Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 24

  • 27 288
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36 745


ŞOK! ŞOK! ŞOK! ÜNLÜ ŞARKICI HALUK LEVENT TUTUKLANDI

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/sok_sok_sok_unlu_sarkici_ha … nt_tutuklandi.htm

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 10:00 от MAMA-AN

# 16
  • Мнения: 36 745
Кралице, виждам само, че ти си на линия. Хубав, спорен и успешен ден ти пожелавам  Hug Hug Hug



Балада В Изпълнение На Галип От Любов На Заем

# 17
  • Мнения: 4 381
 


...на всички, здравейте! Hug Hug Hug Hug
Благодаря, Мамче.....и на теб, до по-късничко...че, излизам!
newsm78  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
# 19
# 20
# 21
# 22
  • Мнения: 0
Добър ден прекрасни дами   bouquet  bouquet  bouquet
Кралева, благодаря за новата топла, като есента тема  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51. Да я изпишем с много обич и само с хубави хабери  Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 0
Благодаря за фрагманите на Ойлето  Hug
Ние сме галеници на съдбата  Peace Три фрагмана с много надежди, че предстои нещо хубаво. Вече съм сигурна, че Берин ще оживее. Последният фрагман ми подсказва това. Джемиле и Али са сравнително спокойни. Не виждам Джемиле да крещи и да обвинява Али. Напротив. Тази трепераща ръка, която иска да докосно мъжа, който до вчера беше персона нон грата за дамата ми казва, че в Джемиле има и други чувства, освен омразата и ненавистта към този мъж. Може би Джемиле е получила някакво просветление. Ха дано  Peace

# 24
  • Мнения: 0
В първия фрагман освен тревожността и напрежението около случилото се, видях един нежен и обичащ Али, който толкова естествено прегръща и милва Джемиле, сякаш нищо не се е случило между тях. Може би това е истинският Али, който Джемиле не е познавала до сега, защото непрекъснато е поставяла някакви прегради между тях.

# 25
  • Мнения: 0
Във втория фрагман, виждам отново заяждащата се Джемиле - може би такава е природата на тази жена - винаги строга и осъждаща Али. А той наистина я обича. Човек не може да избяга от съдбата си.

# 26
  • Мнения: 0
Съжалявам, но времето ми е много ограничено и не мога да напиша нищо за Сон бахар, а серията снощи беше толкова вълнуваща. Погледите, които си размениха Галип и Сабиха ни показват, че любовта им е жива  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 0
Дано след обяд да имам възможност отново да посетя темата, за да видя и вашите коментари за фрагманите и за епизода от снощи.
Приятен обяд на всички  Hug Hug Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 0


Здравейте в новата романтична тема ! Много любов и много усмивки на всички Дами Мами !

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте!  newsm51 newsm51 newsm51

Много ми е приятно да ви поздравя и днес, в тази красива нова тема! Благодаря на Кралева! Погледнах фрагманите, да за нас епизода ще е вълнуващ защото макар и повода да е лош, Али и Джемиле ще изпитат чувството да бъдат близо един до друг, сами! Аз вярвам, че двамата ( Еркан и Айча Бингюл ) са способни, имат всички качества да ни покажат любов каквато не сме виждали досега, каквато би отивала на филм като този и то на главните му герои. Въпреки че няма никакви изгледи за това.. Нямам никакво време днес, това само исках да напиша. За моята вяра, защото това е причината да гледам филма. И заради вас разбира се, то се знае!  Peace

Теменужена привет скъпа, отдавна не съм те поздравявала   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт