Кухните - 41 тема

  • 86 236
  • 779
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
Здравейте,
да се запиша в новата тема и да ви питам нещо. Simple Smile

Ето тук, за тази кухня - не помня на коя форумка беше Embarassed, ме интересува има ли начин да се използва ефективно ъгловата част на кухненските шкафове, там където се събират двата шкафа един вид от едната страна на печката и другата на мивката? Нещо като издърпващи механизми? newsm78

http://klas1995.snimka.bg/architecture/kuhnya-hol.618037.25611999


Друго, което ме вълнува, е за тип отворена кухня - хол, мислите дали е добра идея кухненската част да има нещо като преграда, която чисто визуално да скрива малко от малко кухненската част?! Като цяло пространството за кухня е нещо от типа на даденото на снимката.
 

# 16
  • Мнения: 1 070
Ако питаш дали да го има този плот там с цел скриване - аз не бих скрила кухнята. Дано съм разбрала правилно въпроса.

# 17
  • Мнения: 6 713
Ако питаш дали да го има този плот там с цел скриване - аз не бих скрила кухнята. Дано съм разбрала правилно въпроса.

Да, това ми е въпросът. Все още го умувам... То не е чак голямо скриване, но поне малко от малко.... То не че има много за криене все пак, кухнята не е нещо срамно Laughing

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 756
Ако питаш дали да го има този плот там с цел скриване - аз не бих скрила кухнята. Дано съм разбрала правилно въпроса.
10 години бяхме с барплот ,кой то разделяше кухня и хола ,и сега съм много щастлива че го съборихме,за мен той излишно заемаше голямо място ,почти за нищо не го ползвахме .

# 19
  • Мнения: 11 336
Ако питаш дали да го има този плот там с цел скриване - аз не бих скрила кухнята. Дано съм разбрала правилно въпроса.
10 години бяхме с барплот ,кой то разделяше кухня и хола ,и сега съм много щастлива че го съборихме,за мен той излишно заемаше голямо място ,почти за нищо не го ползвахме .


При мен пък е много функционален, защото от долу е шкафове и побирам невероятно много неща.  Peace

# 20
  • Мнения: 2 412
Тук, да не ви изпусна. Благодаря за темата  bouquet.

# 21
  • София
  • Мнения: 234
Запис  Peace

Моята кухня е вече поръчана, около 15-20 декември ще я монтират  Party
Благодаря на всички за съветите и помощта през изминалото време
Остава ми да купя само мивка/батерия и още някои неща
Искам да попитам дали някой е поръчвал от тук: http://www.-spam234-/catalog/
За някои от артикулите предлагат доста добри отстъпки, но се чудя дали са коректни в доставки и т.н.  newsm78

# 22
  • Мнения: 144
Лурдес, в ъгъла се слагат шкафове с въртящ механизъм. Имам такъв у дома, на две нива е. Врата е на две части, за да се отваря по-добре.

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ако питаш дали да го има този плот там с цел скриване - аз не бих скрила кухнята. Дано съм разбрала правилно въпроса.
10 години бяхме с барплот ,кой то разделяше кухня и хола ,и сега съм много щастлива че го съборихме,за мен той излишно заемаше голямо място ,почти за нищо не го ползвахме .


При мен пък е много функционален, защото от долу е шкафове и побирам невероятно много неща.  Peace
И при мен също!  Peace Та в тия шкафове е половината ми посуда!  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 144
Като гледам снимката, на мен ми се вижда излишна стената, която е зад шкафа с мивката, а не самият шкаф. Ако я няма тази стена, може да се сложи плот по поръчка и отдолу да има шкафове и от двете страни, че и да служи за маса.
Ето какво имам предвид :
http://www.voyageslouk.com/decoration/image/Modele%20cuisine%20a … 20central%201.jpg

# 25
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Тук има всичко за нуждите на моето щастие!  Crazy

Гери, страхотна кухня! Възхитена съм..... Ванилията много ми хареса  Peace

И аз съм против барплота, особено ако цели да крие нещо. Виж острова е друга работа  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 6 713
Не,не, явно не съм обяснила добре - със сигурност ще имаме остров, решено е , въпросът е дали да има такава "стена", за която говори La vie en rose. Аз не виждам да ползвам такива бар-столове, така че тази опция при нас отпада. Rolling Eyes

La vie en rose, може ли снимка на тези шкафове, много ти благодаря! Hug

# 27
  • Варна
  • Мнения: 193
Здравейте момичета, включвам се и аз в темата  Crazy Вчера обикаляхме с мъжа ми , и както се случва винаги тръгваме за едно и решаваме друго Crazy
Харесах си страхотна кухня и сън не ме хвана цяла нощ да си я представям  Mr. Green
Сега обаче проблема е, че ще тр. да сменяме и врата на кухнята ...което за мен е супер, но не и за милотУ  Mr. Green

# 28
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Много, много красиви  Peace

# 29
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Цоп и аз тука!
Поръчахме и на 20ти трябва да я монтират!
Много съм доволна  Grinning
ще видим дали и след монтажа ще съм така

Общи условия

Активация на акаунт