МБАЛ Бургас IV

  • 76 711
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 86
Лелее TDI, RENI72 настръхнах като ви четох. Какъв е този "човек" Ангелов  бе? Ужас просто. Хубаво че сте добре сега и не сте му се доверили. А уж пациентът трябвало да се довери на лекаря, Как Боже до стане това. Както днеска прегледа на малкия ми син при педиатърката Коларова в ОРБ. Ами незнам, тази жена винаги ли е толкова намусена и нелюбезна? Thinking newsm78  А самият преглед беше за 5 минути и даже не претегли и премери бебето.

# 226
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Лелее TDI, RENI72 настръхнах като ви четох. Какъв е този "човек" Ангелов  бе? Ужас просто. Хубаво че сте добре сега и не сте му се доверили. 

Аз като отидох да раждам от страх да не ми се падне той, се бях подготвила за избор на екип (финансово), ако случайно Ангелов е на смяна.
Отивам и започвам да разпитвам акушерката:
Аз: Сега кой е на смяна?
Тя: Миринчев.
Аз: А след него?
Тя: Душепеев.
Аз:  А след него?
Тя: Лазарова
Аз: Ааа добре. Е, аз до тогава трябва да съм родила  hahaha

Ако като ме беше приела беше казала, че е Ангелов щях да търся друга болница  Peace

# 227
  • Бургас
  • Мнения: 176
Лелее TDI, RENI72 настръхнах като ви четох. Какъв е този "човек" Ангелов  бе? Ужас просто. Хубаво че сте добре сега и не сте му се доверили. 

Аз като отидох да раждам от страх да не ми се падне той, се бях подготвила за избор на екип (финансово), ако случайно Ангелов е на смяна.
Отивам и започвам да разпитвам акушерката:
Аз: Сега кой е на смяна?
Тя: Миринчев.
Аз: А след него?
Тя: Душепеев.
Аз:  А след него?
Тя: Лазарова
Аз: Ааа добре. Е, аз до тогава трябва да съм родила  hahaha

Ако като ме беше приела беше казала, че е Ангелов щях да търся друга болница  Peace

Звучи като виц, но за съжаление не е  Sad

# 228
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
И мен като ме приеха първо питах кой е на смяна и като чух,че е Шик, веднага, а кой е на смяна в патология и като казаха Ковачева се успокоих, т.к знаех,че ще съм с операция, а на нощните смени викат този който е в патология.

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 6 584
За Ромил Ангелов ли става въпрос?
Той е касапин,но мисля че е вече възрастен да работи.

# 230
  • Мнения: 150
работи, преди 3 месеца раждах при него

# 231
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
За Ромил Ангелов ли става въпрос?

Същия  Peace

работи, преди 3 месеца раждах при него

Три месеца ли минаха?! Браво!

# 232
  • Мнения: 150
Искам да попитам майчетата, които са раждали естествено в МБАЛ Бургас, и по-специално тези, които не са имали усложненияпокрай раждането дали са ги викали месец след раждането на профилактичен преглед? Интересува ме дали е масова практика за всички родилки, или се прави само при по-особените случай. Предварително благодаря!!! Hug

# 233
  • До морето :)
  • Мнения: 328
То на епикризата си пише, да се иде, но аз отидох при моята докторка. Иначе никой конкретно не ми е казал: "Ела"

# 234
  • Мнения: 86
Мене ме викат след 40-ия ден. Не се прави само при спешни случаи или усложнения, а е препоръчителен прегледа , за да се види дали добре се е събрала матката. На моята епикриза не пише дата за прегледа.

# 235
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Не пише дата и на моята, пише да се иде 40  или 45 дена след раждането. Някакъв такъв спомен имам  Grinning

# 236
  • Мнения: 86
Момичета прегледа след раждането , който ви направиха вагинален ли беше или с ехограф. Мене днеска ме гледаха само с ехограф и док каза, че след като ми дойде първият цикъл ще ме гледа вагинално.

# 237
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Моя беше вагинален

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 560
Момичета прегледа след раждането , който ви направиха вагинален ли беше или с ехограф. Мене днеска ме гледаха само с ехограф и док каза, че след като ми дойде първият цикъл ще ме гледа вагинално.

Моят само с ехограф, но все още имах лохии! Което ми напомня, че още не съм отишла при Попов....  Blush

# 239
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
И аз ходих на частно при Лазарова щом ми свършиха лохиите - към 2-рия месец. Прегледа беше вагинален.

Общи условия

Активация на акаунт