Петъчна - изборно-академична

  • 7 553
  • 223
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 219
Чувствам се нищожно безпросветна в това общество Embarassed Отивам да се срамувам на първия ред Confused

ти пък! Що си признаваш!!!

# 31
  • Мнения: 3 736
Уважаема колега Боже, като казвате "съдържание", какъв точно смисъл влагате в думата? Питам за да зная дали да се полаская от изказаното по-горе от Вас мнение или да се потисна и обидя, че съм Ви напълнила (не Вас лично, разбира се, сакън и анатема) с празнота...

tzarina, не е много трудно ако си обременен от купища високопарни понятия, зад които често стои неясна и нестройна мисъл.  Mr. Green

Ване, ами размишлявай на глас, де. Не си стискай мислите само за теб си.  Laughing

Да ме прости лекторът, прекалих с емотиконите.

# 32
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 630
Чувствам се нищожно безпросветна в това общество Embarassed Отивам да се срамувам на първия ред Confused

ти пък! Що си признаваш!!!

Ми как що, днес съм изкуствен интелект Embarassed

# 33
  • София
  • Мнения: 6 219
Не мога да разсъждавам на глас, тъй като разни изпарения са размътили личния ми Световен Форумен Дух до степен, в която нищо духовно не може да запълни празнотата, изпразнена от съдържание. И като един виден Демонолог в свободното ми време някак не върви да представям собствените си тежнения по въпроса Светият Форумен Дух обикновен Дух ли е или Божество от по - висш ранг.

# 34
  • София
  • Мнения: 12 041
Уеуе, що народ се набутАл у А група. Нема лошо, гответе, уекцията че е в 9 часо. Баш мозъко иде, немой да се пуашите.

ПП Мое да се забавим, но нема да заборавим, да ме изчекате, ей!!!

# 35
  • София
  • Мнения: 2 217
Масофицирайки пантомиката на парадоксалната метрапологика и базирайки се на солидни фундаменти, ще се опитвам да ви разкрия тенденцията на темата на богиня ....упсссссс, баси, забравих си мисълта Embarassed Embarassed Embarassed
То не било лесно да се изказваш сложно newsm78

 Laughing Развесели ме.
По-трудно е да се изразяваш просто....Моля, да не се бърка с просташки.... Mr. Green

# 36
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Че чекам Бояна язе.  Blush
Оно си сака, какво си требе.

# 37
  • Мнения: 2 175
Забавлявам се.
Обаче съм тъпо блонди и не мога да ви вляза във високо академичният ви език.. Embarassed

# 38
  • София
  • Мнения: 12 041
Че чекам Бояна язе.  Blush
Оно си сака, какво си требе.
У списъко си!
Епа, да, че ви запишем сите! Требе ред! нАуката се рЕди, нЕ се трича.
Опа!
И пак опа!
Кой не внимава, че си оди дома проС.

ПП СпециализирАла съм на Запад. Не дека, а овдека.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 217
Поизтрих...Беше глупаво и без това.... Mr. Green

Последна редакция: чт, 24 ное 2011, 19:28 от GENTIL

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Колега Бояна, какъв е този просташко-диалектен изказ?  Shocked Потресохте ме и ме докарахте до състояние на ступор, което сериозно застрашава дейността на темпоралния ми лоб.
Колегата Василиса да не се прави само на Умница, а директно да похваща следващата лекция.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 957

 А, да само един дребничък въпрос- световният дух като триединството на ССФ ли е разгледан ли или като единната цЕлост ССФорумството?


А има ли Световен дух ССФорумството и що за явление е това, ако приемем, че го има  Thinking

Това е дубитативен въпрос, за който минимален брой индивиди имат нотация.

# 42
  • Мнения: 3 736
Аз ше преснимам лекциите от колеги, че нема да смогна за 9 часа. Пишете ли плюсчета и минусчета за присъствие/отсъствие, о, Бояна, или имам шанс да се окъпя в лъчите на мъдростта?

# 43
  • София
  • Мнения: 12 041
Колега Бояна, какъв е този просташко-диалектен изказ?  Shocked Потресохте ме и ме докарахте до състояние на ступор, което сериозно застрашава дейността на темпоралния ми лоб.
Колегата Василиса да не се прави само на Умница, а директно да похваща следващата лекция.
Немой се пуаши! Я сом стабиулна! ЗавършИла съм диалектика у университето! Че оцелееш. На лекциите на Мозъко жертви е немало никой път!

Аз ше преснимам лекциите от колеги, че нема да смогна за 9 часа. Пишете ли плюсчета и минусчета за присъствие/отсъствие, о, Бояна, или имам шанс да се окъпя в лъчите на мъдростта?
Мозъко, че огрее насекъде! Као е казАл Ницше "О, ти, огромно светило! Щеше ли да познаеш истинското щастие, ако не бяха тези, които огряваш със светлината си?" /ово е копи/пейст/

# 44
  • Мнения: 3 736
Шса къпя, начи. Сполай ви!

Общи условия

Активация на акаунт