Ясновидци (врачки)- 6 тема

  • 200 600
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 55
http://elkastefanova.com/images/elkastefanova_01.jpg
От моя приятелка знам,че тази жена е много добра.Но за приятелката всички са добри,затова ми се ще да събера малко мнения и за нея.Някой ходил ли е при нея?Нека сподели.

# 16
  • Мнения: 0
Нека всички, които имат отношение и се интересуват от любовните магии и са ползвали услугите на хора, които ги правят да пишат тук.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=624450.0

# 17
  • Мнения: 37
Какво ви е мнението за маг Мариела от Пловдив?

# 18
  • Мнения: 200
А, случайно някоъ да се е консултирал с онази Людмила ( дали не беше Захариева) -бивша актриса , която сега гледа на таро-доста  пълна ,  с мн . нисък глас-не откривам никъде нейни координати-беше в онова безумие при Иван И Андрей, заедно с  Цветанка Рангелова и  Гюкчен, които , мисля, отдавна отпаднаха като смсилени варианти.

# 19
  • Мнения: 169
И аз съм тук!
Относно мацката, която питаше за астролози в предишната тема, мога да й препоръчам една много, много добра.
Тя ми е казвала конкретни неща, които са се сбъдвали Peace
Вярвам в астрологията.
Може ли малко повече инфо за тази жена,координати?
Може и на ЛС.
Благодаря за оформянето на темата,Ани!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 044
аз харесвам автора на тази книга :http://books.bg/books/109/430745.html като астролог.
Riri,каква е цената?

25 лв. годишен хороскоп, 50 анализ на връзка..сигурно ако се допиташ само по един въпрос може и по- евтино!

Но тези 50 лв..хора- струва си. Там няма- познава, не познава- каквото ти казва- така е, това е наука. И като ти говори- ти разбираш: защо сте се срещнали с този човек, защо се разбирате, ако не се разбирате, защо още сте заедно, какво е което ви свързва, какво е което ви пречи.
Галя прави толкова дълбок и човешки анализ- и на вас и на гаджето или мъжа ви...че всичко ви става ясно като бял ден за взаимоотношенията ви....
От нейните анализи наистина има смисъл. Защото тя не само чете карти, тя ги разбира и анализира правилно Naughty
Може ли и на мен да ми изпратиш кординати на тази астроложка,може и на лични ако не искаш тук  bouquet

# 21
  • Мнения: 520
Riri, аз ти писах и на ЛС, но като гледам доста хора се интересуват от твоята астроложка, така че не мисля че ще е зле да пишеш направо в темата. Дано някой не я анатемоса след това!
Астрологията е много различна от ясновидството и се надявам, че всички тук разбират това.

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 2 967
И аз се записвам Simple Smile

# 24
  • Мнения: 0
Какво ви е мнението за маг Мариела от Пловдив?
Ходила съм общо 2 пъти при маг Мариела - 2004 и 2009 г. Добра е по отношение на здравни проблеми. На други въпроси - някои неща познава, други не. 

# 25
  • Мнения: 0
Да, Лили..виждам, но наистина предпочитам на лични да й давам контактите.

А относно въпроса на Пеперудка- в миналата тема бях писала за Мариела. Общо взето мнението ми се припокрива с това на Липаса.  Whistling

# 26
  • Мнения: 0
Нека всички, които имат отношение и се интересуват от любовните магии и са ползвали услугите на хора, които ги правят да пишат тук.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=624450.0

Темата е обречена, очевидно никой няма смелостта да си признае открито интереса и всички се крият зад фрази от типа "спасявах себе си" и т.н. Коментари различни от критики и порицания няма да има.

# 27
  • Мнения: 200
Какво ви е мнението за маг Мариела от Пловдив?
Ходила съм общо 2 пъти при маг Мариела - 2004 и 2009 г. Добра е по отношение на здравни проблеми. На други въпроси - някои неща познава, други не. 
=================
Видях положителни отзиви тук,но сестра ми е ходила и при нея нещата не са се сбъднали, вкл. и по здравословни въпроси, така че, пак остава характерната относителност.

# 28
  • Мнения: 3 118
Да ви хвърлям по едно очо отвреме навреме  Peace
Благодаря, че споделяте! Hug

# 29
  • Мнения: 0
Моля ви, момичета не прибягвайте до любовни магии! Praynig Няколко човека вече писаха за това. В предната тема една госпожа беше описала много добре защо не бива.
Страшно много ще навредите на себе си, на бъдещите си деца, внуци и т. н. , а това много боли.
Не се залъгвайте, че това е бяла магия. Няма бяла, няма черна. Това е енергийно въздействие
върху фините тела на човека и се наказва МНОГО СТРОГО!!!! от висшите сили. Обърквате и вашия живот и този на другия човек. Щом Съдбата не ви свързва с него, значи не е за вас, значи така трябва. Може да ви е подготвила друг, много по- подходящ. Бъдете разумни, ако сте наранени в момента, изчакайте да се успокоят чувствата. Тогава се пробужда разума, интуицията и от подсъзнанието изплуват истинските решения, човек се връща отново на ПЪТЯ СИ!

Общи условия

Активация на акаунт