Наближава...Дядо Коледа подаръци стяга (2)

  • 22 530
  • 346
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 247
Здравейте, моята дъщеря ме изненада в последния момент с писмо за дядо Коледа с искания за: фабрики за бисквити, за бонбони и за бижута. Някой виждал ли ги е в някой от магазините в София ?

Здравей,
Има ги в повечето детски магазини и в карфур ги бях гледала. В брошурата на Хиполенд има фабрика за бисквити - 33,99 лв.
Много благодаря. Точно в Карфур намерих фабрика за бисквити. Нявсякъде двугаде, където ходих, бяха изчерпани.

# 346
  • София
  • Мнения: 2 004
Някой беше питал за кукли братче и сестриче. В хиполенд има братче и сестриче, но не човеци, а кучета. Макс и Мици ли, Муци ли, 29,99 лв струва комплекта. Лаят, скимтят, пият от биберон и може да ги преслушаш със слушалки.
Аз не постигнах успех в търсенето на одеало.  Confused TiFoNi, на тази фирма Нимекс им звънях по телефона, но имат само детски и бебешки одеала. Явно не произвеждат/внасят вече големи. В мола на Цариградско беше лудница и не можах да изтърпя да ме газят и ръгат в ребрата, а пигис хаус поне от 1-2 месеца вече не съществува. Явно ще си чакам януарските разпродажби от чуждите сайтове, че 100 лв излишни не ми се дават.
 

Общи условия

Активация на акаунт