Отговори
# 720
  • Мнения: 3 371
Каква беше тази кръв по ръкава на Симай

Ами явно баща и я е уцелил , ръката и е обездвижена в лонгета и е превързана ! Peace

# 721
# 722
  • Мнения: 3 371

Благодаря ти , джанъм ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

Не стана ясно от фрагмана как Гюней ще причини неприятности на брат си , но аз мисля че е във връзка с парите , които му дължи !Все пак си ги поиска - нали щеше да ми ги върнеш до седмица , му каза ! И Кузей , за да му се издължи , сигурно ще потърси Фърат да му уреди мач - стори ми се ,че с него се среща под моста !

# 723
  • Мнения: 1 413
Много тайно се срещат Сами и Кузей-под моста!Сигурно преговори за съдружие ще водят или Кузей е поискал да е далеч от Хандан,за да сподели с баща си за проблемите!
Че играят великолепно е неоспорим факт!И внушението е много силно!
Кузи,Кузи-къде се заби в тоя еднопосочен тунел и ти!
Така ми се иска пред Коледа малко радост да има и за Кузей,ама на...

# 724
  • Мнения: 2 282
Благодаря на дтерзийска за снимките. И Фърат ще го видим в тоя епизод. Само за Зейнеп - нищо.
Доколкото схванах Симай спестява част от истината. Останах с впечатление, че К. не знае за аборта и мисли, че му е дала фалшиви снимки от ехографа.т.е. въобще не е била бременна.

# 725
  • Мнения: 3 371
Благодаря на дтерзийска за снимките. И Фърат ще го видим в тоя епизод. Само за Зейнеп - нищо.
Доколкото схванах Симай спестява част от истината. Останах с впечатление, че К. не знае за аборта и мисли, че му е дала фалшиви снимки от ехографа.т.е. въобще не е била бременна.

Е , тя нямаше много време да му обясни ! Сигурно ще си каже всичко , за нейно добро е ! И се надявам ,че най- после ще постъпи правилно и ще го освободи от присъствието си !

# 726
  • Мнения: 2 282

Благодаря ти , джанъм ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

Не стана ясно от фрагмана как Гюней ще причини неприятности на брат си , но аз мисля че е във връзка с парите , които му дължи !Все пак си ги поиска - нали щеше да ми ги върнеш до седмица , му каза ! И Кузей , за да му се издължи , сигурно ще потърси Фърат да му уреди мач - стори ми се ,че с него се среща под моста !
Да, така ще е! Ама защо в анонса пишеше, че Г. вижда в нещо си възможност да се отплати на брат си, че е лежал в затвора заради него. И без да иска го вкарва в беда, както и себе си.

# 727
  • Мнения: 2 282
Много тайно се срещат Сами и Кузей-под моста!Сигурно преговори за съдружие ще водят или Кузей е поискал да е далеч от Хандан,за да сподели с баща си за проблемите!
Че играят великолепно е неоспорим факт!И внушението е много силно!
Кузи,Кузи-къде се заби в тоя еднопосочен тунел и ти!
Така ми се иска пред Коледа малко радост да има и за Кузей,ама на...


Споко! Пада се по Коледа да е романтиката. Карат я през серия.

# 728
  • Мнения: 1 012
Много тайно се срещат Сами и Кузей-под моста!Сигурно преговори за съдружие ще водят или Кузей е поискал да е далеч от Хандан,за да сподели с баща си за проблемите!
Че играят великолепно е неоспорим факт!И внушението е много силно!
Кузи,Кузи-къде се заби в тоя еднопосочен тунел и ти!
Така ми се иска пред Коледа малко радост да има и за Кузей,ама на...


Споко! Пада се по Коледа да е романтиката. Карат я през серия.

Ако разбере че е направила аборт без да му каже, жална й майка  ooooh!

# 729
  • Мнения: 3 371
Не стана ясно от фрагмана как Гюней ще причини неприятности на брат си , но аз мисля че е във връзка с парите , които му дължи !Все пак си ги поиска - нали щеше да ми ги върнеш до седмица , му каза ! И Кузей , за да му се издължи , сигурно ще потърси Фърат да му уреди мач - стори ми се ,че с него се среща под моста !
Да, така ще е! Ама защо в анонса пишеше, че Г. вижда в нещо си възможност да се отплати на брат си, че е лежал в затвора заради него. И без да иска го вкарва в беда, както и себе си.
[/quote]
Сигурно ще осъзнае , че той е тласнал Кузей към бедата и ще се опита да го предпази ! И давамата ще се окажат в ръцете на Фърад!

# 730
  • Мнения: 2 282
Симайчето няма да даде развод на Кузей. Тая реплика на баща й означава това. Ще спасява кожата си. Ще я влачат тая тема.

# 731
  • Мнения: 1 012
Симайчето няма да даде развод на Кузей. Тая реплика на баща й означава това. Ще спасява кожата си. Ще я влачат тая тема.

 #Cussing out

# 732
  • Мнения: 1 413
Вече блокирах от мислене и пак няма да съм на прав път!
Лека и омайно синя нощ на всички Ви!И лека седмица!
Госпожата,благодаря за кутретата-като еднояйчни близнаци са!!!
Peace

# 733
  • Мнения: 3 371
Госпожата,благодаря за кутретата-като еднояйчни близнаци са!!![/b] Peace
Страхотни са , нали ?!

Дами , пожелавам ви лека нощ и татлъ сънища ! Нека новата седмица ви донесе много усмивки и добро настроение ! Hug

# 734
  • Мнения: 1 012
Bence de  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт