива апели, да ми се пише и говори за правопис и пунктуация е направо не смешно , а жалко

# 7
  • SF
Той права си има, но аз не искам да ги обиждам безцелно, а да ги накарам да помислят и да си оправят грешките. Не заради мен или някой като мен, дето само се чуди за кво да се заяде, ами заради аудиторията, към която е отправен този призив.
Ако вие имате посредствени изисквания и не ви притесняват неграмотни каузи, следвайте ги.
Но навън е пълно с начетени хора, които подминават неграмотните изблици с пренебрежение и така идеята е обречена на неуспех.

Това е.
Иначе, всеки има право да е прост и неграмотен.

# 8
  • София
Сори, ама и на мен ми се забиха некоректно написаните думи като нож. Когато човек иска нещо и протестира за нещо,търси си правата, трябва да е достатъчно грамотен. Или поне този, който призовава, да е достатъчно грамотен....

Пише се:
немАрливост,
безхАберие

djoleva, никой не простестира срещу темата. Тя е достатъчно сериозна и болезнена. Но според мен не бива да се допуска някой неграмотен правописно да агитира, за каквото и да е. Просто изглежда несериозно и опорочава и омаловажава иначе толкова сериозен протест.

Според мен всеки има абсолютното право на качествено здравеопазване, независимо от социален статус, образование или каквото и да било. Така че съвсем не съм съгласна с Мишона, че щом някой не може да пише правилно, няма право на добри лекари. Пълна простотия.

# 9
  • Варна

Така че съвсем не съм съгласна с Мишона, че щом някой не може да пише правилно, няма право на добри лекари. Пълна простотия.
Простотия е да твърдите, че трябва да си образован, за да протестираш.
Всеки има право на протест, щом са нарушени гражданските му права.
Всеки има право на простест срещу лекарската немарливост и безхаберие, нищо, че не се е формулирал и изразил грамотно.

И, значи, не ви се набиват като с нож умрелите бебета и родилки, а правописа на съфорумката Х, която е решила да отстоява гражданската си позиция да е обгрижена качествено докато ражда, за да не умре като сестра си.

# 10
Сори, ама и на мен ми се забиха некоректно написаните думи като нож. Когато човек иска нещо и протестира за нещо,търси си правата, трябва да е достатъчно грамотен. Или поне този, който призовава, да е достатъчно грамотен....

Пише се:
немАрливост,
безхАберие

djoleva, никой не простестира срещу темата. Тя е достатъчно сериозна и болезнена. Но според мен не бива да се допуска някой неграмотен правописно да агитира, за каквото и да е. Просто изглежда несериозно и опорочава и омаловажава иначе толкова сериозен протест.

Според мен всеки има абсолютното право на качествено здравеопазване, независимо от социален статус, образование или каквото и да било. Така че съвсем не съм съгласна с Мишона, че щом някой не може да пише правилно, няма право на добри лекари. Пълна простотия.
Не, аз не казвам , че се  протестира срещу темата. Според мен всеки има право да агитира независимо от грамотността. Мисълта ми беше ,че  само по себе си случващото се е толкова сериозно и страшно че правописа е най - малкото зло
 А и никой не е застрахован от допускането на правописни грешки, били те и груби

# 11
  • София
Е ако това е проблема постът ми е редактиран,моля да бъда извинена,че в момент на болка и ярост не съм помислила за правописът си!Аз все пак не агитирам,само информирам за предстоящото събитие!Благодаря все пак,че е оценено правото ми да бъда ПРОСТА и НЕГРАМОТНА  bouquet

Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 15:50 от mima1977

# 12
  • София
 mima1977, не се обиждай на Дейви - той си е цаптан през устата, но е безкрайно добронамерено и свястно създание.  Wink не че му трябва адвокат, но държах да кажа това. Mr. Green

Благодаря ти за поканата - аз ще се постарая да дойда. Все пак протестът е изключително сериозен по един от крайно наболялите въпроси. И понеже става въпрос за човешки животи по две, причината за протеста става многократно по-тежка от многото други.....  Hug

# 13
  • София
Ето я групата за София:
http://www.facebook.com/events/291229224233389/

Организира се и в други градове
http://www.facebook.com/search/results.php?q=%D0%97%D0%B0%20%D0% … cus=1321973434979

# 14
  • София

Така че съвсем не съм съгласна с Мишона, че щом някой не може да пише правилно, няма право на добри лекари. Пълна простотия.
Простотия е да твърдите, че трябва да си образован, за да протестираш.
Всеки има право на протест, щом са нарушени гражданските му права.
Всеки има право на простест срещу лекарската немарливост и безхаберие, нищо, че не се е формулирал и изразил грамотно.

И, значи, не ви се набиват като с нож умрелите бебета и родилки, а правописа на съфорумката Х, която е решила да отстоява гражданската си позиция да е обгрижена качествено докато ражда, за да не умре като сестра си.

На финала май ще се окаже, че сме на едно мнение, ама не сме се разбрали.... Joy
С 2 ръце подкрепям протеста - каузата си заслужава 100%, както казах и преди. Ако не ме лъже паметта обаче по същото време (и дата) ще има и протест за шистовия газ.
Не съм казала, че трябва да си образован, за да протестираш. Но хората, които са начело на протеста, трябва да са.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт