Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 23 ноем. 2011, 10:46 ч.

проблем след примолут нор5

  • 412
  • 1
  •   0
Отговори
  • Мнения: 38
Здравейте!

Бих искала да ви помоля за съвет. Вчера пих два пъти по една таблетка от примолут нор 5 и усетих след втората нещо като изтръпване на лявата ръка, днес също го усещам. Не мисля, че съм си въобразила. Според листовката не е нормално. Да псра ли лечението сега и какви мерки да приема?
Много благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 440
Здравейте,

Предоставената от вас информация е твърде оскъдна и неясна. От описаното от Вас не може да се даде почти никакво медицинско становище без пряк преглед и консултация. Преди всичко е важно да се направи забележката, че приемът на хормонални препарати трябва да се консултира и да бъде назначен от специалист гинеколог.

С най-добри пожелания,
Екип на АГ болница "Д-р Щерев"

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт