Къде ще посрещнете Новата Година?

  • 3 602
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
 Grinning Grinning
Здравейте маминки!
Мисля, мисля и още нищо не съм измислиа.Още не сме решили къде ще сме на Нова Година.На мен ми се иска да сме някъде навън, но съпругът ми нещо го играе тежката.....нямал настроение....Хм, та съм се заела с тежката задача да намеря някъде нещо приятно, разпускащо се, купонджийско и не много съпо местенце.Дайте моля ви идеи.

# 1
  • Мнения: 7 947
Темата като цяло и мен ме вълнува, но пък с малката подробност - ресторант с детски кът и предложение за НГ  Laughing

# 2
  • Мнения: 4 965
Моля, всички, които ще празнуват извън домовете си, да напишат точен адрес и да уточнят къде ще сложат резервния ключ. Twisted Evil

# 3
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Моля, всички, които ще празнуват извън домовете си, да напишат точен адрес и да уточнят къде ще сложат резервния ключ. Twisted Evil

Натам отива!

# 4
  • Мнения: 3 271
ние решихме че за Нова Година е доста скъпичко почти навсякъде а и работата не ни позволява и затова ще почиваме на Коледа в хотел Севтополис Павел Баня

# 5
  • Мнения: 434
На работа  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 252
На маса.

# 7
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Мисля да сме на закрито. Mr. Green

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
На топло.

# 9
  • Мнения: 24 467
Там, където са Дядо Коледа и Дядо Мраз.  Flutter Взимаме и една Снежанка за настроение.
Важно е подаръци да има за всички от сърце.

# 10
  • Мнения: 7 947
Защо пълните темата с подобни безсмилици, нека се дават наистина предложения  Wink

# 11
  • Мнения: 7 837
Защо пълните темата с подобни безсмилици, нека се дават наистина предложения  Wink

Сигурна съм, че в съответния подфорум, отдавна има такива. Все пак, е много късно, сега да се решава, това се прави през юни-юли, защото посрещатането на Нова година е едно невероятно събитие.

# 12
  • Мнения: 0
С една стара любов,която бе достатъчно търпелива да изтрае забежките ми....Къде?На топло и уютно до камината... bowuu

# 13
  • Мнения: 7 947
Защо пълните темата с подобни безсмилици, нека се дават наистина предложения  Wink

Сигурна съм, че в съответния подфорум, отдавна има такива. Все пак, е много късно, сега да се решава, това се прави през юни-юли, защото посрещатането на Нова година е едно невероятно събитие.

 Joy  Joy Да, добре.
Кой е съответния подфорум?

# 14
  • Мнения: 24 467
За един- безсмислици, за друг- смислици.
Всеки- със своята си скала.  Hug
В "съответния форум" темите са май даже две.

Общи условия

Активация на акаунт