Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 160

  • 29 775
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Виена, Варна
  • Мнения: 112
Здравейте и от мен! Днес след въглехидратен +500  Cry Cry Направо се ококорих. Цял ден си бях режимна, пих много вода...ще го преживея! Днес бобов:
з. Ябълка
о. Постен ориз
в.Запечени картофки с ориз
Ще добавя и по малко салатка от домати и краставици и на двете хранения. Сигурно утре пак ще е +. Винаги е така след бобов при мен.
Много воля и усмивки на всички днес!!!

# 31
  • Мнения: 1
misstan, дано да си права и при мен да се получи, нямам търпение да сваля този товар от себе си, самочувствието ми е сринато Cry. Чакам чудото да се случи

# 32
  • Мнения: 1 517
Здравейте и от мен! Днес след въглехидратен +500  Cry Cry Направо се ококорих. Цял ден си бях режимна, пих много вода...ще го преживея! Днес бобов:
з. Ябълка
о. Постен ориз
в.Запечени картофки с ориз
Ще добавя и по малко салатка от домати и краставици и на двете хранения. Сигурно утре пак ще е +. Винаги е така след бобов при мен.
Много воля и усмивки на всички днес!!!
Как така след въглехидрати и имаш + а днес си на варива?Трябвало е да си на белтъци вчера или аз бъркам нещо? newsm78

# 33
  • Мнения: 194
Момичета, днес ще се хваля  Mr. Green Кантарът ми показа голям минус за последната четворка -1.0 кг, но като се има предвид, че предишната бях на +0.600 кг сега го броя като -0.400. Което напълно ме устройва. Тази сутрин бях 55,6 кг (при положение, че не успях да отида до тоалетната), а целта ми е 55  Blush Свършвам на 11.12.

Благодаря на фиданката, която пусна програмата за почивката. Не го бях чела това преди, не знаех, че трябва да има 14 хранения и само 4 смесени. Беше ми от полза, защото скоро ми наближава и този период. Странно е, че не бързам да свършвам с диетата, свикнах си с този режим на хранене и изобщо не ми тежи. Дори не си броя вече дните до края  Peace

Успех на новоприсъединилите се   bouquet Не се отчайвайте в началото, режимът доказано действа, стига да го спазваме  Grinning

# 34
  • Мнения: 522
Здравейте момичета. Последните дни голям застой при мен и все ++++++. Днес ми е плодов и утре първия воден  newsm44 успях без никакви усилия да стигна до края на първа врътка. Не се притеснявам от водния, но при мен има една такава работа, че не ям ли един ден и после не ми се яде изобщо. Преди съм отслабвала с абсолютен глад и се притеснявам дали ще мога да влезна в ритъма на храненето пак. До преди да започна диетата цял ден гладувах на работа и после вечерта поглъщах количество равно на закуска+обяд+ вечеря. Този режим е завъртане на 360 градуса от предишния ми начин на хранене и до тук съм свалили около 5 кг. Надявам се след водния минуса да е голям  baby_neutral За утре има ли и други плуващи?

# 35
  • Мнения: 1 629
Оф хораааа ще се гръмна .... #Sniper  Вчера след въглехидратния +++++ и днеска пак 64 ... какво става този път не знам. Вчера 50 мин тренировка съм извартяла 30мин, от които кардио. Днеска на плодов и съм на две мандарини и две кафета. Ще ям минимално днес, белким утре стане магия ... #Crazy

# 36
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Много се чудех,кога да се включа в тази тема,сега или малко по-късно.Едва ли ще пиша често,но ще следя темата:) Започнах от вчера и избрах тази"диета",защото включва всички групи храни!Кантара ми е счупен за съжаление или за моя голяма радост,кой знае,ще видим Simple Smile Реших да си водя нещо като ежедневен дневник.Така ще е по-лесно за мен самата,надявам се.Стартирам от 75 килограма,след 90 дни..колкото повече толкова повече!

# 37
  • София
  • Мнения: 12 554
Айде брееее, откога те чакам  Mr. Green Добре дошла и успех!
А кантар си купи, защото е хубаво да следиш тенденциите  Wink

# 38
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Ами то и снимки ще трябва да си направя тогава  Mr. Green....И няма какво да ме спира сега Wink
Айде да не спамя,да споделя какво съм яла вчера и ако не е правилно някой да ме поправи.
3:Ябълки,кафе,чай
О:Пиле на фурна салата от моркови краставици -между другото морковите съдържат доста захар Simple Smile
В:Същото
Днес
З:фреш от портокали и грейпфрут,кафе,чай
О:Крем супа от грах и яхния от леща
В:същото
Надявам се ясно съм разбрала .. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 0
Здравейте фиданки! Hug
tinki    bouquet благодаря за новата темичка!

 Мелани,hourglass успешно преплуване днес,и утре дано ни зарадвате с големи минуси и сантиметри.  bouquet

Добре дошли и на новите попълнения  Hug

Аз днес съм на плодове,ще ги мисля...

Хубав и усмихнат ден!

# 40
  • под Витоша
  • Мнения: 185
Здравейте и от мен Hug Не съм се мерила....сърдита съм му на кантара, май нещо има във въздуха  apchihта повечето от нас отчитат плюсове..
Мелани, hourglasshelp успех с водния, пожелавам ви никакъв глад и изкушения да не ви препънат и много минуси разбира се!
Днес ми е плодов - до тук 1 ябълка, 2чая, сега отивам за вода...Незнам, но съм забелязала, че водата започвам да я пия след 10.30- 11ч...... Confused

Всички новодошли, привет!!! Това е най-прекрасната и здравословна диета  thumbsup и е много лесна за спазване. Не гледайте, че някои се оплакваме - искаме като с вълшебна пръчица да се стопим, нооо процеса е бавен, а ние нетърпеливи wait.....

# 41
  • Мнения: 492
Здравейте фиданки,
ма вие вече сте били тук, аз се притесних, че е толкова малка активността в другата тема  Laughing
Тинки, благодаря за темичката  Hug
Мелани , hourglass, успешно плуване днес  Hug
Zolla, за закуска само един вид плод - фреш или от портокал, или от грепфрут, не може двете смесено.
Да отчета менюто за днес.

З: ябълка
О: кифла с локум, 2 бонбона мерси
В: пълнозърнести макарони със сос Базилико и горчица

Хубав ден на всички   bouquet

# 42
  • Виена, Варна
  • Мнения: 112
Tinki, бях на белтъци, объркала съм се Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 517
Tinki, бях на белтъци, объркала съм се Simple Smile
Няма нищо случва се Wink Zolla добре дошла и успех!
как искам да е вече 12 Simple Smile След този воден май съм гладничка Crazy

# 44
  • Мнения: 492
Девойки,
има ли някой от Младост, който да иска да ходим на йога. Има нова зала в Младост-3 и промоция, йога - 4 посещения за 8 лв ? Аз смятам да се запиша ...

Общи условия

Активация на акаунт