домашен тест за бременост

  • 38 646
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
знаели някой и дали е чувал за дамашен тест за бременост ,понеже съм от малък град и тук апеките не работят а ме съмнява че съм бременна все ми се гади подут корем ит.н ако знае някой да каже  newsm78 newsm78

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Няма такова чудо на природата Rolling Eyes или поне аз незнам.
Мисля, че беше миналата година но бяха казали със сутришна урина и сода...ако содата кипнела или ако станела на парцали не помня значи си бремена Sickедно момиче от тук го пробва върху мъжа си и резултата беше - бременен мъж Mr. Green
Така, че аз незнам за такъв тест.
Прочети признаците за бременост и помисли дали ги имаш...макар, че на всяка жена са различни.
И като сте малък град нямате ли денонощна аптека newsm78

# 2
  • Мнения: 4 362
знаели някой и дали е чувал за дамашен тест за бременост ,понеже съм от малък град и тук апеките не работят а ме съмнява че съм бременна все ми се гади подут корем ит.н ако знае някой да каже  newsm78 newsm78

Можеш да изчакаш утре или вторник за да си купиш тест,едно време се съмнявам по такъв начин със соди да са проверявали бременност пак са ходили на бабички акушерки.
По добре си изчакай  Grinning

Последна редакция: нд, 25 дек 2005, 17:41 от Дея

# 3
  • Мнения: 9 063
Домашен тест за бременност- на опаковките на повечето тестове пише че са за домашна употреба. Друго не мога да ти кажа. А, изчакай до утре, купи си тест. За една нощ нищо няма да стане Wink

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Домашен тест за бременност- на опаковките на повечето тестове пише че са за домашна употреба.
То девойчето явно пита за нещо бабешко да се разбере дали е бременна newsm78

# 5
  • Мнения: 4 362
Ми най добре е да се направи тест със сутрешната урина.
Но ако закъснението е от 3-5 дни можеш по всяко време на денонощието  Rolling Eyes
Успех да е това което искаш

# 6
  • Мнения: 9 063
Абе най-добре със сутрешна, за всеки случай просто Grinning

# 7
  • Мнения: 9 063
Колко дни ти е закъснението?

# 8
  • Мнения: 50
Аз правих три теста следобед понеже нямах търпение и трите ми показаха положителен резултат. иначе казват, че сутрин е по-добре, но според мен няма значение.

# 9
  • Мнения: 9 063
иначе казват, че сутрин е по-добре, но според мен няма значение.

Естествено че има значение, иначе нямаше да го измислят. А значението е следното: в сутрешната урина съдържанието на хормона на бременността е  по-високо и се открива по-лесно. Това е важно особено когато има малко закъснение- например, ако тест ще се прави на първи ден от закъснението. Ако бременността е напреднала, много ясно че ще покаже по всяко време.

# 10
бимба, направи лио теста?? Какъв е резултата??!?!?!??! newsm78

# 11
  • Мнения: 5 313
Надявам се да е положителен. newsm10 newsm10 newsm10

# 12
  • Мнения: 2 381
Определено с първата урина.Пожелавам ти  EFP Grinning

# 13
  • Мнения: 164
ами резултата бе отрицателен аз хем си знам, че  не се получава  и но пак да опитам с тест за да не губя надежда защото на Коледа ставали чудеса.Но така е  Hug Hug

# 14
И аз да се включа.Та за бабиния метод със содата бикарбонат. Rolling Eyes Shocked ShockedИзпишках се върху малко сода итя като започна да шупва,да се пени......направо се смаях.Извиках веднага комшийката ми,но при нея не стана нищо особено.Някоя от Вас пробвала ли е този метод?Питам от любопитство.Едва ли означава бременност. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт