От Разград и махалата - с ЛУДОГОРЕЦ във сърцата

  • 34 536
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 500

Както и да е,изхождайки от личния си опит,всеки може да разкаже различна история,за това спирам по тази тема до тук. PeaceМакар че тя е еквивалента на мъжката тема за разговор-казармата...и е вечна. Sunglasses


 Peace

Аз за панаира нищо не мога да кажа....Майче,сигурно за това предлагаш да говорим за него.... Mr. GreenШегувам се,не се засягай! HugНо пък ще чакам отзиви и снимки от събитието! Peace

# 691
  • Мнения: 1 366
Aaaaa, не ми пипайте казармата  Joy Още преживявам тежко факта, че я махнаха...Сегашното поколение мъже определено имат нужда от нея, може би тогава ще спрат да си скубят веждите и обезкосмяват до косъм, ще спрат да си правят бретони настрани и да си връткат дупетата като вървят  Mr. Green Колко писма имам от казармата от моя мъж...той не ми беше мъж тогава де, но всички освен нас двамата знаеха, че ще ми стане, хахах  261uu


А за панаира ... така ми се ходи.... Може да е цигания, ама си е нашата цигания  newsm68. Но надали ... ще видим. Денят преди влизането ми в болницата обаче започва едноседмична изложба на змии в стария театър, там отивам ако ще и с леглото  Rolling Eyes

# 692
  • Разград
  • Мнения: 377
Мирка, хич не се и засягам. Я да попишем за казармата. За това можеш, нали?  Heart Eyes
Оф, то сегашното не е мъже бе, хора. Ужас и не заради обезкосмяването, ами какви разговори чуват ушите ми, малей и дъщерите ни ще си избират мъже измежду тези мижитурки. Сигурно има и доста свестни момчета, ама аз като учителка преподавала през последните две години в Механото, Автото и Лозница съм потресена. Момчетата от Механото са със самочувствие, но и доста интелигентни имаше там. За другите училища ще замълча, макар че и в Автото имаше някое и друго цветенце, но ...
Брат ми навремето изкара 2 години казарма и беше много дисциплиниран и уважаващ жените и хората. Сега виждам едни лигльовци и един изказ на п.............. Ужас направо. По улиците виждаме как момченца удрят шамари на приятелките си, пият бири от пластмасови шишета и псуват, храчат се, защото явно това е доста модерно.  ooooh!
От Андрей знам, а и го виждам с очите си, как казармата те прави целеустремен, дисциплиниран, сдържан и много други качества мога да изброя. Той е по изкарал повечко години де във военното, но школата си личи. Всичките му бивши колеги също са доста възпитани. Това смятам и за школата в Симеоново. Нищо че никога не съм обичала професии като военен и полицай, но там има дисциплина, която на нашите деца им е направо належаща. Ако питат мен и за момиченцата трябва нещо да се измисли, че пък те какви са сега.  #Crazy
Да са живи и здрави, но ние ли ще ги затягаме, някой ще ни помага ли, ще се върнат наказания и някои правила ли, не знам, ама трябва да си опазим децата от тази свободия, която така ги е лапнала, че няма на къде.  Whistling
За панаира, Змимка, как за змии отиваш, а за нашата си цигания не. Ми, съчетай ги и готово.  Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 1 366
никога не съм обичала професии като военен и полицай,

Само аз ли ги обичам полицаите?  Joy

Сещам се сега нещо, като казах писма от казармата. Та моят мъж влезе в казармата около 70 кила...на този ръст (187 см)....аз се чувствах нестабилно покрай него като духа вятър, пък за него не знам  Mr. Green И в Сливен взеха, че го направиха артелчик. И ми пише нашият - " предният артелчик е влязал 70 кила, а е излязал 90...ти можеш ли да си ме представиш МЕН 90 кила???"...Към днешна дата нашия тати е 104  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Обаче архивите са живи и много обичам да му ги показвам  Embarassed
И всички пред ТВ-то, трима от Лудогорец са титуляри срещу Италия  smile3535

# 694
  • Мнения: 500
Мимс,и Красен беше някога около 65-70 кила,ама я го виж сега!А имаше период в който и 90-те гонеше....за неговите 170 см... Mr. GreenТо е видно де от снимките във ФБ,иначе сега е около 80,добре му стоят. Heart Eyes
Майче,аз пък никога не съм харесвала ниски мъже,ама ей го на... Mr. Green
Айде лека ви вечер и стискайте палци за мача! Wink

# 695
  • Мнения: 124
Какво направихте вие бе? Не мога да ви прочета, толкова много сте писали!
Аз накратичко по засегнатите теми!
Змимка, на никакви панаири и змиярници няма да ходиш. Ако твоя мъж не може да ти откопчи някоя змия от изложбата, да свирне, ще дойда да ме разгледаш, че да мирясаш ( без да се старая минавам за три пълзящи, а ако ме ядосат и за гърмяща мога да мина)
Аз от разградското Аг съм си доволна. Матеев( бог да го прости) ми опази Тео, а благодарение на д-р Андреев аз и Нико сме живи! Познатите акушерки и санитарки бяха твърде много, та нямаше как да не получа отношение. Само една от детските сестри имаше неблагоразумието да ме скастри, че в 4.00 искам да ми даде мляко за Тео, обаче със сигурност съжали.
 За казармата и мъжете в наше време няма да се съглася! Първо защото гледам две момчета ( умната вие с момичетата), а после, защото наистина не смятам, че тя е полезна. Познавам далеч по нормални начини да се научиш да бъдеш целеустремен, дисциплиниран и уважаващ "уж" нежната половина от човечеството!
Хайде до утре!

# 696
  • Мнения: 1 366
Мирка, аз пък винаги съм харесвала високи мъже, с тъмна коса и сини очи... Може би защото познавам моя си мъж от малка и той винаги ми е бил идеал за мъж, хаха, знам ли  Joy (нищо, че като завърших се омъжих за нисък, то беше лапешка грешка, която после поправих Simple Smile)

Бен, аз змии виждам всеки ден в огледалото - една голяма, трите малки ги усещам като пълзят и чакат да се покажат  Mr. Green Но като цяло много обичам змии и наистина искам да отида поне за малко, белким да сложа поредна снимка в албума на Змимка с увита змия около врата Simple Smile Разбира се, много зависи как ще се чувствам в него момент.

Утре най-после ни идват мебелите. Но трябваше да се разправям и да питам госпожата отсреща дали е била бременна и дали знае как една жена, в напреднала бременност с тризнаци става по 6-7 пъти на нощ до тоалетна от матрак на земята, защото тяхната фирма не си спазва сроковете. То не че имаме къде да ги сложим тия мебели (с тази строителна площадка у дома), ще си седят разглобени в пакетите  Embarassed, ама нали трябваше да изпусна парата...Няма да вляза в болницата без да са ни пристигнали мебелите я....

Ей, добре че е Гъргоров, сам им прави положенията завалията, до гол изкара Манолев (тоя пък Манолев хич не го знам кой е, ама нали знам кой е Гъргоров, хахахах)  newsm18

# 697
  • Мнения: 500
Бубе,видях тЪ,видях тЪ! Mr. Green
Таман щях да пиша,че много от нас отглеждат мъже и да внимаваме с приказките,ама се появи Бен и изсъсссссссссска.... Joy
А за мача.........майка ми имаше една приказка(като видна Лудогорска и после Етърска съпруга  Sunglasses):Поведохме в резултата,ама да видим с колко ша се ос....ем..... Whistling
Мимс,аз моя си го обичам и харесвам бе,ама той е просто изключение от правилото! Wink

# 698
  • Мнения: 2 196
Добър вечер
Като гледам темичката сме я "уплашили" доста...Аз обаче нямам идеи за заглавие newsm78
По темата за докторите-аз от Андреев съм много НЕдоволна....Успя да ми втълпи,че бебетата ми са били две,но се е развило само едното и това е причина за секцио,ако ли не можело и до отстраняване на матката да се стигнело Shocked и дрън-дрън...Само се излагах пред други доктори с тъпите си въпроси -нито секцио се наложи,нито са били две бебетата-на плацентата уж се виждало след раждане newsm78Кадърен е,но много го мързи и няма наядане на пари.В болницата май от доста време само за аборти ходи..и аз лежах за болнични като бях бременна,но нито веднъж не е бил на смяна,но виж пък колко аборта направи-не можах да ги преброя CrazyИначе от Попово докторите съм чувала доста да ги хвалят,особено мъжкия.....аз нали понеже там съм родена,а мъжО си е от там-да им направя реклама,де!А докторката можеше да ми е свеки,ако се бяха развили събитията по друг начин..... Blush
За казармата-незнам дали искам да я върнат,но не искам синът ми да стане леке като повечето сегашни,да ме псува и да се държи като идиот!
Панаира много ми се иска да го посетя,понеже мин.година пропуснах заради бебо,но незнам как толкова време той ще издържи в количката...Незнам и на люлка дали ще иска newsm78
Аз отивам малко да домакинствам,че късно стана......

# 699
  • Мнения: 3 219
Бубе,видях тЪ,видях тЪ! Mr. Green


Ей ма на, ама много пишете Joy Joy Joy, чак не знам аз къде да се включа, за болницата ли, за казармата ли Mr. Green. Аз от нашето АГ съм доволна, и двете ми деца тук са наблюдавани и раждани, добре са се държали с мен винаги, но и аз доста познати имам, в интерес на истината.

# 700
  • Мнения: 124
Ей ма на, ама много пишете Joy Joy Joy, чак не знам аз къде да се включа, за болницата ли, за казармата ли Mr. Green.
Ти като майка на момчета се намеси за казармата, болницата я зарежи!

# 701
  • Мнения: 3 219
Амиии дребното никак не би му навредила една казарма  Twisted Evil, обаче големия си е едно възпитано и добро тинейджърче, засега не създаващо проблеми Whistling

# 702
  • Мнения: 500
"В Разградската тема пак щур купон настана!"или нещо подобно.Не ми се получават римите днес. Mr. Green

# 703
  • Мнения: 1 366
Айде свърши мача ... Не видяхме на Мирка свекъра, но другата седмица сме пак пред тв-то  hahaha

# 704

Общи условия

Активация на акаунт