Звездни компромати-119

  • 58 783
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 747
Имайте предвид, че автора на този текст е самата Лияна.

# 721
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Иванка Тръмп отива на благотворително коледно събитие за деца, болни от рак, организирано от нея самата:

# 722
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Чудя се, колко прост и елементарен трябва да си, че да напишеш такъв текст, да го превърнеш в песен, че и да се гордееш с написването му Rolling Eyes

Цитат
Беше гладен, аз просто го нахраних!
Беше болен, излекувах го!
А сега е мъж!

Търси се едно момче, доведете го до две.
То е гладно търси мен, много му е зле.
Първа помощ да му дам, нещо вкусно ще му дам,
ах на кака малкия, почваме сега...

Не питай, а ме пипай, кус-кус, хапвай бавно.
Не слушкай, а ми пъшкай кус-кус, дай по - бързо.
Не зяпай, хайде лапай, кус-кус, там по бавно
Изяж ме и наяж се, кус-кус, браво бебо!

Търси се едно момче, доведете го до две,
втори път му прилоша, трябва му сестра,
втори път ще го спася, трети път ще го свестя,
и на всеки следващ път, почваме от тук...

Не питай, а ме пипай, кус-кус, хапвай бавно.
Не слушкай, а ми пъшкай кус-кус, дай по - бързо.
Не зяпай, хайде лапай, кус-кус, там по бавно
Изяж ме и наяж се, кус-кус, браво бебо!

# 723
  • Мнения: 1 167
Потресаващ текст  ooooh!

А, онова за Анистън  Mr. Green Mr. Green Може само да си мечтае.

# 724
# 725
# 726
  • Мнения: 36
Ще ме извинявате, не успях да прочета всичко, на тема Николета - Валери - Ася, но аз съм на мнение, че има безумни изисквания Асето, едно е той да плаща издръжка на сина си (напълно в реда на нещата е) съвсем друго е тя да иска 4 пъти годишно почивка в Дубай, на която както сами се сещате, че няма да е сама, ами ще е с Ники, ако наистина са заедно, нагло е да иска, бащата на детето й да й плаща почивките с поредните й любовници (въздържам се от използването на по-груба дума)! Те дори не са имали брак, че тя да има такива ненормални искания!

А и един въпрос - някой писа, че бил видял как Николета се била похвалила след делото във фейсбука си.... Къде го видяхте това нещо,  че колкото и да й гледам фейсбука, такава публикация  няма! Tired

# 727
  • Мнения: 8 520
Сигурно защото не си и приятел не можеш да видиш

# 728
  • Мнения: 11 747
Вече имам сериозни съмнения дали Алисия има интимни отношения с Ники Михайлов или са само дружки и се подкрепят срещу Николета и Валери. Лятото се носеше упорит слух, че е имал афера с Мария в Сен Тропе, което на мен ми се виждаше фантастично, но по същото време се твърдеше, че Мария се развежда, което намирах за не по- малка фантасмагория, която пък се оказа съвсем вярна. И след като по това време тя вече е била свободна, колко му е слуха за интимностите с Ники Михайлов да не са само слух, както не бил само слух развода. Та в схемата Сен Тропе, Ники, Мария не виждам къде е Алисия.

# 729
  • Мнения: 1 813
Имаше снимки на Алисия и Ники от Сен Тропе, 2 бяха мисля.

# 730
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Чудя се, колко прост и елементарен трябва да си, че да напишеш такъв текст, да го превърнеш в песен, че и да се гордееш с написването му Rolling Eyes
Цитат
Изяж ме и наяж се, кус-кус, браво бебо!

Била е гладна,жената и е написала текст за кус-кус.  Joy Joy Joy
 Аз се чудя, как има хора ,който и слушат изпълненията.

# 731
  • Мнения: 434
Хайде малко празнично настроение!
За втори път коледната реклама на Кока Кола е заснета в България
и отново Иван Петрушинов е Дядо Коледа!

# 732
  • Мнения: 1 066
Имаше снимки на Алисия и Ники от Сен Тропе, 2 бяха мисля.

Както и на Мария и мъжът й...

# 733
  • Мнения: 301
Ама защо за втори път повтарят същия мотив  newsm78
Иначе ми харесва рекламата  Heart Eyes

Относно Лиана и нейния кус кус... Четох, че на арабски "кус" означавало женски полов орган. Не знам дали и до колко е вярно, но поне вече придобива някакъв смисъл  Joy

# 734
  • Мнения: 11 747
Имаше снимки на Алисия и Ники от Сен Тропе, 2 бяха мисля.
Както и на Мария и мъжът й...

На Мария и мъжа ѝ да не са от миналогодишното им посещение на Сен Тропе? Защото според собствените ѝ думи са разделени от седем месеца (без декември), което прави от края на април, началото на май. А тази година в Сен Тропе тя ходи около юни- юли месец.

Общи условия

Активация на акаунт