Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 дек. 2011, 19:55 ч.

Предучилищна - набор 2005 - 3

• 39 756
  • 738
  •   1
Отговори
  • София
С пожелание за много подаръци, сняг, хубави емоции и нови знания и умения, не само изтеглени от късметите!! Wink Весели Коледни и Новогодишни празници!!  Hug

Тема 1, Тема 2

# 1
  • Русе/София
Записче от мен.Дано пожеланията на
Сиси ♥♥ се сбъднат за всички ни.

# 2
  • софия
и ние сме така с писането...напише един ред и край.
Между другото той  ми казва, че не са учили никоя ръкописна буква, а а я знае от английския.
как е при Вас? Пишат ли букви и кои?

# 3
  • Разпиляна във въображението
Запис.

Ето една гатанка:

За Коледа навред в света
тя носи радост, красота -
отрупана с гирлянди цветни,
играчки, свещи искрометни!
Най-прелестна е сред дървесата -
това, дечица, е...

ЕЛХАТА

Върху сняг и върху лед
литва като самолет,
но е с шини - без двигател.
С нея ставам състезател
на баира в махалата.
Вардааа! Нося се с...

ШЕЙНАТА

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 20:40 от Miriel

# 4
  • Габрово
Между другото той  ми казва, че не са учили никоя ръкописна буква, а а я знае от английския.

Доколкото виждам в тетрадката му вечер, пишат все още само ченгелчета, бастунчета и части от ръкописни букви.

# 5
Аня, почти покрай всички училища се пуши. От това не можем да избягаме. Трябва вкъщи още от началните класове да обясняваме на децата каква е вредата от цигарите и най-вече наркотиците. От класа на синът ми още в края на втори клас имаше деца, които пробваха да пушат. 
При нас вече пишат буквите - ръкописно и печатно.

# 6
Сиси ♥♥   bouquet за новата тема

iniici за ръкописните букви моя не знае да е учил,но в тетрадката за домашно миналата седмица писаха ръкописно малко п и т ,а тази г като цяло пише трите реда без да мрънка,ако обаче нещо не ми хареса и го накарам да напише още един вече е толкова уморен и го боли ръката...
Сега му пиша задачките в календара с печатни букви и сам си ги чете,не се справя много добре с четенето но има време ще се научи.

# 7
  • Някъде на път....
И при нас все още не пишат.... Thinking

# 8
В предучилищна не трябва да пишат ръкописни букви, а да се подготвят за писане - работа по пунктир, изписване на елементи на букви като трябва да се обръща специално внимание на начина на изписване и да се ориентират и спазват редовете.

# 9
  • София
  bouquet

# 10
Аня, благодаря много за описанието на училищата. Мен най-много ме вълнува 139то и за 42ро също ще се радвам някой да каже впечатления. А можеш ли да препоръчаш учителка в 139то? Повечето ни познати обаче са се насочили към това училище и не знам, дали изобщо ще можем да се класираме Sad

# 11

В ДГ не пишат ръкописни букви, а само елементите им, а ръкописни пишат в Алианс.

# 12
  • София
А в нашата детска градина нямаме домашни  Confused нормално ли е това според вас? Не знам да се радвам ли или да се притеснявам  Thinking има ли и други детски, в които не се дават домашни?

# 13
  • Габрово
А в нашата детска градина нямаме домашни  Confused нормално ли е това според вас? Не знам да се радвам ли или да се притеснявам  Thinking има ли и други детски, в които не се дават домашни?

В градината на сина ми не дават домашни. Намирам го за нормално, даже бих се притеснила, ако им даваха. Няма нужда от такова напъване, все още.

# 14

И в ДГ на Дани не им дават домашни, което за мен е в реда на нещата. Все пак са още предучилищна. От другата година, толкова домашни ще имат, че чак свят ще им се завие.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт