Хидротубация...и сега накъде?

  • 571
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте момичета!
Правиха ми хидротубация и сега какво следва? Като питах в клиниката ми казаха да се моля за положителен резултат...но някакси ми се струва че щом до сега не е станало една ли ще стане просто така след един тест за проходимост.
Иначе всички кръвни изследвания, които правих са ОК.
Успех на всички, дано скоро видим двете чертички

# 1
  • Мнения: 39 220
Към кревата, банята, кухненската маса и въобще където ви е кеф да оправдаете проходимите тръби  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 23 162
Спермограма ?
Колко наред са кръвните изследвания и какви точно?

# 3
  • Мнения: 382
Хидротубацията изключва в известна степен само един от факторите за стерилитет, а именно тубарната непроходимост или наличието на деформации по тръбите Peace НО това е само една от възможните причини за липсата на бременност. Честно казано незнам коя е тая клиника, в която разчитат на моленето вместо на действието #Crazy Хидротубацията няма елемент на процедура за забременяване, та не знам на какво точно са ти казали да разчиташ след нея?

# 4
  • Мнения: 39 220
Ееееее Барби, затри хубавата ми идея  Mr. Green

Тя пък потребителката и втора тема пусна  newsm78

# 5
  • Мнения: 14
точно това и аз мисля. Това е само един тест.Рових се доста из нета, пише че в повечето случаи се получава "спонтанно"забременяване.Но не виждам логика в това
иначе ме изследваха за хламидия-отрицателно, хематологично изследване-всичко си е в нормални граници,хормоналното-също.На приятеля му правиха спермограма-ОК е-normozoospermia

# 6
  • Мнения: 14
"Ееееее Барби, затри хубавата ми идея   

Тя пък потребителката и втора тема пусна  "

Първия път ми даде грешка, че е изтекла сесията преди да е побликувано съобщението и да го пусна пак. Затова така се случи. Сори

Общи условия

Активация на акаунт