Отношението на Мъжете към Грижите, които полагате за себе си

  • 5 860
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 35 961
моля, не измествайте темата  Grinning

Но....усещам, че темата лесно ще се подхлъзне и ще трябва да я местя в Семейни отношения.  Joy

# 46
  • Мнения: 1 262
За любовниците - не е нужно жената да разбира, обикновено и представа си няма, поне това са моите наблюдения.
Иначе БРАВО на жените, които хем изглеждат добре, хем умеят да готвят.  newsm20
Прекланям се пред такива таланти.  Laughing (не се базикам)

# 47
  • Мнения: 35 961
моля, не измествайте темата  Grinning

Но....усещам, че темата лесно ще се подхлъзне и ще трябва да я местя в Семейни отношения.  Joy

моля, любовниците и готвенето не са за темата - следващ всеки следващ пост извън нея, ще бъде изтрит!

# 48
  • Мнения: 750
Отношението на Мъжете.......към Грижите които полагате за себе си?
 Thinking
Кои  мъже бе?Моите ли? LaughingАз имам един Mr. Green
И какво да му е отношението? Thinking
Никакво LaughingПоддържана жена съм-той,поддържан мъж.Затова сме се взели.Когато мъжа ми се превърне в моето строго огледало-ще му сритам задника Mr. GreenСлава богу не е комплексар. Laughing

  Темата е по скоро...хайде да си мерим козметиката LaughingАз завлядях целия апартамент като съм го отрупала с хиляди кремове а мъжа ми ми се възхищава тайно Laughing
Нема такъв смях...нЕма и таква тема Laughing

 Не са ми нужни хиляди кремове за да съм красива...еле пък в очите на мъжа ми Crazy
 
Абе Аленке,да не си в цикъл бе жена Thinking...това би обяснило темата ти Joy

# 49
  • Мнения: 1 262
Темата си е съвсем на място според мен и много интересна. Аз полагам грижи, мъжът ми ги оценява, а той също е много суетен и полага много грижи за себе си и дори ми съперничи по козметика.  Laughing

# 50
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
да разведря малко обстановката се сетих за един анекдот:


Прибира се съпруга и се фръцка пред мъжа си с грейнали очи:
-Скъпи, познай от къде се прибирам!
-От къде  newsm78 въпросително поглежда той  Thinking
-От фризьорския салон - пояснява тя и се завърта дефлиращо  Hug
Съпругът отново я оглежда критично и добавя:"И какво - не работеше ли? Thinking"

# 51
  • Мнения: 750
Тя и без виц,обстановката в темата е достатъчно ведра Laughing

# 52
  • Мнения: 4 300
Не знам дали не бъркам, но ми се струва, че авторката имаше сходна тема преди време в СО  Thinking
Иначе по темата- няма особено отношение, но и аз не го въвличам изкуствено. Нито го осведомявам за цени, нито за усилия, нито за време. Ако се колебая за нещо може и да го питам за мнение, отговаря и толкова. Едва ли знае кое колко струва, а сигурно и не знае каква точно козметика ползвам.
Ако резултатът е добър си казва, понякога си казва и без да е толкова добър Laughing сигурно за да се застрахова, или просто не е толкова придирчив като  мен.

# 53
  • Мнения: 74
Моят мъж нито поощрява, нито мрънка. Разбира се, прави забележки като се застоя повече в банята, но нищо повече. Иначи му е странно защо полагам толкова много грижи за себе си.

# 54
  • Мнения: 3 066
За спорта ме поощрява горещо,за козметиката ме пита какво искам и да му направя списък и ми е купено .
Аз отделно си купувам всеки ден като ми хареса нещо,но моята страст са бижутата, процедурите и СПА-то.
Много рядко мрънка за изхарчени пари от мен. Wink ,а и  откакто се роди детето фокуса ми е на нея и за мен не харча както преди,а само два пъти по толкова вече;)Simple Smile:

# 55
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Рокси  Hug темата ми е СО беше:"За какво са обичайните Ви караници, спорове и т.н. в семейството"  Peace

може да е имало подобна тема, пусната от някой друг, която не съм следила  Peace   bouquet

# 56
  • Мнения: 17 407
Няма отношение, но аз не полагам почти никакви грижи, оттам е вероятно да  не съм красива и неустоима, той затуй ме е взел. Simple Smile

моят мъж (много повече от разни бивши гаджета) държи да съм ослепително безупречна и най-най-най  и се вглежда във всеки детайл до болка ..... това е най-острото ми огледало

Съчувствам ти. Що не го счупиш, без да искаш? Понеже питаш за мъжете, никога не е ставало въпрос с други мъже, които и да са те, за грижите, които полагам- отново същият отговор.

# 57
  • Мнения: 755
Не проявява никакви претенции, това не е негова работа. Позволено му е само да коментира /внимателно и шепнешком Grinning/ само резултата. Sunglasses

# 58
  • Мнения: 4 170
Като цяло ме поощрява, но когато той купува нещо, понякога мрънка.  Laughing

# 59
  • Мнения: 3 677
 Няма никакво отношение, дори не съм сигурна, че знае дали вобще ползвам козметика или не.
   Не обича да обикаля по магазини като Дъглас и подобните и си няма представа кое колко струва, купува си определен афтършейф от години, а парфюми аз му поръчвам онлайн по мое осмотрение.  Веднъж все пак влязохме  заедно в една парфюмерия, хвана се за главата от цените на козметичните продукти - Почистващо мляко за 15 евро??!  Аз му се радвам, че няма хабер, колко струва моето, а и така животът му е лишен от излишен стрес .
Той е в IT бранша, за него всичко е онлайн, интернет и мрежа,  единственото за, което мрънкаше преди бяха двете списания които си купувах всеки месец, безмислено било,  кой си купувал списания днес, всичко може да се прочете онлайн Laughing Ами спрях да ги купувам, вече съм абонат и си идват в добрата,стара пощенска кутия! Но, поне се абонирах  онлайн, че да е доволен  Joy
 Изпитва неудобство от това, че аз спортувам, а той все още не се е наканил.

Общи условия

Активация на акаунт