Какво готвите в пликовете

  • 2 824
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 153
Я сега кажете какаво готвите в найлоновите пликове,аз за сега само пека пиленце сас масло и подправки,а вие Thinking?

# 1
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Аз пека и риба там,освен пиле,а също и картофи съм пекла.

# 2
  • Мнения: 2 000
Правила съм месо със зеленчуци, риба със зеленчуци, а и само зеленчуци съм готвила.

# 3
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Аз правих пиле в пликовете само докато открия колко вкусно и сочно става свинското, печено в такъв плик  Mr. Green То пилето всякак става крехко, пък и бързичко се пече, обаче свинското ми беше мъка - то маринати, киснене, поливане, шпиковане... #Crazy Обаче в торбичка става супер - ръсиш си подправките, затваряш плика и нямаш грижи. Щерката откак го опита все такова иска. А знаете децата какви антифенове са на месото  Mr. Green

# 4
Правил съм боб със зеленчуци в плик става много вкусно! Предварително го посварявам малко с подправките, после го смесвам със зеленчуците и го слагам в плика. Поставям плика в малка тавичка, така че съдържанието му да се разтеле по дъното равномерно а затвора на плика да остане отгоре и встрани. Надупчвам плика с игла, както е по указанията и слагам на умерена фурна за повечко време.
Въобще употребата на пликовете за мен е почти равностойна на употребата на фолиото за задушаване - почти всичко може да се готви и така - въпрос на материали Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 251
Всичко съм правила вътре и става вкусно , особено агнешкото ... м-м-м  bowuu като масло е .

# 6
  • Мнения: 6 472
Правила съм картофки, свинско, заешко и микс от зеленчу;и:) Доволна съм от абсолютно всички варианти:)

# 7
  • Мнения: 1 708
Предимно свинско защото става по-бързо!Овкусени пържолки с гъбки;пилешко с картофки

# 8
  • Мнения: 1 413
След като тъй добре ги похвалихте, светнете ме какви купувате точно!

# 9
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 568
Момичета - МНОOOOOГО ТЪП въпрос, ама какви са тези найлонови пликове?  newsm78 и стават ли за печка или само за микровулнова фурна?

# 10
  • Мнения: 3 537
Ами аз пликове за печене си купувам от магазина за 1 лв,8 плика за левче.Пека само във фурната,незнам дали стават за микровълновата,?!?не съм пробвала,мислех си,че за нея си има специални пликове за печене.Иначе въ тях съм правила риба,пиле с кахтофи,свинско с картофи,само картофи съм пекла,със гъби също....
Обаче на тези пликове съм има намерила напоследък и друго мързеливо приложение Mr. GreenРазрязвам две от страните на един плик за да стане голям и постилам в тавата,после си пека каквото си искам и не ми се налага да търкам и мия толкова тавата когато загори.Страшно удобно е за баница,мусака,ястия с домати,за пиците особено е супер,че аз им слагам доста дом .сок и ми загаря па тавата отстрани.....абе за всичко което трябва да търкам тавата след това като луда.А така само с хладка вода и малко веро и готово Mr. Green

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
И аз от левчетата си купувам пликове. Вътре съм готвила картофи, пилешко, задушени зеленчуци.
Може и да стават за микровълнова, ама на моите връзчиците са с метал вътре, така че, едва ли. Иначе преди съм взимала други, с пластмасови връзки - те вече стават за там.

# 12
  • Мнения: 1 153
А рецепти няма ли да пуснете  Crossing Arms аз снощи направих пуешко с картофки и стана страхотно,но налях малко вода а вие слагате ли?
И специална молба към Гатото за бобеца рецептата да пусне  Praynig

# 13
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 575
Не съм правила свинско, по - бързо ли става в пликове за печене?
Как точно се прави? В марината държи ли се предварително?

# 14
  • Мнения: 4 176
Момичета - МНОOOOOГО ТЪП въпрос, ама какви са тези найлонови пликове?  newsm78 и стават ли за печка или само за микровулнова фурна?
Еми пликове за печене. Има едно пиле нарисувано на картинката в плик( поне тези дето аз купувам). Различни размери са. За печене във фурна се ползват.
АЗ лично не съм доволна, но това е друга тема #Crazy аз рядко съм доволна по принцип. Като се изпече, като го отворя, все изтича сос. Половината неща се лепят за стените на плика. Абе определено не ми допада. АЗ съм фен на тенджерата под налягане за свинското и на тава с фолио отгоре.
Тия пликове голяма мацаница ми се струват и като го извадиш от фурната изглеждат адски грозно.

Общи условия

Активация на акаунт