Седем часа разлика - тема 5

  • 40 323
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Този сериал май разчита на два епизода основно. На изнасилването и на финала другата седмица. Да ме бяха предупредили да не се хабя с останалите. Егати сапунката.

Иначе Мая е бременна - от.... Чушката и ще роди скоро, познайте какво - КАМБА! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Е, малко бавно й проитча бременността, но той и Чушката си е малко... бавен! Simple Smile

# 706
  • Мнения: 5 577
mili4ka88 ти от къде разбра, че го знаят? Да предположим, че бай юнал се обърка с Моника, но чушката чу ли се да казва 'Мая'?
Ако го има тоя момент, значи теорията на /ввв нещо си там/ излиза вярна  Shocked

# 707
  • Мнения: 0
Много ми хареса мнението, че Распутин се преструва на инвалид. Нали на трейлъра за следващият епизод някой с кожени ръкавици хваща Таня, ако е Распутин просто... #Crazy

# 708
  • Мнения: 2 286
Распутин може би е зад изнасилването и опита да скара Таня и Милото Rolling Eyes .

А Иван Иванов наистина си е влюбен , ама тоя Лука плете конците и го кара човека да се съмнява в Танчето... #2gunfire

# 709
  • Мнения: 60
По време на изнасилването Чушките и Юналите бяха в т.нар Хоремаг и празнуваха сватбата на Айвън с онази страшната.Как така Юнал ще е изнасилил, само при мисълта ме напушва смях!

# 710
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 066
Що ми се струва, че само за 2 епизода няма да има време да разплетат интригите и ще ни оставят да чакаме 4 месеца  втори сезон.

# 711
  • Мнения: 3 403
Ще трябва да търся сериите от тази вечер, че почти нищо не гледах заради финала на муз. шоу. Сега ще ви чета дано схвана какво е станало.

В замунда ги качват, както и на сайта на BTV.

мерси   bouquet сега ще ги дебна в замунда, че на сайта на бтв така ми забива че, всички говорят като Лука

# 712
  • Мнения: 2 286
Кажете, хора, ще има ли сезон 2? Praynig Praynig

# 713
  • Мнения: 74
mili4ka88 ти от къде разбра, че го знаят? Да предположим, че бай юнал се обърка с Моника, но чушката чу ли се да казва 'Мая'?
Ако го има тоя момент, значи теорията на /ввв нещо си там/ излиза вярна  Shocked
Аз бях забравила за приятелката на Цвета, която се беше появила преди доста време и си помислих, че говорят за Мая. Съжалявам, че ви подведох.

# 714
  • Мнения: 13
Лука..,който тачи всичко СССР:)))....Разпутин..Разпутин...и тук има връзка..май:)
Маската , която сложи Чушката не беше случайна..и определено не му беше подхвърлена...съвсем умишлено влетя така...Докато Разпутин се наслаждава на гледката...
А, ...а дядо Лука като има снимки от убийството, дали няма и на убиеца..(ако не е той). Лука изпрати снимките на Милото,.. Лука даде снимките на Иванов..

# 715
  • Мнения: 927
По време на изнасилването Чушките и Юналите бяха в т.нар Хоремаг и празнуваха сватбата на Айвън с онази страшната.
Совите не са това, което са.

# 716
  • Мнения: 0
Кажете, хора, ще има ли сезон 2? Praynig Praynig
100%, вече мисля че дори го снимат.

# 717
  • Мнения: 5 577
Кажете, хора, ще има ли сезон 2? Praynig Praynig

да да да, спокойно, дори вече е заснет, а тези епизоди, които гледаме сега са били готови още преди да стартира филма, въпроса е кога ще пуснат сезон 2

# 718
  • Мнения: 60
По време на изнасилването Чушките и Юналите бяха в т.нар Хоремаг и празнуваха сватбата на Айвън с онази страшната.
Совите не са това, което са.
Уф

# 719
  • Мнения: 3 403
Момичета, сори че пак питам - тази Алеся плашилото - защо изперка на религиозна тематика така изведнъж?

Общи условия

Активация на акаунт