Годишни АЛТЕРНАТИВНИ форумски номинации - "Малинки"

  • 19 349
  • 439
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 957
"Лила" (не идва от цвят лилав) - за Краси*...

"След мен и потоп!" - за борците за спасяване на Земята, Света и Човека, но и най-вече - неговия Дух. Не мога поименно, те са Легион и творят предимно в алтернативните нива на форума.
 
"Храбрият оловен войник" - сборна категория отново - за младата, красива, поддържана, спортуваща, кариерно напориста, вярна (вечно) семейно, критична, откровена, граждански ангажирана, назависима, бореща се за форумна и световна справедливост, абсолютно лишена от чувство за хумор потребителка.
 
"Ту му млякото горещо" - за дамите и господата, дето скучаят почти перманентно в "тоз' кокошарник, пфу!"


Последна редакция: чт, 01 дек 2011, 00:47 от Ментова

# 31
  • Мнения: 2 161
Номинирам с Aquila captat muscas дразгата Шанел-Краса.
Какво значи това? Защото, ако е нещо, което означава равностоен дуел, тя не ми е в категорията. Лабрадор, как е на латински Тиган Звездев + Силвия Кацарова? Защото искам да номинирам Красимира в тази категория.

# 32
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
wok stellam + silva terrae

# 33
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Номинирам за "Statler and Waldorf"-сеирджии -  mustaine  и себе си. + всички които стоят скрити и киризят в темите.

# 34
  • Мнения: 12 662
Във всеки случай, Богиня трябва да получи някаква нАучна титла след всички  лекции на философско-дудуалистично-шундолизка тематика, с които так щедро обогатява форумската мисъл.

Последна редакция: чт, 01 дек 2011, 09:03 от Трещерица

# 35
  • Мнения: 2 070
Във всеки случай, Богиня трябва да получи някаква нАучна титла след всички  лекции на философско-дудуалистично-шундолизка тематика, с които так щедро обогатява форумската мисъл. 
Твърдо съм против NaughtyМен не ме обогатява, обърква ме Crazy Laughing

# 36
  • Мнения: 373
Номинирам за "Statler and Waldorf"-сеирджии -  mustaine  и себе си. + всички които стоят скрити и киризят в темите.
Следя зорко развитието на темата..разбира се  
Сърдечно благодаря за оказаната чест!
И аз щях да те предложа, но се... засрамих.  Grinning
 За да не е излишен поста ми ще се отчета с номинация !

Като скрит фен номинирам Богиня за цялостно, съдържателно и крайно поучително творчество. С благодарност, че уплътнява, разнообразява и развеселява работния ми ден  Laughing Hug


# 37
  • Мнения: 12 662
Във всеки случай, Богиня трябва да получи някаква нАучна титла след всички  лекции на философско-дудуалистично-шундолизка тематика, с които так щедро обогатява форумската мисъл. 
Твърдо съм против NaughtyМен не ме обогатява, обърква ме Crazy Laughing

То това е работата на учЕните, защо мислиш ги пишат тия огромни трудове.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Поласкана съм. Поне в едни номинации  да оценят заслугите  ми  bowuu

# 39
  • София
  • Мнения: 23 072
Номинирам с Aquila captat muscas дразгата Шанел-Краса.
Какво значи това? Защото, ако е нещо, което означава равностоен дуел, тя не ми е в категорията. Лабрадор, как е на латински Тиган Звездев + Силвия Кацарова? Защото искам да номинирам Красимира в тази категория.
И защо така обиждаш Силвето Кацарова. Тя пък с какво е виновна?  Crossing Arms

Аз лично бих поднесла на КраситУ огромна купа със сочни малинки. Вече тя като профи да си прецени на компот ли да ги прави, на пайове ли... (Извинете ме за липсата на въображение относно специалитетите с малини, просто не съм навътре в кулинарията!)

# 40
  • Мнения: 2 216
Ето и моите номинации Mr. Green
Новите дрехи на царя - joy _r
Конска муха / нарочно не го изписвам на латински, че няма да схаване за какво иде реч/ - ~Чема Гивес~

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Тони, + 1.
Заслужава си я Красимира купата. Може дори сорбе да си направи от тях.

# 42
  • Мнения: 2 161
Защото и Сливия Кацарова живее в едно голямо, тристайно мъжко сърце.

# 43
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Ето и моите номинации Mr. Green
Новите дрехи на царя - joy _r

Ха, и на мен първо това ми хрумна. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 12 662
Шанел - за постоянство в лошия вкус, откак я помня, все обича Слави Трифонов. 

Общи условия

Активация на акаунт